Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ρυθμιση στο κανονικο.http://briefcase.pathfinder.gr/contents/songless_bird/35432o

Για κινητο δεν μου φαινονται αισχος :) ,ουτε στο pc ;)

 

Entaxsei wraies htan, alla eipa,oti kata thn gnomh mou einai xalia!polles fores omws otan yparxei kalos fwtismos bgenoun arketa kala!Telos panton,mhn spatalame xwro gia na leme gia thn camera,sthn telikh,gia ton xabale thn exoume sta kinita thn cam!filika panta zirico3!!

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

molis egina kai ego katoxos enos 3230 kai eimai ikanopoiimenos arketa.

mono pou exo kapies apories

 

1)eleos exo perasei fscaller sxedon oles tis ***** ekdosis pou kikloforoun kai mono oi orignal mou trexoun,akoma kai to caller id den trexei.yparxei kapio programa pou na trexei?????

2)gia rsmms ti mou protinete kai apo pou?

3)exo paratirisi se merika jar paixnidia ta paizei poli arga les kai prepei na xamilosis tin analisi.exei proseksi kaneis kati??

 

ayta. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Δεν μπορω να στειλω μερικους (ηχους ) μεσω bluetooth και υπερυθρες,μου βγαζει protected items cannot be sent.sent unprotected?Και αν πατησω ναι μου λεει unable to sent copyright protected item.Εν τω μεταξυ μπορω να λαβω γιατι μου στειλανε 25 ηχους απο τους οποιους στους 3 μου κανει αναζητηση συσκευων αν πατησω αποστολη μεσω bluetooth.Μια απο τα ιδια και για τις υπερυθρες.Παρακαλω την βοηθεια σας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Δεν μπορω να στειλω μερικους (ηχους ) μεσω bluetooth και υπερυθρες,μου βγαζει protected items cannot be sent.sent unprotected?Και αν πατησω ναι μου λεει unable to sent copyright protected item.Εν τω μεταξυ μπορω να λαβω γιατι μου στειλανε 25 ηχους απο τους οποιους στους 3 μου κανει αναζητηση συσκευων αν πατησω αποστολη μεσω bluetooth.Μια απο τα ιδια και για τις υπερυθρες.Παρακαλω την βοηθεια σας

 

Θα χρησιμοποιησεις την εφαρμογη profilexplorer που ειναι add-on της εφαρμογης profilmail

Περισσοτερα διαβασε εδω :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=45299

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Δεν μπορω να στειλω μερικους (ηχους ) μεσω bluetooth και υπερυθρες,μου βγαζει protected items cannot be sent.sent unprotected?Και αν πατησω ναι μου λεει unable to sent copyright protected item.Εν τω μεταξυ μπορω να λαβω γιατι μου στειλανε 25 ηχους απο τους οποιους στους 3 μου κανει αναζητηση συσκευων αν πατησω αποστολη μεσω bluetooth.Μια απο τα ιδια και για τις υπερυθρες.Παρακαλω την βοηθεια σας
einai κλειδωμενη η αποστολη μερικων αρχειων.κατεβασε το mobileluck(δεν ξερω απο που) και απο οτι εχω καταλαβει θα μπορεις μεσω αυτου να στελνεις οτι θες πλεον :) :)
Link to comment
Share on other sites

pws βλεπουμε την εκδοση του κινητου ?και ποια ειναι η τελευταια?ευχαριστω.

τελικα η μονη λυση για να εχουμε δονηση στο αθορυβο προφιλ ειναι να ηχογραφησουμε σε απολυτη ησυχια 1-2 δευτερολεπτα και να βαλουμε αυτον τον "ηχο" για μηνυμα,οχι το off.ΑΛΛΑ,στον τυπο του ηχου κλησης ΔΕΝ πρεπει να βαλουμε το silent γιατι ακομα και ο "ηχος" του μηνυματος που ηχογραφησαμε ΔΕΝ θα εχει δονηση!πρεπει να βαλουμε το single beep που οταν μας καλουν ακουγεται η δονηση αλλα σχεδον καθολου το beep.οταν ερχεται μηνυμα δονειται αλλα ακουγεται και ενα beep.εχει βρει κανενας αλλος καμμια λυση?τι ηλιθιο bug αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα και εγκατεστησα το System Tools στο κινητο και αλλαξα το operation logo. θελω να επαναφερω το κανονικο (της cosmote) που ειχε πριν.. σε πιο φακελο θα το βρω ακριβως?

Ευχαριστω για την βοηθεια.. :O

Link to comment
Share on other sites

paidia to thl genika einai fovero...apo smart movie mexri kai to agent v pou rwtithike......pisteuo einai to kalitero thl me ta xrimata pou dineis....isws kai poli kalitero apo ta poli pio akriva thl...kai se leitourgies kai se poiotita kataskeueis........to exw edw kai 1,5 mina egw kai einai fovero!!!!!
MAY THE FORCE BE WITH US ALL!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα και εγκατεστησα το System Tools στο κινητο και αλλαξα το operation logo. θελω να επαναφερω το κανονικο (της cosmote) που ειχε πριν.. σε πιο φακελο θα το βρω ακριβως?

Ευχαριστω για την βοηθεια.. :O

 

Πηγαινεις με καποιον file manager (πχ- FExplorer)

στο C:\System\Apps\Phone\Oplogo και σβηνεις την εικονα που εχει μεσα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα και εγκατεστησα το System Tools στο κινητο και αλλαξα το operation logo. θελω να επαναφερω το κανονικο (της cosmote) που ειχε πριν.. σε πιο φακελο θα το βρω ακριβως?

Ευχαριστω για την βοηθεια.. :O

Πας με εναν file manager στο c\system\apps\phone\oplogo και σβήνεις το bmp που υπάρχει εκεί μέσα. Κάνεις μια επανεκίνηση και είναι ολα o.k. ;)

 

edit:Με πρόλαβε ο nervous :X

Link to comment
Share on other sites

pws βλεπουμε την εκδοση του κινητου ?και ποια ειναι η τελευταια?ευχαριστω.

τελικα η μονη λυση για να εχουμε δονηση στο αθορυβο προφιλ ειναι να ηχογραφησουμε σε απολυτη ησυχια 1-2 δευτερολεπτα και να βαλουμε αυτον τον "ηχο" για μηνυμα,οχι το off.ΑΛΛΑ,στον τυπο του ηχου κλησης ΔΕΝ πρεπει να βαλουμε το silent γιατι ακομα και ο "ηχος" του μηνυματος που ηχογραφησαμε ΔΕΝ θα εχει δονηση!πρεπει να βαλουμε το single beep που οταν μας καλουν ακουγεται η δονηση αλλα σχεδον καθολου το beep.οταν ερχεται μηνυμα δονειται αλλα ακουγεται και ενα beep.εχει βρει κανενας αλλος καμμια λυση?τι ηλιθιο bug αυτο!

pata ayto prin pmeis sto menoy *#0000# kai tha deis to logismiko MAZI ME ALLES PLIROFORIES.i teleytaia ekdosi einai 3.0505.2.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμμια εφαρμογη που να μετραει εξερχομενα και εισερχομενα sms που να δουλευει κανονικα και χωρις να χρειαζεται ...αλλα πραγματα ?
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμμια εφαρμογη που να μετραει εξερχομενα και εισερχομενα sms που να δουλευει κανονικα και χωρις να χρειαζεται ...αλλα πραγματα ?
ναι οντως θα ηταν χρησιμο ενα τετοιο προγραμμα!
Link to comment
Share on other sites

το 3230 τι ειδους symbian εχει?ρωταω γιατι υπαρχουν τρια threads για εφαρμογες ενα για 7.0 ενα για 8.0 και ενα που λλει απλα εφαρμογες.ποιο να κοιταξω?
Link to comment
Share on other sites

Nokia 3230 Technical Specs

 

Series 60 Developer Platform 2.0

 

Series 60 2nd Edition, Feature Pack 1

 

Operating System:

Symbian OS 7.0s

 

ΥΓ εκ παραδρομής έγραψα symbian 60 :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις διαβασα το πρωτο ποστ στο πρωτο thread για symbian 8.0a και λεει για 3230.ποιο απο τα δυο τελικα,8.0 η 6.0

Τίποτα απο τα δυο 7.0 έχει

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμμια εφαρμογη που να μετραει εξερχομενα και εισερχομενα sms που να δουλευει κανονικα και χωρις να χρειαζεται ...αλλα πραγματα ?

Οταν πας στα εξερχομενα μηνυματα και ανοιξεις το πρωτο μηνυμα δεν σου λεει 1/αριθμο συνολικων μηνυματων?αυτο υπαρχει στο 6600,σιγουρα θα υπαρχει στο 3230!το ιδιο και για τα εισερχομενα μηνυματα!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Οταν πας στα εξερχομενα μηνυματα και ανοιξεις το πρωτο μηνυμα δεν σου λεει 1/αριθμο συνολικων μηνυματων?αυτο υπαρχει στο 6600,σιγουρα θα υπαρχει στο 3230!το ιδιο και για τα εισερχομενα μηνυματα!

εννοει προφανως να μετραει γενικα ποσα στελνει και δεχεται χωρις να πρεπει να τα αποθηκευει.

 

για το λογοτυπο που ειπωθηκε πιο πανω, δε χρειαζεται επανεκκινηση τελικα, απλα αλλαγμα του προφιλ 1,2 φορες και αλλαζει ;)

Link to comment
Share on other sites

στην διευθυνση αυτη h-t-tp://www.nokia.com/nokia/0,,70007,00.html βρισκονται οπως λεει οι drives για bluetooth συνδεση υπολογιστη-3230 με το κινητο να παιζει το ρολο του μοντεμ.αλλα τα αρχεια αυτα εχουν καταληξη inf και οταν τα κατεβαζω φυσικα ανοιγουν με notepad και δεν ειναι " ενεργα" αρχεια.δεν καταλαβαινω ομως που ειναι οι modem drivers αν δεν ειναι αυτοι!ξερει κανεις?στελνω αυτο το inf αρχειο στο κινητο?δεν καταλαβαινω
Link to comment
Share on other sites

kalhspera,exw ena problhma me to Quick Office Premier!katarxhn,otan pernaw kapoio arxeio .xls h .pps me bluetooth,to minima den mou to anoigei,giati leei not suported file,alla apo kei oute na apothikeysw to arxeio mporw kapou alou!!!Meta paw sthn suite kai pernaw ena arxeio .pps sthn karta mnhmhs,apo thn ekthesh den fenete ayto to arxeio,san na mhn yparxei,telika to blepw mono apo to ProfiExplorer,alla otan paw na to anoixsw me to QuickSheet mou leei : Files contents not suported!!!Mhpws xsereis kaneis ti paizei???eyxaristw!
:)
Link to comment
Share on other sites

To Advance Call manager ver2 to exei dokimasei kaneis? Einai para poli kalo. Katevasa tin tial ekdosi tou kai einai fantastiko. Kapios pou na exei kana klidaki giafto? :X :alien: ;)
Link to comment
Share on other sites

re paidia parathrhsa sthn kamera otan travaw me analish 640x480 kai ths peranaw stp pc fenonte tholes,enw otan travaw me kanonikh analish 1280x960 ths deixnei stp pc mia xara!kserei kaneis giati to kanei ayto?pantws to xerh mou einai stathero!:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...