Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα μηπως μπορει να μου πει καποιος τι κωδικο πληκτολογω για να δω τι καμερα φοραει το s6 edge ειχα ενα θεμα με την μπροστινη μολις μιας εβομαδας κινητο και το πηγα στην sumsung οπου μου την αλλαξαν η πισω ειναι sony και θα ηθελα η μπροστα να δω τι βαλανε ευχαριστω εκ τον προτερων

 

Εγκατέστησε το phone info samsung και στις πάνω καρτέλες πήγαινε στο "Hardware" και δες τι σου γράφει εκεί που λέει camera :

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Λογικά θα σου λέει Sony πίσω, SLSI μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγκατέστησε το phone info samsung και στις πάνω καρτέλες πήγαινε στο "Hardware" και δες τι σου γράφει εκεί που λέει camera :

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Λογικά θα σου λέει Sony πίσω, SLSI μπροστά.

Καλησπερα μπορει να βοειθηση καποιος κατα λαθος εσβησα το σημειοματαρειο ειχα 10 σημειοσεις ασ με βοειθηση καποιος ευχαρειστω

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε το phone info samsung και στις πάνω καρτέλες πήγαινε στο "Hardware" και δες τι σου γράφει εκεί που λέει camera :

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Λογικά θα σου λέει Sony πίσω, SLSI μπροστά.

οκ ευχαριστω πολυ η SLSI η μπροστινη ειναι και αυτη sony;

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπορει να βοειθηση καποιος κατα λαθος εσβησα το σημειοματαρειο ειχα 10 σημειοσεις ασ με βοειθηση καποιος ευχαρειστω

 

Αν χρησιμοποιείς την μαμίσια εφαρμογή σημειώσεων τότε πιθανόν μέσω του Kies στον υπολογιστή σου να πας στα backups του τηλεφώνου και να αντιγράψεις τα περιεχόμενα από τον υποφάκελο του backup των σημειώσεων στο φάκελο των σημειώσεων στο κινητό. Για να μην τη ξαναπάθεις ποτέ να χρησιμοποιείς ως εφαρμογή σημειώσεων το colornote που αποθηκεύει τις σημειώσεις στο cloud οπότε δεν τις χάνεις ποτέ.

 

οκ ευχαριστω πολυ η SLSI η μπροστινη ειναι και αυτη sony; :)

Όχι, SLSI=Samsung και βασικά δεν έχω ακούσει κανέναν να έχει μπροστινή Sony.

Link to comment
Share on other sites

Καμμια εφαρμογή που να βελτιωνει την διαρκεία της μπαταριας; Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ακριβώς;

 

Εννοεί ότι η μπαταρία δεν βελτιώνεται με εφαρμογές, και ότι για καλύτερη διάρκεια μπαταρίας πρέπει να αλλάξεις συσκευή :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. μου ήρθε μόλις αναβάθμιση 52,97 mb. Την έχει κάνει κάποιος? Να την κανω? Τι διαφορές έχει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. μου ήρθε μόλις αναβάθμιση 52,97 mb. Την έχει κάνει κάποιος? Να την κανω? Τι διαφορές έχει?

 

security update προφανώς φίλτατε

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Και.. καθησε καλα? Ειδες κανενα προβλημα?

 

Δεν μου έρχει έρθει ακόμα, μη μασάς, ρίχτην :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Σε 2 συσκευές που έχω περάσει το update έχω το εξής πρόβλημα...σε ΟΛΑ τα notifications ανάβει η οθόνη. Έχω κάνει disable το μισό κινητό και πάλι τα ίδια. Disable και από το σύστημα και από τα apps και πάλι με κάθε notification ανάβει η οθόνη. Βρήκα στο net ότι το πάθανε πολλοί αλλά κανένας δεν έχει σοβαρή λύση πέραν του να κάνεις εντελώς disable όλα το notifications ενός app...όπου δεν είναι λύση αυτό.

 

Αν κάποιος έχει καμία ιδέα ή αντίστοιχο πρόβλημα ας μας το πει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με reset δεν γινεται; δοκιμασες;

Όχι αλλά δεν πιστεύω οτι θα αλλάξει κάτι. Λογικά τους ξέφυγε πάνω στο update και κάπου θα έχουνε χαντακωμένη καμιά ρύθμιση γιαυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει laucher samsung ξερει να μου πει πως μπορω να γυρισω την οθονη σε ατερμονα; διοτι παει μονο προς το τελος τις σελιδες της οθονης και μετα πρεπει να επιστρεφεις παλι προς τα πισω. δεν παει δηλαδη απο την τελευταια στην πρωτη σελιδα αλλα πρεπει να γυρισεις στην προτελευταια κ.ο.κ.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες,μια γρηγορη ερωτηση.καποιο κινητο κινεζια μαξιμουμ 200-250ευρω με καμερα σαν του s6(ειμαι κατοχος) υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει laucher samsung ξερει να μου πει πως μπορω να γυρισω την οθονη σε ατερμονα; διοτι παει μονο προς το τελος τις σελιδες της οθονης και μετα πρεπει να επιστρεφεις παλι προς τα πισω. δεν παει δηλαδη απο την τελευταια στην πρωτη σελιδα αλλα πρεπει να γυρισεις στην προτελευταια κ.ο.κ.ευχαριστω.

 

Απ όσο έψαξα δεν υπάρχει τρόπος να το κάνεις....

Αρα η μοναδική σου λύση είναι να βάλεις Nova Launcher :rolleyes:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Απ όσο έψαξα δεν υπάρχει τρόπος να το κάνεις....

Αρα η μοναδική σου λύση είναι να βάλεις Nova Launcher :rolleyes:

 

OK Σ'ευχαριστω για την απαντηση.Τωρα ο Nova Launcher πως περνιεται? απο την εφαρμογη που υπαρχει στο play store η ειναι κατι αλλο που περνιεται με odin?? πχ οπως μοντεμ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

OK Σ'ευχαριστω για την απαντηση.Τωρα ο Nova Launcher πως περνιεται? απο την εφαρμογη που υπαρχει στο play store η ειναι κατι αλλο που περνιεται με odin?? πχ οπως μοντεμ κλπ.

 

Απο play store αγαπητέ συνφλασαριστή :) :)

ξεκόλα απο το Odin χαχαχαχαχα ;)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες,μια γρηγορη ερωτηση.καποιο κινητο κινεζια μαξιμουμ 200-250ευρω με καμερα σαν του s6(ειμαι κατοχος) υπαρχει?

 

πειτε μια γνωμη ρε παιδια...

Link to comment
Share on other sites

πειτε μια γνωμη ρε παιδια...

Xiaomi Mi 5

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες,μια γρηγορη ερωτηση.καποιο κινητο κινεζια μαξιμουμ 200-250ευρω με καμερα σαν του s6(ειμαι κατοχος) υπαρχει?

 

Κανένα κινέζικο, ούτε το P9 δεν έχει την ποιότητα κάμερας του S6. Ξέχνα το ή περίμενε 2 μήνες να πέσει το G5 στα 300€ ( και πάλι θα δώσεις κάτι παραπάνω από το ποσό που λες ).

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση 2: Πως μπορεις να κανεις βιντεοκληση δικτυου; διοτι δεν βρισκω στις κλησεις το βιντεακι με το τηλεφωνο μαζι;μου δειχνει μονο τα εικονιδια της τηλεφωνικης κλησης και των μηνυματων.το βιντεακι δηλαδη πως εμφανιζεται για να γινει η βιντεοκληση Edited by deltaplus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...