Jump to content

Google Inbox - Invites


kk13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι γλυκουλης...

 

Παιδιά άκυρη η λύση. Θα σας την πω κι όλας να ξέρετε να μην το δοκιμάσετε.

 

Έφτιαξα ένα dummy email νομίζοντας πως επειδή το βασικό μου μου επιτρέπει να μπω στο inbox, πως θα επέτρεπετε και στο dummy email, το οποίο μετά θα έδινα σε εσάς να το βάλετε να "ενεργοποιηθεί" το inbox και μετά να προσθέσετε το κανονικά σας και να αφαιρέσετε το dummy email. Για κάποιο λόγο, το διάβασα κάπου και φάνηκε καλή ιδέα, αλλά τελικά δεν δούλεψε.

 

Συνεχίζετε την αναμονή αυτοί που δεν έχετε. Μην τρελένεστε όμως, δεν είναι τίποτα σπουδαίο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 184
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα ,

Ήμουν ενας απο τους πρώτους που ζήτησε Invite για το Inbox ...

Μάλλον με ξεχάσατε , ξαναζητάω λοιπόν :)

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Ήμουν ενας απο τους πρώτους που ζήτησε Invite για το Inbox ...

Μάλλον με ξεχάσατε , ξαναζητάω λοιπόν :)

 

Απαπα... έγινε τέτοιο κακό;;;!! Πρέπει να επανορθώσουμε για αυτό το χάλι. Δώσε μας το paypal σου να σου στείλουμε αποζημίωση. Με 150Ευρώ είσαι καλά;;;!

 

Συγγνώμη για την ειρωνεία.... αλλά ρε παιδιά, είστε σοβαροί; Δηλαδή επειδή μπήκες στο forum και χωρίς να έχεις διαβάσει ούτε ένα post, έγραψες "Θέλω invite" και περιμένεις ο x που μπορεί μετά από 10 μέρες να πάρει πρόσκληση α. να κρατάει λίστα με προτεραιότητα ποιος ζήτησε post, παράλληλα να τσεκάρει έναν έναν στην λίστα αν πήρε invitation ή όχι για να πάει στον επόμενο ή β. να αρχίσει από την αρχή του thread να διαβάζει και να δει ποιος ζήτησε, πότε, πάλι να αρχίσει να ψάχνει αν τελεικά αυτός βρήκε από εδώ ή από κάπου αλλού invitation, και μετά να στείλει.

 

Θα πρότεινα να σβήνονται τα μηνύματα με requests γιατί δεν έχουν κανέναν νόημα, αφού οι requesters είναι 20 και αυτοί με τα invites 2. Δεν βγάζουμε άκρη. Όποιος έχει πρόσκληση, το λέει και την δίνει αυτός όπως και όπου θέλει. Pm, μήνυμα που θα γραφεί, ή ότι άλλο θέλει αυτός τέλος πάντων.

 

Ξανά σόρρυ για την ειρωνεία... απλά θέλω να δείξω ότι είναι λίγο αστείο αυτό που γίνεται....

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε τι γίνεται; Ο fou δεν έφτασε καν μέχρι την 6η σελίδα. Μάλλον μπήκε στην 1η, είδε το πρώτο ποστ, και έγραψε κατευθείαν από κάτω. ΠΟΣΟ τραγικό είναι που μετά το δικό μου ποστ, γράφεται αυτό του fou; Τουλάχιστον δικαιώθηκα....
Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε τι γίνεται; Ο fou δεν έφτασε καν μέχρι την 6η σελίδα. Μάλλον μπήκε στην 1η, είδε το πρώτο ποστ, και έγραψε κατευθείαν από κάτω. ΠΟΣΟ τραγικό είναι που μετά το δικό μου ποστ, γράφεται αυτό του fou; Τουλάχιστον δικαιώθηκα....

 

Καλά πως κάνεις έτσι ;; τι μύγα σε τσίμπησε ;; Τουλάχιστον όσοι πάρουν τα περιβόητα invites ας σβήνοντσι τα posts να διατηρείται το θέμα καθαρό.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε!!!!

Ειναι πολύ όμορφο και το εικονίδιο και πολύ προσεγμένη ως εφαρμογή.

Διαχωρίζει τα μηνύματα σε κατηγορίες (προσκλήσεις, προσφορές, φόρουμ, ταξίδια κλπ κλπ)

Θεματάκια που ελπίζω να τα λύσουν....

1) ΔΕΝ βάζεις όποιον ήχο ειδοποίησης θέλεις....

2) ΔΕΝ διαχειρίζεται εταιρικούς λογαριασμούς που έχουν δημιουργηθεί στο gmail. (έχεις δυνατότητα μέσα απο το gmail να φτιάξεις λογαριασμούς του τύπου name@mydomain.κάτι) αυτούς το ξεκαθαρίζει πως δεν τους διαχειρίζεται...

 

Τώρα.... Σχετικά με τις προσκλήσεις.... Το έχω απο χθες. Ακόμα ΔΕΝ μου έχουν ενεργοποιηθεί στο δικό μου...

Όποιος θέλει πρόσκληση όταν μου ενεργοποιηθούν και για να ΜΗΝ μου βαράει συνέχεια το tapatalk για προσωπικό μήνυμα, οι τρεις πρώτοι που θα γράψουν κάτω απο το πόστ το nick name τους @εμένα, δηλαδή να γράψουν ενα πόστ του τύπου

 

Nickname @alexakisd

 

Θα πάρουν την πρόσκληση όταν ενεργοποιηθεί.

Το θέτω έτσι ώστε να μην πάρει κάποιος διπλή και τριπλή πρόσκληση, να μην τρελαθούμε στα πμ και να ξέρουν όλοι αν θα πάρουν και απο ποιον πρόσκληση

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζητάω πρόσκληση γιατί είμαι νέο μέλος αλλά έχω μια απορία. Εσείς που πήρατε πρόσκληση απο τη google, στείλατε 1 e-mail από κάθε λογαριασμό ή τους πεθάνατε στα mails? Να ξέρω να υπολογίσω τις πιθανότητες που έχω να πάρω και γω πρόσκληση απο τη google :P
Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ζητάω πρόσκληση γιατί είμαι νέο μέλος αλλά έχω μια απορία. Εσείς που πήρατε πρόσκληση απο τη google, στείλατε 1 e-mail από κάθε λογαριασμό ή τους πεθάνατε στα mails? Να ξέρω να υπολογίσω τις πιθανότητες που έχω να πάρω και γω πρόσκληση απο τη google :P

Ένα email έστειλα από έναν λογαριασμό πριν περίπου 12 ημέρες.... Χθες ήρθε η πρόσκληση

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ

 

Απο 1 τα ξημερώματα μέχρι 2 όποιος στείλει mail στο inbox@google.com θα λάβει αυτόματα πρόσκληση απο την Google μέχρι τις 3 η ώρα.

 

Πηγή

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ

 

Απο 1 τα ξημερώματα μέχρι 2 όποιος στείλει mail στο inbox@google.com θα λάβει αυτόματα πρόσκληση απο την Google μέχρι τις 3 η ώρα.

 

Πηγή

 

Μας έφτιαξες βραδιατικα!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ

 

Απο 1 τα ξημερώματα μέχρι 2 όποιος στείλει mail στο inbox@google.com θα λάβει αυτόματα πρόσκληση απο την Google μέχρι τις 3 η ώρα.

 

Πηγή

Τέλεια! Μόλις έρθουν και οι δικές μου ετοιμαστείτε...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μίλησα με τον iliasx8 και είπαμε όσες προσκλήσεις μπορούμε να διαθέσουμε να τις κληρωσουμε για να κερδίσει ο πιο τυχερός όχι ο πιο γρήγορος. Αν θέλει και κάποιος άλλος να δώσει τις προσκλήσεις του με αυτό τον τρόπο ας μου πει και να τις κληρωσουμε όλες μαζί Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μίλησα με τον iliasx8 και είπαμε όσες προσκλήσεις μπορούμε να διαθέσουμε να τις κληρωσουμε για να κερδίσει ο πιο τυχερός όχι ο πιο γρήγορος. Αν θέλει και κάποιος άλλος να δώσει τις προσκλήσεις του με αυτό τον τρόπο ας μου πει και να τις κληρωσουμε όλες μαζί

Οκ και από μένα. Πώς θα γίνει όμως αυτό?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Οκ και από μένα. Πώς θα γίνει όμως αυτό?

 

Τα έχει σκεφτεί όλα ο Δημήτρης :p

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Τα έχει σκεφτεί όλα ο Δημήτρης :p

Να τα μάθω και γω όμως κάπως :p

 

 

Ελπίζω να πάρουμε κανονικά προσκλήσεις για άλλους αυτοί της σημερινής.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ

 

Απο 1 τα ξημερώματα μέχρι 2 όποιος στείλει mail στο inbox@google.com θα λάβει αυτόματα πρόσκληση απο την Google μέχρι τις 3 η ώρα.

 

Πηγή

Οι ώρες είναι ώρες ελλάδας ?

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα μήνυμα, και ξαναηρθε το ίδιο αυτόματο μήνυμα για τα invites..... Δεν είδα ακόμα κάτι.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Σίγα μην άντεχε τόσα mails σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα. Έχει κλατάρει το μηχάνημα της google. Fail!
Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα μήνυμα, και ξαναηρθε το ίδιο αυτόματο μήνυμα για τα invites..... Δεν είδα ακόμα κάτι.

Μέχρι τις 3πμ είπανε θα έχει έρθει το invite είπανε

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Delivery to the following recipient failed permanently:

 

inbox@google.com

 

Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain google.com by aspmx.l.google.com. [2a00:1450:4010:c08::1b].

Link to comment
Share on other sites

Delivery to the following recipient failed permanently:

 

inbox@google.com

 

Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain google.com by aspmx.l.google.com. [2a00:1450:4010:c08::1b].

 

Αν ξαναδοκιμάσεις θα πιάσει.

Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...