Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ είμαι στο 65% αλλά το έχω παρατήσει γιατί έχω 100% unlocks...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

ναι όντως...και εγώ το έφτασα εκεί(65%-68%) 2 φορες και στην τρίτη αποφάσισα να το τερματίσω για να δω τι θα γίνει...το μονο που αλλάζει είναι..ότι στο customize φτιάχνεις ότι αμάξι θέλεις όπως θέλεις με ότι θέλεις αφού ΌΛΑ έχουν ξεκλειδωθεί!!
Link to comment
Share on other sites

πατα το ( t ) από το πληκτρολόγιο στο career mode k πες μας..απλό είναι !! ;)

γκουχου ...γκουχου...12 % φτου μου :D :lol: :lol:

 

δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι άλλαξα αυτοκίνητο απο ψες :p

Link to comment
Share on other sites

bravo jane!!!1000 bravo!!με ποιο αμάξι άρχισες k ποιο έχεις τώρα?
επρεπε να έμενα με το toyota μια χαρά το είχα φτιάξει

:O τώρα ενα hundai :p

Link to comment
Share on other sites

εε δεν πειράζει..k εγώ στην αρχή έκανα βλακείες..όταν το τερματίσεις θα το ξαναρχίσεις από την αρχή χωρίς να κανεις λάθη k θα έχεις τέλειο car-idi !!!για αρχή καλύτερα να διάλεγες το nissan 240sx !!
Link to comment
Share on other sites

εε δεν πειράζει..k εγώ στην αρχή έκανα βλακείες..όταν το τερματίσεις θα το ξαναρχίσεις από την αρχή χωρίς να κανεις λάθη k θα έχεις τέλειο car-idi !!!για αρχή καλύτερα να διάλεγες το nissan 240sx !!
ε με αυτό είχα ξεκινήσει ...αλλά δεν μου άρεσε...δεν ειχε κρατήματα

:p

Link to comment
Share on other sites

looooool !!!καλο!!εάν θες κρατήματα πάρε mx-5 ("μιατα") το καλύτερο στα κρατήματα αμάξι στο nfsu2 !!
Link to comment
Share on other sites

egv to sinexisa simera me prooptiki na to termatisw. to efta sa sto 99% kai kolisa se mia teleytea pista me dowhill drift. To skyline mou einai poli grigoro kai den elenxete. to TT miaapo ta idia, to Coupe den antexei tis strofes kai arxizei na strovilizei to Hummer einai poli vari kai me to RX-8 pou einai to mono pou mou menei den antexa pia. Ayrio pali. An den mou kanei oute to RX-8 pio amaxi na paw na parw (exw leyta pou mou ftanoun na parw kai na ftiaxw amaxi)?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,πάντως εγώ νομίζω ότι το καλύτερο αμάξι που θα φτιάξεις ποτε είναι αυτό με το οποιο θα ξεκινήσεις,γιατί περνώντας πιστες και κάνοντας κόντρες,κάποια στιγμή σου δίνουν να κανεις μια επιλογή (πχ εάν κανεις 5κόντρες θα έχεις επιλογή να ανεβάσεις η turbo η nos η οτιδήποτε άλλο)!!γι αυτό η γνώμη μου είναι αυτή...όπως λέει και η φράση η καλή μέρα ,από το πρωί φαίνεται !! ;)
Link to comment
Share on other sites

porwsi to game exw ena mx-5 to xw ftiaxei mixanika kai exwterika treles kodres exw kanei de masaei mia leme, stin arxi me pernane oloi ala meta ine axeperasto an kai panw apo 230 den pigenei,malon epidi to turbo den ine xeklidwto akoma pou tha mou paei omws
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

καλή επιλογή το mx-5!!για 8% είναι αρκετά καλο!!

 

PS:το έχω φτάει 4 φορες μέχρι 65-68% k μετά τα παράτησα αλλα την 5η το τερμάτισα !!

Link to comment
Share on other sites

με όποιο αυτοκίνητο ξεκινάς πιστεύω είναι καλό να μην το αλλάζεις τουλάχιστον όχι συνέχεια :w00t:

 

το hundai πετάει τώρα :p :D :cool:

 

50% το εφτασα :confused: :blink: :!:

Link to comment
Share on other sites

με όποιο αυτοκίνητο ξεκινάς πιστεύω είναι καλό να μην το αλλάζεις τουλάχιστον όχι συνέχεια :w00t:

 

το hundai πετάει τώρα :p :D :cool:

 

50% το εφτασα :confused: :blink: :!:

δεν ειναι αμαξια για μενα αυτα...αλλα βγαλε κανενα scrienne αμα θες να δουμε τι του εκανες :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...