Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ειναι αμαξια για μενα αυτα...αλλα βγαλε κανενα scrienne αμα θες να δουμε τι του εκανες :p
σωστόςςςς..δεν το είχα σκεφτεί

:p

Link to comment
Share on other sites

ti ennois na ti sikwseis? otan kaneis install kapoia exartimata xriazete na patiseis kapio pliktro sto dromo gia na ta energopoihseis? den energopoioude aftomata?

δεν λεω αυτα αλλα απο το setup οταν κανεις δυναμομετρηση

Link to comment
Share on other sites

@hydro αυτά με το setup από το garage δεν τα έχω αγγίξει!!(δεν έχω ασχοληθεί αλλα θα ήθελα πολύ να μάθω) !!

 

@jane τις φωτός πως τις έβγαλες??

Link to comment
Share on other sites

 

@jane τις φωτός πως τις έβγαλες??

απλό...πατάς το κουμπάκι "Print Scrn " και μετέπειτα κάνεις paste σε κάποιο πρόγραμμα ,οπως ζωγραφική και βουαλά

:p :w00t:

Link to comment
Share on other sites

κάτσε τώρα επειδή μπερδεύτηκα,που είναι το κουμπί αυτό??

ωχ κόλλησα τώρα!

όπως βλέπεις πληκτρολόγιο δεξιά πάνω κάπως :!: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το τερμάτησα :cool:

 

:w00t:

 

Και εγω. Ειχα παιξει εχτες αρκετη ωρα και μου εμεναν 3 πιστες. Μετο που διαβασα αυτο το ποστ πιγα και την τερματισα. Αλλα δεν εχει και κανενα βιντεακι τπτ για το τελος. Μονο οταν τερματιζεις θεωριτικα που κερδιζεις τον αλλον τυπα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω. Ειχα παιξει εχτες αρκετη ωρα και μου εμεναν 3 πιστες. Μετο που διαβασα αυτο το ποστ πιγα και την τερματισα. Αλλα δεν εχει και κανενα βιντεακι τπτ για το τελος. Μονο οταν τερματιζεις θεωριτικα που κερδιζεις τον αλλον τυπα

και γω το ίδιο..περίμενα κάτι να έχει στο τέλος ΄...αλλά τίποτις :confused: :worry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Που βρισκεις αυτο το παραθυρο;
ε? που το βρήκα?

:confused: :worry: :fool: το αγόρασα :p :tease: :sorry:

 

απλό...πατάς το πλήκτρο με το γράμμα 'τ" όταν είσαι σε explore mode και βουαλά το παράθυρακι σου έτοιμο :w00t: :D ( όπως έχουν προαναφέρει βεβαίως βεβαίως)

Link to comment
Share on other sites

όπως έχουν προαναφέρει βεβαίως βεβαίως

 

Και οπως μπορεις να δεις στα options και μπορεις και ενα-ενα να τα πατισεις ολα τα κουπμια και ολο και καπιο θα κανει την δουλια σου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Και οπως μπορεις να δεις στα options και μπορεις και ενα-ενα να τα πατισεις ολα τα κουπμια και ολο και καπιο θα κανει την δουλια σου! ;)
αυτό έκανα όταν έψαχνα να βρω ποιο κουμπί είναι για την αλλαγή της ταχύτητας στο drag :O και ηταν το "shift"

:w00t: :lol: :D ( το είχα ξεχάσει :X )

Link to comment
Share on other sites

αυτό έκανα όταν έψαχνα να βρω ποιο κουμπί είναι για την αλλαγή της ταχύτητας στο drag :O και ηταν το "shift"

:w00t: :lol: :D ( το είχα ξεχάσει :X )

 

Egw panta prin pexw ena paixnidi,opio kai an einai ayto, paw prota sta options kai allazw ta koumpia wste na eiani ayta pou me volevoun kai ta grafika gia na apodidoun pio kala. Kai sixna allazw kai ta optios tou ixou i otidipote allo xriazete kapia allagi

Link to comment
Share on other sites

από το subaru δεν μου άρεσε καθόλου το χρώμα-vinyl!!

το άλλο(μιτσουμπίσι 3000gt-νομίζω)βγάλτο από τα πλαγια,γιατί δεν βλέπω τι σχέδια έχει !!από πίσω είναι αρκετά ωραίο !!

Link to comment
Share on other sites

μου συμβαινει το εξης: στο career mode εχω φτασει στο 61% και λεει οτι ειμαι στο stage 4, αλλα δεν μου βγαζει καινουριες πιστες να προχωρησω, κυκλοφορω σε μια αδεια πολη! τι παιζει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...