Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιο προγραμα ανοιγουν τα renamed-zip που υπαρχουν στο GMAIL????

 

Σε τι εχουν γινει renamed;;Παντως το πιθανοτερο ειναι να πρεπει απλα να τα μετονομασεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από pkexagias

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΑΙ!!!

 

Να ρωτησω κατι?Ψαχνω για προγραμμα που να μετραει συννολικο χρονο κλισης για καποιους συγκεκριμενους αριθμους που θα εχω επιλεξει...υπαρχει κατι τετοιο???

Aν ναι θα ηθελα το ονομα και θα το βρω ελπιζω στι irc...

 

 

Ριξε μια ματια για το Extended Log της Psiloc.Αυτο μου ερχεται τωρα στο μυαλο που ισως να σε καλυπτει. :O

 

 

 

Το βρηκα αυτο το προγραμμα αλλα μετραει δυστηχως συνολικο χρονο ομιλιας...

 

Το προβλημα μου ειναι οτι εχω εταιρικο προγραμμα και εχω 45 λεπτα δωρεαν για τις ενδοεταιρικες κλησεισ και 180 για τις υπολοιπες

και ετσι δεν μπορω να υπολογισω τον χρονο που μιλαω....

 

Γνωριζετε κανενα προγραμμα που να μετραει τον χρονο ομιλιας ξεχωριστα για τον καθε αριθμο...

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

pkexagias κι ομως δεν μετραει μονο συνολικο χρονο ομιλιας.Ριξε μια ματια:

 

The phone connection cost can depend on the following:

 

  • Connection date day type (public holiday/ weekend/ work day)
  • Connection hour time interval (hours from to)
  • Selected phone number (own network/other network/cable network and also own
  • favorite (discounted) numbers of friends, family, coworkers)
  • Various promotions (like free minutes, special numbers)
  • Cost plan which depends on the call duration (ie. first 60 seconds costs 1, next 30 seconds of the same call costs 50 cents and every next second only 1 cent)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

μονο οι εικονες που εχουν διαστασεις 176χ144 ταιριαζουν στην οθονη του 3230? γιατι οταν βαζω σαν ταπετσαρια εικονες μεγαλυτερων διαστασεων και εστω και για μερικα Pixels δεν της βγαζει full. γιατι γινεται αυτο? στον υπολογιστη ειτε να βαλω 800χ600 , ειτε βαλω 1024χ768 full screen θα ειναι. στο κινητο γιατι οχι??

 

επισσης ψαχνω για προγραμμα μετατροπης του μεγεθους των φωτογραφιων. εχω μερικα αλλα οταν επιλεγω να γινουν 176χ144, γινονται 176χ142 με αποτελεσμα να φαινεται λιγο ασπρο οταν τις βαζω στο κινητο..

Link to comment
Share on other sites

pkexagias κι ομως δεν μετραει μονο συνολικο χρονο ομιλιας.Ριξε μια ματια:

 

The phone connection cost can depend on the following:

 

  • Connection date day type (public holiday/ weekend/ work day)
  • Connection hour time interval (hours from to)
  • Selected phone number (own network/other network/cable network and also own
  • favorite (discounted) numbers of friends, family, coworkers)
  • Various promotions (like free minutes, special numbers)
  • Cost plan which depends on the call duration (ie. first 60 seconds costs 1, next 30 seconds of the same call costs 50 cents and every next second only 1 cent)

Eυχαριστω πολυ..αλλα το προγραμματακι ειναι ακαταλιβιστικο για εμενα...δεν μπορω να το ρυθμισω σωστα...

ευχαριστω για την προσπαθεια παντως

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως γινεται στο αθορυβο να εχω δονηση στα μηνυματα;Καποιος(δεν θυμαμαι ποιος) ειχε πει ενα κολπακι με ηχογραφηση με απολητη ησυχια κτλ.Οποιος το εχει κανει παρακαλω να μου στειλει αναλητικα πως το εκανε ειτε εδω ειτε να μου στειλει προσωπικο μηνυμα γιατι καιγομαι :cry: :cry: :cry: :cry:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε σας παρακαλώ κατά την διάρκεια της συνομιλίας φένεται και ο χρόνος ομιλίας ή αυτό γίνεται μετα το πέρας της κλήσης?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ..αλλα το προγραμματακι ειναι ακαταλιβιστικο για εμενα...δεν μπορω να το ρυθμισω σωστα...

ευχαριστω για την προσπαθεια παντως

 

 

Τοτε φιλε μου μπορεις να δοκιμασεις το Dasfly Minutes το οποιο ειναι πολυ πιο απλο αλλα δεν μπορεις να ορισεις συγκεκριμενους αριθμους για τσαμπα χρονο ομιλιας.

 

Μπορει να μην σε καλυπτει πληρως αλλα στο περιπου θα ξερεις ποσο θα σου ερθει ο λογαριασμος.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε σας παρακαλώ κατά την διάρκεια της συνομιλίας φένεται και ο χρόνος ομιλίας ή αυτό γίνεται μετα το πέρας της κλήσης?

στο μητρωο μεσα απο το μενου>ρυθμισεις>εμφανιση διαρκειας κλησης>ναι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

στο μητρωο μεσα απο το μενου>ρυθμισεις>εμφανιση διαρκειας κλησης>ναι!!! :)

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως γινεται στο αθορυβο να εχω δονηση στα μηνυματα;Καποιος(δεν θυμαμαι ποιος) ειχε πει ενα κολπακι με ηχογραφηση με απολητη ησυχια κτλ.Οποιος το εχει κανει παρακαλω να μου στειλει αναλητικα πως το εκανε ειτε εδω ειτε να μου στειλει προσωπικο μηνυμα γιατι καιγομαι :cry: :cry: :cry: :cry:
apla ηχογραφεις 1 δευτερολεπτο σε απολυτη ησυχια βαζεις τη ρυθμιση του ηχου στο beep once(οχι στο silent γιατι τοτε δεν θα εχεις δοηση στο μηνυμα!) βαζεις στο μηνυμα τον ηχο-ηχογραφηση.απλα τωρα και στις κλησεις και στα μηνυματα θα ακους ενα μπιπ!πιο αθορυβα δεν γινεται!επειδη πηγα δυο μερες στην νοκια και βρισρικα αγριως δεν το δεχονται σαν bug οι μαλακες!!!ειμαστε οι πρωτοι που το ανακαλυψαμε,λεει, και ουτε η μαμα νοκια το ξερει!δεν ειναι λλει προβλημα hardware οποτε με την επομενη αναβαθμιση θα φτιαξει αλλιως θα μου το αλλαξουν!
Link to comment
Share on other sites

εγω το κανω με ενα λεπτο ηχογραφηση και το βαζω στο αθορυβο και silent για τις εισερχομενες κλησεις και οχι στο beep once. ( δεν με ενδιαφερει η δονηση στα μηνυματα.. ) και δεν ακουγεται ουτε το μπιπ ουτε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

εγω το κανω με ενα λεπτο ηχογραφηση και το βαζω στο αθορυβο και silent για τις εισερχομενες κλησεις και οχι στο beep once. ( δεν με ενδιαφερει η δονηση στα μηνυματα.. ) και δεν ακουγεται ουτε το μπιπ ουτε τιποτα.
;pantvs einai XEFTILA na mhn exei donhsh sta mynimata μετα απο τοοοοσα χρονια κινητης!και απο πανω να προσπαθει η επισημη νοκια να με πεισει οτι ετσι βγαινει πλεον!!οι γελοιοι!
Link to comment
Share on other sites

apla ηχογραφεις 1 δευτερολεπτο σε απολυτη ησυχια βαζεις τη ρυθμιση του ηχου στο beep once(οχι στο silent γιατι τοτε δεν θα εχεις δοηση στο μηνυμα!) βαζεις στο μηνυμα τον ηχο-ηχογραφηση.απλα τωρα και στις κλησεις και στα μηνυματα θα ακους ενα μπιπ!πιο αθορυβα δεν γινεται!επειδη πηγα δυο μερες στην νοκια και βρισρικα αγριως δεν το δεχονται σαν bug οι μαλακες!!!ειμαστε οι πρωτοι που το ανακαλυψαμε,λεει, και ουτε η μαμα νοκια το ξερει!δεν ειναι λλει προβλημα hardware οποτε με την επομενη αναβαθμιση θα φτιαξει αλλιως θα μου το αλλαξουν!

Εκανα ακριβος οτι μου ειπες(εβαλα το κινητο στα αγγλικα για να ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανα ακριβως οπως ειπες)αλλα παλι δεν εχω δονηση.Τον ηχο κλησης πρεπει να το αφησω απενεργοποιημενο η να βαλω και εκει την ηχογραφηση;;;Τι να κανω;;; :mad: :mad: :mad:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ακριβος οτι μου ειπες(εβαλα το κινητο στα αγγλικα για να ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανα ακριβως οπως ειπες)αλλα παλι δεν εχω δονηση.Τον ηχο κλησης πρεπει να το αφησω απενεργοποιημενο η να βαλω και εκει την ηχογραφηση;;;Τι να κανω;;; :mad: :mad: :mad:

 

Βαλε ως ηχο την ηχογραφηση :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ακριβος οτι μου ειπες(εβαλα το κινητο στα αγγλικα για να ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανα ακριβως οπως ειπες)αλλα παλι δεν εχω δονηση.Τον ηχο κλησης πρεπει να το αφησω απενεργοποιημενο η να βαλω και εκει την ηχογραφηση;;;Τι να κανω;;; :mad: :mad: :mad:
σαν ηχο κλησης βαλε οτι ναναι οχι το off !οτι να ναι! στο ringing type βαλε beep once στα μηνυματα βαλε την ηχογραφηση..και φυσικα vibration στο on
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις σε ποιες διαστασεις οι φωτογραφιες ταιριαζουν στην οθονη του κινητου? ξερω μον για τις φωτογραφιες 176χ144. υπαρχουν αλα μεγεθη?? με ποιο προγραμμα μπορω να κανω resize τις φωτογραφιες?? κατεβασα καποιο προγραμμα αλλα δεν εκανα καλο resizing. δλδ ηθελα να μετατρεψω μια φωτογραφια σε 176χ144 και την μετετρεπε σε 176χ142 με αποτελεσμα να μην ταιριαζει απολυτα στην οθονη του κινητου.

 

επισης παρατηρησα οτι μολις πηγα να βαλω ως ταπετσαρια μια φωτογραφια με διαστασεις 240χ320 δεν μπειτε full... γιατι γινεται αυτο, εφοσον οι διαστασεις της φωτογραφιας ειναι μεγαλυτερες απο την οθονη του κινητου?

Link to comment
Share on other sites

HELP!! Δεν ξέρω τι ακριβώς έκανα,αλλα ξαφνικά δεν εμφανίζει καθόλου στο μενού τα περιεχόμενα της κάρτας - εφαρμογές και παιχνίδια!Έβγαλα και ξαναέβαλα την κάρτα,έκανα και restart..τίποτα.:wacko: Το μόνο που θυμάμαι,είναι ότι σε κάποια φάση που είχα κάνει μολις install καποια παιχνίδια και έγραφα μνμτα, μου εμφάνισε ενα μνμ που έλεγε κάτι για το menu..ότι θα κλείσει..κτ τέτοιο.Και απο κεκτημένη ταχύτητα πάτησα ok και πάπαλα :vava:

Ξέρει κάποιος να μου πει τι έγινε? Plz help!!

Link to comment
Share on other sites

Από εγαρμογές ένα γερμανοαγγλικό λεξικό της Neohand και από παιχνίδια το spinball,to rotate mania και το explode arena(infinite dreams). Τι μπορώ να κάνω τώρα από τη στιγμή που δεν έχω πρόσβαση σε κανένα από αυτά?
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζει τις φωτογραφίες,τα videos και γενικά ό,τι έχει η έκθεση,αλλα ΤΙΠΟΤΕ αλλο.Είναι σαν να μην έχω μέσα την κάρτα. Καμία εφαρμογή και κανένα παιχνίδι,μόνο αυτά του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...