Jump to content

The Flash (CW)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 347
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eμένα πάλι τα 2 τελευταία δε μου άρεσαν.

Πολύ βιασύνη να χωρέσουν όσο πιο πολλά μπορούν σε κάθε επεισόδιο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΙΙΙΙ επεισοδιο ηταν αυτο παλι!!! Οτι θα ζητουσε χαρη κι ο ολιβερ απ τον φλωρακο μας δεν το περιμενα παντως :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; πάλι κίτρινη αφού είναι

 

δεν είναι σκέτη κίτρινη,η μισή είναι σκουρόχρωμη.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι σκέτη κίτρινη,η μισή είναι σκουρόχρωμη.

Ετσι ηταν απ την αρχη νομιζω, δεν παιζει να αλλαξε

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω,αλλά δε θα σκάσουμε και για το χρώμα τώρα:lol:

Για να δούμε τι θα λέει το season final.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εδω το τελευταίο promo που κυκλοφορεί για το τελευταίο επεισόδιο του φλας ! Ανατριχιαστικό ! https://www.youtube.com/watch?v=488MnaUt1mU

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Είδα και το season finale της σειρας. Με μια λέξη μόνο ΤΡΟΜΕΡΟ ! Αναμένουμε την δεύτερη σεζόν πως και πως.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς μην απαντήσεις γιατί ήταν fail μιας και δεν το είδαμε όλοι ακόμα

 

Ας βάλει spoiler το παλικάρι αν μπορεί .

 

Φιλικά πάντα

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου άρεσε απλά.

Το έκοψαν απότομα για μένα και πάνω στο καλό

 

Και εγώ αυτό θεωρώ

Λίγο fail το τέλος

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δε ξέρω τι σας άρεσε σ αυτό το τελευταίο επεισόδιο!!! Η μετριότητα η ίδια!!!! Και έχω τεράστια απορία τι θα δείξει στην επόμενη, για κόψιμο τη βλέπω την σειρά!!!!
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έδειξε πολλά που δεν τα εξήγησε αλλά θα τα δούμε στην επόμενη σεζόν ψαξτε το στο YouTube. Το "Emergency awesome" κάνει πολύ καλή ανάλυση. Καθόλου fail δεν είναι πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έδειξε πολλά που δεν τα εξήγησε αλλά θα τα δούμε στην επόμενη σεζόν ψαξτε το στο YouTube. Το "Emergency awesome" κάνει πολύ καλή ανάλυση. Καθόλου fail δεν είναι πάντως.

Για μενα fail ήταν!!!! Η τελευταία σκηνή με τον εντι δεν θα έπρεπε να υπάρχει πιστεύω...

 

Μου θύμισε και λίγο harry Potter και βολντεμορτ και ψιλό έκλαψα στην τελευταία σκηνή!!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μ' άρεσε το τέλος. Πολύ δυνατό το βρήκα και αρκετά απρόσμενο. Γούστα είναι αυτά ρε παιδιά :p

Όσο για αυτά που λένε μερικοί ότι σε αφήνει με ερωτηματικά, ας μη γελιόμαστε, πάει για 2η σεζόν οπότε το κάνουν και επίτηδες....οι γνωστές αμερικανιές! :p

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου άρεσε αλλά μετά που το σκέφτηκα ήταν εντελώς αναμενόμενο με βάση τη λογική.

Δεν πρόκειται να άλλαζαν όλο το καστ επειδή άλλαξε το παρελθόν ο Μπάρυ. Τον θάνατο του ντετέκτιβ Θον δεν περίμενα.

 

 

 

Ώρες ώρες μου φάνηκε λίγο ηλίθιο πάντως. Ειδικά στον τρόπο που διαλύθηκε ο Γουέλς και στο ότι έπρεπε να εξηγήσει το κάθε τι το σενάριο (με αυτό εννοώ ότι πχ αναφέρει Singularity στην αρχή ο καθηγητής και ρωτάει η Κέιτλιν τι είναι αυτό; Τόσα χρόνια επιστήμονας δεν το έχει ξανά-ακούσει; Εντάξει πρέπει να το εξηγήσει μέχρι και στον πιο άσχετο τηλεθεατή αλλά θα μπορούσε να γίνει κάπως αλλιώς ίσως.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου άρεσε αλλά μετά που το σκέφτηκα ήταν εντελώς αναμενόμενο με βάση τη λογική.

Δεν πρόκειται να άλλαζαν όλο το καστ επειδή άλλαξε το παρελθόν ο Μπάρυ. Τον θάνατο του ντετέκτιβ Θον δεν περίμενα.

 

 

 

Ώρες ώρες μου φάνηκε λίγο ηλίθιο πάντως. Ειδικά στον τρόπο που διαλύθηκε ο Γουέλς και στο ότι έπρεπε να εξηγήσει το κάθε τι το σενάριο (με αυτό εννοώ ότι πχ αναφέρει Singularity στην αρχή ο καθηγητής και ρωτάει η Κέιτλιν τι είναι αυτό; Τόσα χρόνια επιστήμονας δεν το έχει ξανά-ακούσει; Εντάξει πρέπει να το εξηγήσει μέχρι και στον πιο άσχετο τηλεθεατή αλλά θα μπορούσε να γίνει κάπως αλλιώς ίσως.

 

Κι εγώ αυτό δεν περίμενα καθόλου. Οι κινήσεις του πιο πριν δεν έδειχναν κάτι τέτοιο. Ειδικά εκεί που

τα βρίσκει και πάλι με την Άιρις. Επίσης δεν περίμενα ότι τελικά ο Μπάρι δεν θα σώσει τη μητέρα του. Περίμενα ότι θα τη σώσει και ότι θα του έμενε έστω λίγος χρόνος στο τέλος για να καθαρίσει και τον Αντιφλάς (ξέρω πολλά ήθελα χαχα). Πάντως δεν νομίζω ο Αντιφλάς να μας αδειάσει τη γωνιά τόσο εύκολα. Κάτι θα παίξει πάλι με τον χωροχρόνο και θα γυρίσει πίσω ο Μπάρι, ίσως μόνο τότε θα μπορέσει να κλείσει τη μαύρη τρύπα. Επίσης, μάθαμε ότι και ο Σίσκο έχει κάποια ικανότητα.

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν περίμενα ότι τελικά ο Μπάρι δεν θα σώσει τη μητέρα του. Περίμενα ότι θα τη σώσει και ότι θα του έμενε έστω λίγος χρόνος στο τέλος για να καθαρίσει και τον Αντιφλάς (ξέρω πολλά ήθελα χαχα).

 

 

 

Επίσης, μάθαμε ότι και ο Σίσκο έχει κάποια ικανότητα.

 

Εγώ για το πρώτο που λες αυτό ακριβώς ήθελα να γίνει όσο κυλούσε το επεισόδιο

θα μου φαινόταν βλακεία να άλλαζε το παρελθόν τελικά, ήθελα απλώς να σταματήσει το Γουέλς. Θα ήταν too much να τα κάνει όλα τέλεια :lol:

 

 

Για το δεύτερο μου άρεσε αυτή η εξέλιξη, να δούμε ακριβώς και τι θα είναι αυτό γιατί είναι λίγο αβέβαιο έτσι όπως το άφησαν

το ότι είδε μέσα από τα ονειρό του άλλο timeline μου φαίνεται πολύ μούφα, δεν νομίζω να είναι μόνο αυτό χαχα

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για το πρώτο που λες αυτό ακριβώς ήθελα να γίνει όσο κυλούσε το επεισόδιο

θα μου φαινόταν βλακεία να άλλαζε το παρελθόν τελικά, ήθελα απλώς να σταματήσει το Γουέλς. Θα ήταν too much να τα κάνει όλα τέλεια :lol:

 

 

Για το δεύτερο μου άρεσε αυτή η εξέλιξη, να δούμε ακριβώς και τι θα είναι αυτό γιατί είναι λίγο αβέβαιο έτσι όπως το άφησαν

το ότι είδε μέσα από τα ονειρό του άλλο timeline μου φαίνεται πολύ μούφα, δεν νομίζω να είναι μόνο αυτό χαχα

 

Ναι, σίγουρα! Όσον αφορά τον Σίσκο κι εγώ έτσι πιστεύω. Μάλλον τον προορίζουν

να παίξει τον Vibe

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...