Jump to content

Αγορά νέας συσκευής


Alex_90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά, θα ήθελα να αγοράσω νέα συσκευή και είμαι ανάμεσα στο Lenovo A536 και στο LG OPTIMUS G. Το κινητό το θέλω για παιχνίδια, σερφάρισμα με Wi-Fi και να έχει καλή αυτονομία. Προτάσεις δεκτές. Ευχαριστώ,
:chair:
Link to comment
Share on other sites

κανενα απο αυτα δεν εχει καλη αυτονομια.

το e975 αν και παλαιοτερο εχει γενικα πιο ισχυρα χαρακτηριστικα.

αν θυμαμαι καλα ομως, ειχε και καποια θεματακια υπερθερμανσης.

αν επιτρεπεται, που πουλανε το γερασμενο e975 και σε τι τιμη.

 

εγραψες "προτασεις δεκτες", οποτε απο ελλαδα δες και: lg g3s, lg g2 mini lte

 

και απο κινα: lenovo a806 €132, cubot s200 €88, thl 4000 €79.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω πόσο το πουλάνε το optimus g και αν το πουλάνε ακόμα, εγώ μιλούσα για μεταχειρισμένο το optimus g και καινούριο το Lenovo A536. Τα υπόλοιπα τα σκεφτόμουν εκτός από το s3 neo και το moto g lte.
:chair:
Link to comment
Share on other sites

εισαι γρηγορος. εχω κανει edit το σχολιο μου.

ξανακοιταω ολα τα δεδομενα και συνηθως μου παιρνει

λιγα λεπτα να ολοκληρωσω-διορθωσω.

τα s3 neo και moto g τα αφαιρεσα διοτι θυμηθηκα θες καλη αυτονομια.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Οκ, το LG G3S είχα ψηθεί να το πάρω αλλά τα λεφτά που έχει για 1gb ram δεν νομίζω να τα αξίζει γιατί τα Android τρώνε αρκετή ram και φοβάμαι όταν θα ανοίξω κάνα παιχνίδι μην κολλήσει. Και το Lenovo 1gb ram έχει αλλά έχει λιγότερα χρήματα.

Υπόψιν ότι δεν έχω PayPal οπότε από εξωτερικό ειναι δύσκολο να αγοράσω.

Edited by Alex_90
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Huawei έχω το Ascend g300 και θέλω να αλλάξω εταιρεία όχι ότι δεν είμαι ευχαριστημένος αλλά θέλω κάτι άλλο.
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

απο ελλαδα δες επισης το honor 3c €177.

το ascend g700 ειναι τιμια συσκευη αλλα η μπαταρια . . .

για μπαταρία στο g700 μην φοβάσαι το έχει η κοπέλα μου και βγάζει με 3g 5 ώρες οθόνη (έχουν κάνει καλή δουλεία στο soft, και έχει αρκετά μη ενεργοβορο cpu)

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το Huawei Ascend P7 Black EU στα 268 ευρώ στο birdphone. Να το πάρω, είναι καλή τιμή ή έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη ιδέα... Ευχαριστώ.
Tolis:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Πριν τις γιορτές ήταν στα €250. Εκτιμώ ότι μετά τις γιορτές θα πάει ξανά εκεί αν δε βιάζεσαι περίμενε μετά τα Φώτα.

Μη σε πάρω και στο λαιμό μου όμως

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το Huawei Ascend P7 Black EU στα 268 ευρώ στο birdphone. Να το πάρω, είναι καλή τιμή ή έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη ιδέα... Ευχαριστώ.

240 στο madphone.net. νομίζω ότι είναι αξιόπιστο

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκέφτομαι να πουλησω το optimus g μου να παρω κανενα άλλο κινητο αλλα δεν εχω βαλει αγγελεια ακομα.Αμα ενδιαφερεσε και εισαι Αθηνα πες μου.
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το Huawei Ascend P7 Black EU στα 268 ευρώ στο birdphone. Να το πάρω, είναι καλή τιμή ή έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη ιδέα... Ευχαριστώ.

 

ανέβηκε πάλι?!! 250 ηταν...... και ναι ειναι καλη συσκευη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Tyzer με ενδιαφέρει η αγορά του LG Optimus G ,μένω Περιστέρι και σκέφτομαι το optimus g αλλά και το ZTE Blade Vec 4G.Το κινητό είναι ακόμα στην εγγύηση του; Σε τι κατάσταση βρίσκεται; Σε τι τιμή αν επιτρέπεται; Ευχαριστώ, Edited by Alex_90
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Για την εγγυηση να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι παντως το αγορασα από μαγαζι στο skroutz πριν ένα χρονο ακριβος οποτε μπορει και να εχει ληξει. Από κατασταση μια χαρα είναι δεν εχει τιποτα εκτος από κατι μικρο γρατζουνιες στο πισω μερος που πρεπει να ψαξεις για να τις δεις, από μπροστα δεν εχει τιποτα.Τωρα για την τιμη εγω το αγορασα 320κατι ευρο από ότι θυμαμαι και λεω να το δωσω κανενα 200αρι. Αμα θες μπορεις φυσικα να το δεις και από κοντα και να κρινεις μονος σου.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Έχουμε καποια ενημέρωση πότε θα κυκλοφορήσει το Dakele Big Cola 3.?

Και πότε το JIAYU S3 Advance με την RAM 3GB??

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το Huawei Ascend P7 Black EU στα 268 ευρώ στο birdphone. Να το πάρω, είναι καλή τιμή ή έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη ιδέα... Ευχαριστώ.

 

Εμπενεεεε!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...