Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!:Ενημέρωση

Τα μηνύματα που αφορούσαν αξεσουάρ της συσκευης μεταφέρθηκαν στο σωστό θέμα

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικά παιδιά αξίζει η αγορα?

έχω το note 3 και έχω μπει στην μπρίζα:):):)

Για αντικαταστάτη του Ν3 δες, εκτός του Ν4, το Lenovo Vibe Z2 Pro.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα δύο ερωτήσεις θέλω να μου απαντήσετε που βρίσκεται η ρύθμιση γρήγορη φόρτηση και η δεύτερη είναι ο διαχωρισμός οθόνης ρε παιδιά εγώ δεν θέλω να φαίνεται ο διαχωρισμός πως μπορώ να το απενεργοποιημαι; σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα δύο ερωτήσεις θέλω να μου απαντήσετε που βρίσκεται η ρύθμιση γρήγορη φόρτηση και η δεύτερη είναι ο διαχωρισμός οθόνης ρε παιδιά εγώ δεν θέλω να φαίνεται ο διαχωρισμός πως μπορώ να το απενεργοποιημαι; σας ευχαριστώ

 

Δεν υπάρχει ρύθμιση για γρήγορη φόρτιση. ...όταν λες διαχωρισμός οθόνης τι εννοείς?????

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ρύθμιση για γρήγορη φόρτιση. ...όταν λες διαχωρισμός οθόνης τι εννοείς?????

 

εννοώ ότι όταν πατάς σσυνεχόμενα το αριστερό πλήκτρο από το home button σε βγάζει σε ένα διαχωρισμό που εάν θέλεις βάζεις μια εφαρμογή πάνω και μια άλλη κάτω δηλαδή σε μια οθόνη δύο εφαρμογές , αυτό θέλω να το απενεργοποιησω γίνετα; υπάρχει κάποια ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

εννοώ ότι όταν πατάς σσυνεχόμενα το αριστερό πλήκτρο από το home button σε βγάζει σε ένα διαχωρισμό που εάν θέλεις βάζεις μια εφαρμογή πάνω και μια άλλη κάτω δηλαδή σε μια οθόνη δύο εφαρμογές , αυτό θέλω να το απενεργοποιησω γίνετα; υπάρχει κάποια ρύθμιση;

 

Καλημέρα.Ούτε το ένα υπάρχει ούτε το άλλο απο όσο έψαξα στην συσκευή μου.Είναι γνώστο ότι η επιλογή της γρήγορης φόρτισης δε υπάρχει όπως στο Note 4 όπως έπισης ο διαχωρισμός των 2 οθονών ονομάζεται νομίζω πολλαπλά παράθυρα και δεν υπάρχει επιλόγη στο πινακάκι για να την αφαιρέσεις.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ούτε το ένα υπάρχει ούτε το άλλο απο όσο έψαξα στην συσκευή μου.Είναι γνώστο ότι η επιλογή της γρήγορης φόρτισης δε υπάρχει όπως στο Note 4 όπως έπισης ο διαχωρισμός των 2 οθονών ονομάζεται νομίζω πολλαπλά παράθυρα και δεν υπάρχει επιλόγη στο πινακάκι για να την αφαιρέσεις.

 

Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση κρίμα για το τηλέφωνο με ξενέρωσε α ρε note 4 αυτό είναι τηλέφωνο τώρα θα το δώσω κρίμα γιατί μόνο εμφάνιση είναι

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος οταν με καλουν και ειμαι στο μενου της συσκευης (ή σε καποια εφαρμογη) η κληση να βγαινει σε ολη την οθονη και οχι απλα σαν notification window?
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να υπάρχει επιλογή on/off για τα πολλαπλά παράθυρα,αφού έτσι και αλλιώς τα ενεργοποιεις όποτε θέλεις εσύ. ...Για την γρήγορη φόρτιση αλλαζεις φορτιστή...

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση κρίμα για το τηλέφωνο με ξενέρωσε α ρε note 4 αυτό είναι τηλέφωνο τώρα θα το δώσω κρίμα γιατί μόνο εμφάνιση είναι

 

Το τηλεφωνο ειναι τελειο δεν μπορω να καταλαβω την λογικη σου και εγω ειχα το Note 4 για 6 μηνες αλλα για πολλους και διαφορους λογους το εδωσα για να παρω παλι smartphone οχι phablet.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να υπάρχει επιλογή on/off για τα πολλαπλά παράθυρα,αφού έτσι και αλλιώς τα ενεργοποιεις όποτε θέλεις εσύ. ...Για την γρήγορη φόρτιση αλλαζεις φορτιστή...

 

+

φιλε μου πως τα απενεργοποιω τα πολλαπλα παραθυρα και που ειναι αυτη η επιλογη ?

Link to comment
Share on other sites

Νέο FW σημερινό ΟΕ3 (CSC : XEU - Europe) με build date 06.05.15

Για να δούμε τι έφτιαξε η Samsung:)

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Νέο FW σημερινό ΟΕ3 (CSC : XEU - Europe) με build date 06.05.15

Για να δούμε τι έφτιαξε η Samsung:)

 

βγηκε και για το απλο?

για δωσε το build number

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S6 Edge SM-G925F XEU G925FXXU1AOE3

έχει βγει σε ota η μόνο στο σαιτ;

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρώτα βγαίνει σε ΟΤΑ και μετα σαν full ROM.

 

Πάντως δεν έχει έρθει σε δύο φίλους που έχουν το edge με EUR firmware......

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν έχει έρθει σε δύο φίλους που έχουν το edge με EUR firmware......

 

Το EUR ειναι νομίζω το Ελληνικό CSC. Η αναβάθμηση βγήκε για το XEU - Europe/UK.

Link to comment
Share on other sites

Στις ελληνικες συσκευες θα δουμε την αναβαθμιση?

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Η νέα αναβάθμιση φέρνει σαφώς πιο σβέλτη απόκριση στη συσκευή.

Διορθώνει το πρόβλημα με το Night Clock και νομίζω οτι τακτοποιεί και το "θέμα" με την μνήμη που χτυπούσε 90% utilisation.

Μικροδιορθώσεις υπάρχουν (εικαστικές), πχ notification του καιρού κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγώ του λευκού s6 edge. Μέχρι στιγμής πολύ ικανοποιημένος.

Προβληματάκι: Ενώ με διπλό πάτημα του κουμπιού άνοιγε η κάμερα (ως γνωστόν!) ξαφνικά σταμάτησε... Εχω πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις; έχει τύχει σε άλλον; πως μπορώ να το επαναφέρω;

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγώ του λευκού s6 edge. Μέχρι στιγμής πολύ ικανοποιημένος.

Προβληματάκι: Ενώ με διπλό πάτημα του κουμπιού άνοιγε η κάμερα (ως γνωστόν!) ξαφνικά σταμάτησε... Εχω πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις; έχει τύχει σε άλλον; πως μπορώ να το επαναφέρω;

Καλησπερα.Ναι πηγαινε στις ρυθμισεις της καμερας και ενεργοποιησε να ανοιγει με διπλο πατημα του home button.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το green emerald τι λέει σαν χρώμα???είμαι ανάμεσα σε αυτό και το μαύρο....αν τελικά αποφασίσω να το πάρω

 

 

**Τελικά σε μαύρο..green Ούτε δείγμα για Ελλάδα**

Edited by Vip3r

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...