Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπάρχει κάπου αυτή η διαδικασία που έκανες να την δούμε και εμείς ;

 

μπορεις να με βοηθησεις να κανω downgrade την συσκευη μου ? ειμαι καινουργιο μελος

Link to comment
Share on other sites

βαλε εδω το ΙΜΕΙ για να δεις απο που ειναι το κινητο σου

http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1

 

το εκανα. την ολοκληρωσα την διαδικασια δυστυχως όμως δεν υποστηριζει ελληνικα. ποια χωρα να βαλω για να μου βγαζει ελληνικα μεχρι και ελλαδα εβαλα. σευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

το κινητό όταν το αγόρασες είχε kit kat ή lollipop ?

 

kitkat 4.4.2 kernel 3.4 d722 και κατεβηκε από γαλλια.το περαρα ξανα το κιτκατ όλα τελεια δεν μπορω να πω.. αλλα δυστυχως η γλωσσα είναι στα αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να βρω πακετο ελληνικης γλωσσας για lg g3 beat 4.4 kitkat ? γνωριζει καποιος γιατι είμαι ασχετη στο θεμα των κινητών ?
Link to comment
Share on other sites

κάτι συνβαίνει , δεν μπορεί να είναι από Γαλλία και να μην έχει Ελληνικά , πηγες -ρυθμισεις-γλώσσα και εισαγωγή-γλώσσα- και δεν έχει ελληνικά ?
Link to comment
Share on other sites

κάτι συνβαίνει , δεν μπορεί να είναι από Γαλλία και να μην έχει Ελληνικά , πηγες -ρυθμισεις-γλώσσα και εισαγωγή-γλώσσα- και δεν έχει ελληνικά ?

 

ναι. δυστυχως. δεν μπορω να βρω ελληνικα ουτε με το g3 twinksbox, ουτε με developers settings, ουτε με τους κωδικούς για hidden settings. δωσε μου μια προταση.. ποια άλλη χωρα μπορω να περασω ? ουτε καν η ελλαδα δεν εχει.

Edited by smaro87
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πέρασα το απόγευμα. Τα ίδια. Ξερεις.. Αρχίζω να υποψιάζομαι πως το κινητό μου δεν ήρθε από Γαλλία. Ήρθε από αλλού και πριν το αγοράσω πέρασαν την Ελληνική γλώσσα. Από τα seven spot το αγόρασα κατά παραγγελία. Το απόγευμα το έκανα update d722 v20d και είχε Ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

v20d ? πάλι lollipop ? για να μην έχει ελληνικά μάλλον από κάποια γειτονική χωρα θα είναι , βουλγαρία , αλβανία , σκοπια , ιταλία , το κάναν αυτό παλιότερα για να μην αγοράζουμε φτηνά τηλεφωνα από γειτονικές χώρες , όταν βάζεις εδώ http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1το IMEI σου βγάζει ότι είναι από Γαλλία ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι μου βγάζει ότι είναι από Γαλλία. Τι να πω δεν ξέρω. Ότι χωρά και να πέρασα στο downgrade δεν μου δίνει Ελληνικά. Τώρα πλέον έχω το downgrade της cosmote Greece εκείνο που με έδωσες και το δουλεύω αναγκαστικά στα Αγγλικά. Γι'αυτό ρωτάω αν Ξερεις μήπως υπάρχει πακέτο Ελληνικής Γλώσσας να το περάσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοώ ότι όταν περνάω v20d δλδ lollipop μου δίνει Ελληνικά. Όταν περνάω v10a .b.c.e.d ε δεν μου δίνει Ελληνική γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν. .. Το άνοιξα και τπτ. Μου άνοιξε απλά τις ρυθμίσεις χωρίς κάποια Αλλαγή. Τεσπα δεν πειράζει. Θα περιμένουμε την lollipop 5.1. Σε Ευχαριστώ για τον χρόνο σου Και συγγνώμη αν σε κούρασα.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αλλα όλα γίνονται , 4.2.2 είχε το παλιό lg g2

 

Το ξέρω ότι το LG g2 την είχε. Άλλα όπου και αν έψαξα μου βγάζει ότι μπορώ να περάσω στο LG g2 Λογισμικό g3. Όχι το αντίθετο. Αν βρεις κάτι θα μπορούσες να με ενημερώσεις; Ή να περάσω 5.1 η 4.2.

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις όνειρα για 5.1 !!! δεν νομίζω να ασχοληθούν άλλο με αυτό το τηλέφωνο

 

Χμμμ. ..οκ τι να πω. Είναι Καλό τηλέφωνο πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό μάλιστα για τα λεφτά του , ο μόνος λόγος που θα το αλλάξω σε λίγο καιρό με το G4 είναι για τις βραδινές φωτογραφίες
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό μάλιστα για τα λεφτά του , ο μόνος λόγος που θα το αλλάξω σε λίγο καιρό με το G4 είναι για τις βραδινές φωτογραφίες

 

Χμμμ με βάζεις σε πειρασμό. G4 Ε;;;;; είναι Καλό Ναι....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...