Jump to content

OPAP Draws (ΟΠΑΠ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

πρόσφατα έχω ανεβάσει μια εφαρμογή στο google play store με το όνομα "OPAP Draws (ΟΠΑΠ)". Οποιαδήποτε γνώμη/άποψη για την εφαρμογή αυτή είναι καλοδεχούμενη και επίσης θα με βοηθήσει πάρα πολύ αν έχετε κάποιες εισηγήσεις για επιπρόσθετες λειτουργίες που θα θέλατε να υπάρχουν.

 

Το OPAP Draws (ΟΠΑΠ) είναι μια εφαρμογή η οποία παρουσιάζει στους χρήστες ζωντανά αλλά και προηγούμενα αποτελέσματα από τις κληρώσεις των τυχερών παιχνιδιών της εταιρείας ΟΠΑΠ. Υποστηρίζει τα εξής παιχνίδια: ΤΖΟΚΕΡ, ΚΙΝΟ, ΛΟΤΤΟ, ΠΡΟΤΟ, SUPER 3, EXTRA 5, ΠΡΟΠΟΓΚΟΛ, POWERSPIN, BOWLING και PENALTIES.

 

To OPAP Draws (ΟΠΑΠ) επίσης παρέχει την δυνατότητα προβλέψεων (γεννήτρια τυχαίων αριθμών) για τα εξής τυχερά παιχνίδια ΟΠΑΠ: ΤΖΟΚΕΡ, ΚΙΝΟ, ΛΟΤΤΟ, ΠΡΟΤΟ, SUPER 3 και EXTRA 5.

 

Χαρακτηριστικά:

+ Δες τα αποτελέσματα της τελευταίας κλήρωσης σε κάθε τυχερό παιχνίδι.

+ Δες τα αποτελέσματα μιας συγκεκριμένης κλήρωσης εισάγοντας τον αριθμό της κλήρωσης του παιχνιδιού.

+ Δες τα αποτελέσματα μιας συγκεκριμένης κλήρωσης επιλέγοντας την ημερομηνία της κλήρωσης του παιχνιδιού.

+ Δυνατότητα προβλέψεων των τυχερών παιχνιδιών.

+ Η εφαρμογή υποστηρίζει την Αγγλική αλλά και την Ελληνική γλώσσα (δυνατότητα επιλογής από τον χρήστη).

+ Τα αποτελέσματα των κληρώσεων για τα τυχερά παιχνίδια εμφανίζονται με ένα απλό και κατανοητό τρόπο διαβάσματος.

+ Απλή διεπαφή εφαρμογής για εύκολη κατανόηση

 

Κατεβάστε την εφαρμογή από εδώ: OPAP Draws (ΟΠΑΠ)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά θα έχεις πρόβλημα μεγάλο.

Είχα και εγώ παλιότερα μια εφαρμογή που χρησιμοποιούσα τα λογότυπα των παιχνιδιών (όπως και εσύ) και ο ΟΠΑΠ έκανε καταγγελία στην google (για μένα και άλλες 14 παρόμοιες εφαρμογές) και μας τις αφαίρεσαν από το google play.

Μετά έκανα μία ακόμα ίδια, με διαφορετικά λογότυπα, παρόμοια με τα δικά τους αλλά σχεδιασμένα από μένα, και πάλι έγινε το ίδιο.

Συγκεκριμένα έχει 3 μέρες που έγινε πάλι καταγγελία γιατί έδειχνα μέσα στην εφαρμογή μου τα αποτελέσματα των παιχνιδιών.

Την αφαίρεσα από μόνος μου γιατί (όπως μου είχαν πει τότε) με την 2η αφαίρεση εφαρμογής από μέρος τους θα μου κλείσουν και το account !!!!!

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά !

Αν είναι δυνατόν! τους διαφημίζουμε τα παιχνίδια τους ΔΩΡΕΑΝ και μας κυνηγάνε και από πάνω !!!

 

Εγώ δεν ξανασχολούμε πάντως.

Καλό κουράγιο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...