Jump to content

Sony Xperia Z3 ή HTC one M8 ή Samsung Note 4 ή...OnePlusOne?


vassilisr75
 Κοινοποίηση

καλύτερο κινητό (μπαταρια, καμερα, καινοτομίες)  

52 members have voted

  1. 1. καλύτερο κινητό (μπαταρια, καμερα, καινοτομίες)

    • Sony Xperia Z3
    • HTC one M8
    • Samsung Galaxy Note 4
    • Samsung Galaxy S5
    • One Plus One


Recommended Posts

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας. Καλορίζικο μου.... και καλές γιορτές να έχουμε!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=54115&stc=1&thumb=1&d=1418720924

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
πηρες τελικα note 4. επειδή κι εγω είμαι ακριβως στο ιδιο δίλλημα. μπορεις να πεις εμπειριες για το note? και οποιος άλλος θελει να μας πει ποιο και γιατι;
Link to comment
Share on other sites

πηρες τελικα note 4. επειδή κι εγω είμαι ακριβως στο ιδιο δίλλημα. μπορεις να πεις εμπειριες για το note? και οποιος άλλος θελει να μας πει ποιο και γιατι;

 

Φίλε καλημέρα. Έχω πάρει το 8πυρινο 64αρι με exynos επεξεργαστή. Είμαι πολύ ευχάριστημενος αν και θα το περίμενα ποιο γρήγορο στο ίντερνετ. Μπορεί όμως να φταίει το δίκτυο. Το spen είναι όλα τα λεφτά. Ποιο έχεις στο ανταγωνισμο; Μεμονωμένα είναι ένα πολύ καλό κινητό που δεν μετάνιωσα που πήρα. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Ευχαριστιεσαι να παίζεις μαζί του. Αν θες κάτι ποιο συγκεκριμένο να ρωτήσεις. Καντο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα αποτελέσματα της συσκευής μου, μετά τον συχρονισμο με τον λογαριασμό gmail μου, με ότι αυτό συνεπάγεται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις σας. Μανο το z1 το εχω δοκιμασει και σε θαλασσα και λειτουργησε μια χαρά, το z3 οχι?:blink:

 

κανένα smartphone δεν είναι αδιάβροχο στο θαλασσινό νερό . Το Ζ3 είναι αδιάβροχο στο γλυκό νερό και έχει πολύ μεγάλη διάρκεια μπαταρίας . Στην κατηγορία του είναι από τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

To Z3 στα χρήματα που έχει δεν έχει αντίπαλο . Το Note 4 είναι πιο ακριβό και μπορεί να συγκριθεί με το i-phone 6 που είναι στην ίδια κατηγορία χρημάτων

 

Το Note 4 δεν μπορεί να συγκριθεί με κανένα άλλο κινητό και πόσο μάλλον με το Iphone. Το γεγονός οτι είναι ακόμα ακριβό σε σχέση με το Z3 είναι άλλο θέμα και ναι αν κάποιος δεν έχει σκοπό να λειτουργήσει ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά στο maximum τότε καλύτερα να προτιμήσει μια συσκευή που θα του έρθει πιο οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος από χθες του νοτε 4 . η συσκευή απλά δεν παίζεται. ότι και να πω είναι λίγο εχει τόσα πολλά που εγώ δεν νομίζω ότι θα τα βρω όλα
Link to comment
Share on other sites

Androides: +1000

 

Perdikos: welcome στον μαγικο κοσμο.. θα περασει πολυς καιρος για να ασχοληθεις ξανα με αγορα καποιου αλλου..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος από χθες του νοτε 4 . η συσκευή απλά δεν παίζεται. ότι και να πω είναι λίγο εχει τόσα πολλά που εγώ δεν νομίζω ότι θα τα βρω όλα

 

Καλορίζικοοοοο, εχεις πολλαααααα βίντεο youtube να δείς για να το μάθεις :p Αξίζει τον χρόνο σου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...