Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δοκίμασε στην ίδια σελίδα με τα firmware το νούμερο 151 , είναι τις πολωνίας και ίσος στην εκκίνηση του κινητού να έχει μια διαφήμιση τις εταιρίας κινητής
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω οποιασδήποτε άλλης ευρωπαϊκής χώρας (χάνοντας βέβαια την εγγύηση); Η συσκευή θα λειτουργεί κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

κάπου είχα διάβαση ότι γίνετε αλλα νομίζω σε άλλη μάρκα κινητού , μη σε πάρω και στο λαιμό μου
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

όταν αποφασίσεις να περάσεις την cm 13 πες μου

 

 

καλημερα geo29,, εχω lg g3 s kitkat,, με ενδιαφερει να περασω αυτο που εχεις και εσυ,, μηπως θα μπορουσες να με βοηθησεις με τα βηματα?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά χωρίς να είμαι σίγουρος είναι καθαρά λειτουργικό κι όχι κάτι εμφανές

γεια σου .. προσπαθησα να περασω την 6.0 αλλα αντιμετωπιζω θεμα.. ειναι ευκολο να μου πεις τα βηματα ? εμενα φτανει στο σημειο που λεει error exetuting binary zip in

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί φιλαράκι να είμαι στο pc είμαι εκτός σήμερα

 

βασικα ειμαι γυναικα.. και ναι θα περιμενω γιατι εκλεισε μετα to fastboot και δεν ανοιγει καν.. και ειμαι χωρις τηλ..οποτε.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ποιό σημείο έχεις φτασει

 

καλημερα.. περασα την cm 13 και το τηλ εκλεισε απλα και δεν ξανα ανοιξε.. δεν ανοιγει οθτε σε download mode, ουτε σε recovery mode, δεν φορτιζει και κυριως δεν το αναγνωριζει ο υπλογιστης στις συσκευες.. ααα και επισης to adb shell δεν αναγνωριζει την συσκευη..:cry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης δεν μπορω να περασω την κιτκατ που ειχα μεσω φλαστουλ στο κομ41 δυστυχως...

Link to comment
Share on other sites

Πατας το up vol και το βάζεις το sub χωρίς να πατάς άλλο κουμπι και δεν σου ανοίγει

 

μολις εκανα τον συνδιασμο πληκτρων και μου βγαζει εγκατασταση λογισμικου προγραμματος οδηγησης στο πσ... ανοιξε η οθονη του κινητου και εδειξε 0% και εκλεισε παλι.. το προγραμμα διασυνδεσης usb εγκατασταθηκε.. και ειναι ετοιμο γιαχρηση λεει.. αλλα αναβοσβηνει η οθονη του κινητου στο 0%

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το lgtool Εκεί που λέει selectors βάλε την Rom που κατέβασες (κιτκατ) πάτα Svetlana και start θα σου ανοίξει ένα παράθυρο διαλέγεις different country και Greek language και πατάς οκ και η αφήνεις μέχρι ν ανοίξει το κινητό

 

Περιμένω να μου πεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άνοιξε το lgtool Εκεί που λέει selectors βάλε την Rom που κατέβασες (κιτκατ) πάτα Svetlana και start θα σου ανοίξει ένα παράθυρο διαλέγεις different country και Greek language και πατάς οκ και η αφήνεις μέχρι ν ανοίξει το κινητό

 

Περιμένω να μου πεις

Select kdz cse flash

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το lgtool Εκεί που λέει selectors βάλε την Rom που κατέβασες (κιτκατ) πάτα Svetlana και start θα σου ανοίξει ένα παράθυρο διαλέγεις different country και Greek language και πατάς οκ και η αφήνεις μέχρι ν ανοίξει το κινητό

 

Περιμένω να μου πεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Select kdz cse flash

σταματαει και γραφει retry

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι μου ειπανε απο την lg ? αλλαγη μητρικης πλακετας.........:oops: και οχι δεν δειχνει το εικονιδιο του firmware....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...