Jump to content

Επιλογή συσκευής μέχρι 250€


alkis_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Ένας φίλος ενδιαφέρεται να πάρει νέα συσκευή και διαθέτει μέχρι 250€. Αρχικά του πρότεινα το LG G2 αλλά ίσως θα είχατε να προτείνετε εσείς κάτι πιο καινούργιο, που να μην είναι από Κίνα, μιας και πλέον το G2 κλείνει πλέον ενάμιση χρόνο στην αγορά. Τι άλλες προτάσεις υπάρχουν σε αυτά τα λεφτά;
Link to comment
Share on other sites

περισσότερες επιλογές είναι από κινα, έτσι αν δεν έχει σκοπό να ανεβάσει busget μένει στην συσκευή που πρότεινες
Link to comment
Share on other sites

απο κινα μεινε μακρια.

σε αυτα τα χρηματα κι εγω g2 θα προτεινω,μια χαρα στεκεται επι του ανταγωνισμου και τωρα,επισης κορυφαια αυτονομια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα του προτείνω και το Meizu αφού υπάρχει Ελλάδα και σε αυτή τη τιμή

Απ' ότι καταλαβαίνω πάντως, σε αυτά τα χρήματα παίζει μόνο του το G2 αν εξαιρέσεις προτάσεις από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

καιτα δυο κινητα G2,P7 ειναι best seller αυτην την στιγμη και οχι τυχαια ...για τα χρηματα που δινεις και εφοσον δεν θελεις απο κινα τα δυο αυτα ειναι μακραν τα καλυτερα.Το G2 32GB ..Γιανα εισαι ομως καλυμενος
www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

απο κινα μεινε μακρια.

σε αυτα τα χρηματα κι εγω g2 θα προτεινω,μια χαρα στεκεται επι του ανταγωνισμου και τωρα,επισης κορυφαια αυτονομια.

Γιατί να μείνει μακριά από Κίνα?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Τι ερώτηση είναι αυτή?:confused:

Να μείνει μακριά από Κίνα γιατί τι δουλειά έχει να πάει εκεί? Βάλε το κόστος να πάει, το κόστος να γυρίσει, άσε που δε μιλάει και τη γλώσσα και θα δυσκολευτεί αφάνταστα!! :lol: :p :rotfl:

Και για να σοβαρευτούμε τώρα, φαντάζομαι για να μη μπλέξει με καμία "κινεζιά", να μην περιμένει 30 μέρες να ρθει η συσκευή, να μην ανησυχεί αν τον τσακώσουν στο τελωνείο, να μη του τύχει καμιά ελαττωματική συσκευή και άντε άλλους δυο μήνες στο περίμενε για πήγαινε έλα, να έχει 2 έτη εγγύηση από Ελλάδα, service κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

όσο και να έψαξα στην Ελλάδα σε αυτά τα λεφτά μόνο το g2 και το p7
Και το Meizu MX3 από τον Γερμανό.

Αλλιώς πας για Κίνα......

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μείνει μακριά από Κίνα?

 

γιατι ειμαι καργα hater σε οποιοδηποτε κινεζικο thl και κατι αλλα brands του στυλ μπερδεγουει που ουτε οι ιδιοι δεν τα ξερουν.φυσικα εχουν καλο promotion απο ελλαδα μερια!!!!!!!!!!!!!

δικαιωμα τους,σας,να τα προωθουν-ψωνιζετε,δικαιωμα μου να τα σνομπαρω.

 

meizu,xiaomi,oppo,huawei,lenovo....αν κι εφοσων γινονται κανονικα εισαγωγη στην χωρα μας.

 

οσο για το p7,δε με τρελανε,βασικα το εχω για κατωτερο του g2 και ειναι,καθως το smoothness του αλλα και τα τεχνικα του δεν με επεισαν και πηρε ποδι αμεσα.

ποιοτικη κατασκευη εχει,δεν μου εφτασε ομως μονο αυτο.

g2 λοιπον.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειμαι καργα hater σε οποιοδηποτε κινεζικο thl και κατι αλλα brands του στυλ μπερδεγουει που ουτε οι ιδιοι δεν τα ξερουν.φυσικα εχουν καλο promotion απο ελλαδα μερια!!!!!!!!!!!!!

δικαιωμα τους,σας,να τα προωθουν-ψωνιζετε,δικαιωμα μου να τα σνομπαρω.

 

meizu,xiaomi,oppo,huawei,lenovo....αν κι εφοσων γινονται κανονικα εισαγωγη στην χωρα μας.

 

οσο για το p7,δε με τρελανε,βασικα το εχω για κατωτερο του g2 και ειναι,καθως το smoothness του αλλα και τα τεχνικα του δεν με επεισαν και πηρε ποδι αμεσα.

ποιοτικη κατασκευη εχει,δεν μου εφτασε ομως μονο αυτο.

g2 λοιπον.

 

Συμφωνώ ότι μάρκες όπως η thl (και το λέω γω που έχω τηλέφωνο της...) elephone, doogee, κλπ δεν είναι και για πολλά πολλά. Ωστόσο εταιρίες όπως η Xiaomi,coolpad,lenovo, huawei, δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από τα επώνυμα.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας παιδιά. Να κλειδώσει αν δεν υπάρχει κάποια άλλη πρόταση!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...