Jump to content

Half Life 2


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος viper_07 ( 9 Ιαν. 2005 , 13:45)

 

Σίγουρα περνάει έτσι;

Πυροβόλησα το λουκέτο αλλα και όλη την πόρτα αλλα τίποτα...

Τα ξήλα της πόρτας διάλυσαν και βλέπω κανονικά απο πίσω, αλλα έχει μείνει ένα κομάτι σίδερο στο κέντρο και δεν μπορώ να περάσω...

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει... :o

 

πρεπει να μαζεψεις οτι βρεις εκει κοντα διοτι μετα θα σου κανουν ντου... θα σε βοηθησει και ο γκαγκουρας εκει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 161
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος viper_07 ( 8 Ιαν. 2005 , 23:28)

 

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς πως θα ανοίξω την πόρτα που φαίνεται στην φοτωγραφία;; Μια ώρα προσπαθώ, χωρίς αποτέλεσμα... :whistle:

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/crs_55/30996/368147/0/hl2.jpg

 

 

Όχι ρε συ! Δεν ανοίγει αυτή η πόρτα!

 

Τράβα πιο κοντά στον γκάγκουρα :p για να κατέβει κάτω και να σου μιλήσει

 

Μετα θα έρθουν κάτι man hacks από την πόρτα στα αριστερά που θα τα μαμήσετε με τον γκάγκουρα

 

Θα μαζέψεις ότι έχει το δωμάτιο και θα φύγεις απο την πόρτα που μπήκαν τα man hacks!

 

Θα σου πει και καλή τύχη ο γκάγκουρας :p

 

ΡΕ ΤΟΝ ΓΚΑΓΚΟΥΡΑ :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γραφεις στην console bot_add και μετα enter, καθε φορα που το γραφεις προσθετει και απο ενα βοτ στην καθε ομαδα
Link to comment
Share on other sites

γραφεις στην console bot_add και μετα enter, καθε φορα που το γραφεις προσθετει και απο ενα βοτ στην καθε ομαδα

Αυτό όμως γίνεται μόνο αν δεν έχει το αυθεντικό(Emporio release). Ευτηχώς όμως η Valve θα βγάλει σύντομα updates με bots :)

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

παιδια φιλος το πηρε αυθεντικο αλλα δεν εχει ιντερνετ και δεν μπορει να το κανει activation.

ακουω λυσεις...

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ποιο συγκεκριμένα μπορείς να μου εξηγήσεις?Δεν το εχω αυθεντικό γιατί δεν έχω internet για την ενεργοποίηση!Αν είχα θα το αγόραζα 100%.Πρώτη φορά που εταιρία σπρώχνει αγοραστή στην παρανομία :p .Πώς βγαίνει η κονσόλα;Με το ~;
Link to comment
Share on other sites

παιδια φιλος το πηρε αυθεντικο αλλα δεν εχει ιντερνετ και δεν μπορει να το κανει activation.

ακουω λυσεις...

 

Ίσως να μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιο *****. Αλλιώς τσιμπάει μία netcarta και κάνει το registration.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιο *****. Αλλιώς τσιμπάει μία netcarta και κάνει το registration.

βρές μου ςσυ link για το λεγαμενο και τα υπολοιπα εινα ιευκολα αλλα δεν υπαρχει πουθενα!

Link to comment
Share on other sites

 

Αν και δεν μπορώ να διακρίνω καλά απο την φώτο σου νομίζω πως εκεί δοκιμάζεις ένα καινούργιο "όπλο", μία μπαλίτσα που με την μυρωδιά της έλκει τις "κατσαρίδες" που σε κηνύγαγαν πριν...

 

Δοκίμασε να πας κοντά στο γκαγκουροηδές :lol: :X θα σου πει τι να κάνεις...

 

Εκτός και αν σου έχει ήδη δώσει την μπαλίτσα, τότε επέλεξε την σαν όπλο και πάτα το δεξί κλίκ για να πορδήσει και να έρθουν οι "κατσαρίδες" κοντά σου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς στο γκαγκουροηδές ρίχνεις την μπαλίτσα στην λακούβα μετά σου μιλάει αυτός ρίχνεις την μπάλα στον στήλο και συνεχίζεις...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Με το bot_add μου βγάζει μήνυμα error:cannot create bot

 

Κι εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα! Καμια λύση ρε παιδιά;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

το εχεις γνησιο? εμενα με γνησιο εχει και την επιλογη να προσθεσω βοτ, αλλα και παλια που ειχα την εμποριο παλι εχει βοτ μεσα το παιχνιδι
Link to comment
Share on other sites

Paides mou to efer enas filos peiratiko apo to tei.Paw na to egkatastisw.Mou egkathista kanonika to steam kai otan ksekinaei na egkatastisei to paixnidi mou vgazei to minima:Error 1305.Error reading from file.C:\GAMES\HALFLIFE2\SteamApps\base source shared models.gfc.Verify that the file does exist and than tou can acess it.

Ti mporw na kanw gia na to egkatasthsw.Opoios exei kamia idea as th riksei

STOP EATING JUNK FOOD :X
Link to comment
Share on other sites

το εχεις γνησιο?

 

Όχι δεν είναι γνήσιο :o

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αφου τα bots απο το source ειμαι μια βλακεια καλυτερα να κατεβασετε add ons bots παρα να βαλετε του παιχνιδιου

 

Μακάρι να ήξερα που να τα βρω! Έχω ψάξει Emule και Web αλλά τπτ! Μήπως ξέρεις εσύ;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Z-bot 2.5 (9MB) από μια σελίδα μετά από αναζήτηση στο Google αλλά τπτ. Έκανα extract τα αρχεία του zip στον κατάλογο του παιχνιδιού αλλά τπτ. Πάλι error βγάζει. Μήπως έχει κανένας κανένα link για botακια που σίγουρα λειτουργούν με το Source;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

http://briefcase.pathfinder.gr/download/andreas443/26736/377114/0/untitled.JPG pedia molis katestrepsa to elikoptero exo akoma gia ton termatismo i kontebo na to telioso to pexnidi;

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

http://briefcase.pathfinder.gr/download/andreas443/26736/377114/0/untitled.JPG pedia molis katestrepsa to elikoptero exo akoma gia ton termatismo i kontebo na to telioso to pexnidi;

 

 

θες ακομα, keep walking :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...