Jump to content

μεχρι 209 απο γερμανο/oteshop;


patrickdrd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σε ολους,

 

εχω επιδοτηση μεχρι 209 για αγορα απο γερμανο/oteshop, κατι που να αξιζει;

 

κατα προτιμηση dual & 4g

Link to comment
Share on other sites

εναλλακτικα να μεταβιβασω την επιδοτηση σε καποιον, να κερδισει κι αυτος βεβαια;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

 

εχω επιδοτηση μεχρι 209 για αγορα απο γερμανο/oteshop, κατι που να αξιζει;

 

κατα προτιμηση dual & 4g

Αν μπορείς πες μας τι μπορείς να πάρεις, γιατί διαφέρουν από τις τιμές skroutz,και να σου πούμε ανάμεσα από αυτά πιο είναι το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, η λιστα ειναι εδω:

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/devices.eg?pageIndex=15&435=on&436=on&428=on&434=on&661=on&selectedCategoryId=93&attributeToSort=5

 

απο μια ματια που εριξα, ισως το galaxy s5 mini, αφου βαλω βεβαια την διαφορα γιατι παει παραπανω απο τα 209 + οτι ειναι καμια 40αρια ευρω παραπανω απ την ελαχιστη του skroutz + οτι δεν ειναι dual

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, η λιστα ειναι εδω:

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/devices.eg?pageIndex=15&435=on&436=on&428=on&434=on&661=on&selectedCategoryId=93&attributeToSort=5

 

απο μια ματια που εριξα, ισως το galaxy s5 mini, αφου βαλω βεβαια την διαφορα γιατι παει παραπανω απο τα 209 + οτι ειναι καμια 40αρια ευρω παραπανω απ την ελαχιστη του skroutz + οτι δεν ειναι dual

 

χίλιες φορές το lg g2 στα ίδια λεφτά που είναι αρκετά ανώτερο μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

ναι, καλο φαινεται, αλλα αυτο κ αν ειναι υπερτιμημενο στο γερμαναρα, 175 στο skroutz, 240 στον γερμανο, ελεος!
Link to comment
Share on other sites

α οκ, δεν ειχα καταλαβει οτι μιλουσατε για το σκετο, εγω για το mini εγραψα παραπανω, στο σκετο η διαφορα ειναι "μονο" 35 ευρω,

anyway, thanks, θα το τσεκαρω

Link to comment
Share on other sites

ψιλοπαλιο μοντελο ειναι παντως:

 

LAUNCH Announced 2013, September

Status Available. Released 2013, October

 

και τι σημαινει αυτο? να ξες ειναι οτι καλυτερο μπορεις να βρεις σε αυτα τα λεφτα. η μονη εναλλακτικη ειναι να δωσεις αλλα 50 ευρω και να παρεις το lg g2.

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ, καλα χαρακτηριστικα, αν κ δεν ειμαι οσο εσεις ειδικος βεβαια, δεν αντιλεγω, οκ, θα το χω υποψη κι αυτο, τους πηρα κ τηλ παντως, dual sim γιοκ, οποτε αντε κουβαλα παλι 2 κινητα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...