Jump to content

Huawei Ascend 3Χ G750 (U10 ΣΕ Τ00)


tzivas31
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρετε παιδιά αυτό το θέμα το δημιούργησα όχι για να κουβεντιάζουμε για θήκες,μεμβράνες, ακουστικά ή τιμές του κινητού κτλ. Το δημιούργησα για ένα και μόνο λόγο όπως γράφω και στον τίτλο τη μετατροπή του κινητού μας από U10 σε Τ00. Γιατί όπως φαίνεται προς το παρόν τουλάχιστον η Huawei το μοντέλο μας το έχει παρατήσει από αναβαθμίσεις, σε αντίθεση με το T00 που έχει ήδη πάρει πόσες κιτ κατ αναβαθμίσεις με διορθώσεις και τα σχετικά και τον Νοέμβριο θα πάρουν αναβάθμιση σε EMUI 3.0 .

 

Κάποια λοιπόν παιδιά στο xda όμως βρήκαν τρόπο να κάνουν τη μετατροπή τα U10 σε Τ00 και να παίρνουν όλες τις αναβαθμίσεις κιτ κατ. Δυστυχώς τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα και όσο και αν προσπαθώ ζορίζομαι να καταλάβω. Θα ήθελα αν κανείς το έχει κάνει ήδη ή αν κάποιος έχει όρεξη για διάβασμα από εδώ και μπορούσε να έγραφε έναν αναλυτικό οδηγό βήμα βήμα εννοείται με οποία βοήθεια μπορώ να δώσω και εγώ και μετά να το είχαμε στην πρώτη σελίδα εδώ αυτόν τον οδηγό για όποιον ήθελε να το κάνει και αυτός. Και μετά μπορούμε να συζητάμε για τα καλά και όχι της κάθε νέας ρομ ή οτιδήποτε άλλο σημαντικό προκύψει και εγώ θα μπορώ να ανανεώνω συχνά τη πρώτη σελίδα προς όφελος όλων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μολις ανακαλυψα αυτην την σελιδα!:O tzivas31 διαβαζω αυτα στο xda αλλα ακομα δεν εχω αρκετο χρονο να το δοκιμασω συν οτι εχω ακομα αποριες.....
Link to comment
Share on other sites

μολις ανακαλυψα αυτην την σελιδα!:O tzivas31 διαβαζω αυτα στο xda αλλα ακομα δεν εχω αρκετο χρονο να το δοκιμασω συν οτι εχω ακομα αποριες.....

 

Εμενα απλως τα αγγλικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα για να βγαλω ακρη αλλα απο οσα καταλαβαινω οσοι το γυρισανε σε Τ00 παίρνουν συνεχως αναβαθμισεις οχι σαν εμας που εχουμε κολλησει με τη ρομ οπως ηταν πριν 5 μηνες που πηρα το κινητο. Αν βγάλεις άκρη και βρεις χρονο γιαν πειραματιστεις για τη μετατροπη σφύρα και απο εδώ, ευχαριστώ προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

ναι αυτο ειναι για το Τ00 εμεις που ειμαστε με το U10? Κανείς ακομα δεν έκανε τη μετατροπη να μας βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...