Jump to content

Κινεζικο απο Ελλαδα μεχρι 200 Euro...


extacy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού το Galaxy S3 Mini που είχα αποφάσισε να αυτοκτονήσει πέφτοντας κάτω από τις ρόδες ενός αυτοκινήτου λέω να το αλλάξω με ένα άλλο...σκέφτομαι να τιμήσω ένα κινέζικο αλλά με κάποιο μοντέλο που κυκλοφορεί στα ελληνικά καταστήματα αφού δεν υπάρχει χρόνος για αγορά από εξωτερικό

 

δεν ψάχνω κάτι συγκεκριμένο..απλά να είναι android και να είναι ομορφουτσικο (υποκειμενικό)

διαθέτω μέχρι 200 Euro άντε 230 αν αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Δες το Xolo Q900s Plus (android or Win). Δεν είναι ότι είναι τοοο τρελό κινητό αλλά είναι κινέζο/ινδικό (κατασκευάζεται στην κίνα για ινδική εταιρεία), ομορφούτσικο όπως ζήτησες και το βρίσκεις και εδώ >200ε. Τώρα αν είναι καλό δεν το ξέρω απλά εμένα μου αρέσει και είπα στο δείχνω κι εσένα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να χρυσοπληρώσεις ένα κινέζικο παίρνοντας το από Ελλάδα?Το budget σου δεν είναι και τόσο χαμηλό,πάρε κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

κοίταζα κατά κίνα μεριά γιατί χωρίς να το έχω ψάξει και πολύ υπέθεσα ότι ακόμα και στην Ελλάδα κάποιο κινέζικο θα έχει πολύ καλύτερα χαρακτηριστικα από καποιο "επωνυμο" με τα ίδια χρηματα
Link to comment
Share on other sites

Guest PranKsteR
Motorola Moto G 2014. Πέρνα από τίποτα wind ή public και δες το. Μετράει.

Συμφωνώ. Στα 200 ευρώ είναι ο,τι καλύτερο μπορείς να πάρεις κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Motorola Moto G 2014. Πέρνα από τίποτα wind ή public και δες το. Μετράει.

 

Συμφωνώ. Στα 200 ευρώ είναι ο,τι καλύτερο μπορείς να πάρεις κατά τη γνώμη μου.

 

Moto g & lg g2 mini απο Ελλάδα.

 

Αυτο ακριβως.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με το να μην πάρεις κινέζικο από Ελλάδα. Την διαφορά των 50+ € μπορείς να την ρίξεις στο κινητό και να πάρεις ακόμα καλύτερο. Για αγορά από Ελλάδα, το Moto G, Παρόλο που έχει μόνο 1GB RAM, είναι καλή αγορά για τα λεφτά του. Το άλλο που θα μπορούσες να δεις είναι το LENOVO A859 Grey. Δεν είναι κακό σε σχέση με το Moto G. Αλλιώς για κινέζικο από Κίνα όμως, θα σου έλεγα το Xiaomi Mi3w 16GB. Έχω την έκδοση των 64GB από τον μάιο και είναι φανταστικό κινητό και είναι στα λεφτά σου (220-230€ ανάλογα με το που θα το πάρεις).
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν συμπαθω τα lenovo. Πήρα για τον κουνιάδο μου το a820 και το δούλεψε 4 μηνες. Τους αλλους 5 τρέχω με Κίνα γιατί έχει πρόβλημα το κινητό και δεν δουλεύει. Μου κόστισε ήδη και χρονο και αρκετό χρήμα και δουλεια δεν κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...