Jump to content

Samsung Galaxy S5 LTE-A


miatas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως το καλύτερο κινητό.......... ας ελπίσουμε να έρθει και επίσημα στην Ευρώπη, πάντως από ebay 560€ ξεκλείδωτο :)
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S5-Prime-LTE-A-SM-G906-Blue-32GB-Unlocked-Smartphone-Mobile-/321489044780?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item4ada3d852c

 

Εγω το σκεφτομαι για κορεατικο...δυσκολο το βλεπω να ερθει ευρωπη αυτο

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγοράσω και είναι ξεκλείδωτο θα παίξει στην Ελλάδα ? , ειναι μεγάλο ρίσκο ? Η διαφορές στο μενού θα είναι ορατές? Απο εγγύηση το καταλαβαίνω δεν θα έχει
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγοράσω και είναι ξεκλείδωτο θα παίξει στην Ελλάδα ? , ειναι μεγάλο ρίσκο ? Η διαφορές στο μενού θα είναι ορατές? Απο εγγύηση το καταλαβαίνω δεν θα έχει

 

ξεκλειδωτο ειναι εξαρχης το γραφει και στην επιγραφη

 

''Samsung Galaxy S5 Prime LTE-A SM-G906 Blue 32GB Unlocked Smartphone Mobile''

Link to comment
Share on other sites

το menu το ιδιο με το s5 G900f και s5 G900H θα ειναι..απλα θα εχει 3 με 4 εφαρμογες στα κορεατικα
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εχει μεγαλη διαφορα το s5 lte-a prime αποντο απλο γιατι εχει snapdragon 805 3gb ram και οθονη qu..το s4 i9505 απο το i9506 εχει snapdragon 800,camera rs!απο το i9505
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι ξεκλείδωτο το ξέρω , το αν είναι διαφορετικό το μενού δεν ξέρω. .

 

εγω απλα απαντησα στν ερωτηση σου που εκανες για το αν θαναι ξεκλειδωτο ;)

αν το ηξερες δεν νομιζω να ρωταγες

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα απαντησα στν ερωτηση σου που εκανες για το αν θαναι ξεκλειδωτο ;)

αν το ηξερες δεν νομιζω να ρωταγες

 

Αν το αγοράσω και είναι ξεκλείδωτο θα παίξει στην Ελλάδα ? , ειναι μεγάλο ρίσκο ? Η διαφορές στο μενού θα είναι ορατές? Απο εγγύηση το καταλαβαίνω δεν θα έχει

 

Βλέπεις το ήξερα το ότι είναι ξεκλείδωτο ;);)

Άπλα δεν ρώταγα αν είναι ξεκλείδωτο, αλλά αν θα παίζει στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φιλε μου θα παιζει 1000 με τις χιλιων..2100 3g 1800 4g,μονο αγγλικα νομιζω εχει προς το παρον αλλα θα δοθει update και για την ελληνικη γλωσσα!το σκεφτομαι και εγω να το παρω
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αν το αγοράσω και είναι ξεκλείδωτο θα παίξει στην Ελλάδα ? , ειναι μεγάλο ρίσκο ? Η διαφορές στο μενού θα είναι ορατές? Απο εγγύηση το καταλαβαίνω δεν θα έχει

 

Βλέπεις το ήξερα το ότι είναι ξεκλείδωτο ;);)

Άπλα δεν ρώταγα αν είναι ξεκλείδωτο, αλλά αν θα παίζει στην Ελλάδα

αν ειναι ξεκλειδωτο δεν θαχεις θεμα,ξεκλειδωτο το πηρα και εγω εχω το g900h

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζα το κορεατικο Samsung Galaxy S5 Prime LTE-A SM-G906 32GB

εσεις λετε το ευρωπαικο Samsung Galaxy (G901F) S5+ (16GB)

δυστυχως ειναι μεγαλες οι διαφορες που εχουν τα δυο τηλεφ

Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζα το κορεατικο Samsung Galaxy S5 Prime LTE-A SM-G906 32GB

εσεις λετε το ευρωπαικο Samsung Galaxy (G901F) S5+ (16GB)

δυστυχως ειναι μεγαλες οι διαφορες που εχουν τα δυο τηλεφ

 

Ναι όντως έχουν σημαντικές διάφορες αλλα το σημαντικό ειναι μονο η ραμ.η υψηλότερη ανάλυση μικρη σημασία έχει,και η cpu/gpu ειναι ίδια.οκ η usb 3 ειναι ενα συν.

Edited by filipdent
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως έχουν σημαντικές διάφορες αλλα το σημαντικό ειναι μονο η ραμ.η υψηλότερη ανάλυση μικρη σημασία έχει,και η cpu/gpu ειναι ίδια.οκ η usb 3 ειναι ενα συν.

 

+ 32gb :)

Link to comment
Share on other sites

+ 32gb :)

 

Ναι μου διέφυγε.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ναι η ram οσο να ναι εμενα μου αφηνει 1,5 free..το εχω ρουταρει το s5 g906s!!και ειμαι στα αγγλικα το μενου
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ναι η ram οσο να ναι εμενα μου αφηνει 1,5 free..το εχω ρουταρει το s5 g906s!!και ειμαι στα αγγλικα το μενου

 

Γεια χαρα, σκέφτομαι να πάρω και εγώ το s5 g906s, είναι όντως τόσο σφαίρα όσο λένε τα νούμερα του?

Είμαι κάτοχος ενός S4 i9506 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος με όλα, αλλά αυτό δείχνει πολύ καλύτερο.

Root παίρνει -όπως όλοι οι snapdragon- χωρίς να πειράξεις knox? Δεν μιλάω για custom rom κ.τ.λ μόνο να κάνεις greenify.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αμα μπορεσεις παρε το ..ουτε το s6 δεν θα θελεις..μονο που ειναι στα αγγλικα το μενου αλλα με ροοτ και enabler launguage απο playstore στα μεταφραζει αλλα οχι ολα...εγω το εχω root με knox 0/1 φυσικα..του εχω σβησει το bloatwore ..εγγυηση φιλε μου πρεπει να σταλει μονο κορεα..μην το φοβασαι ειναι πολυ σκυλι...4G κανονικα,3G,2G..και περιμενουμε την 5 1.1!!κοιτα να παρεις το s5 g906s και οχι το s5 g906k...ειναι τα ιδια αλλα το Κ(900) παιζει σε μια διαφορετικη συχνοτητα απο το S(850)στο 4G..αλλα στην Ελλαδα δεν εχεις προβλημα..μπαταρια πολυ καλη..2 μπαταριες,charger kit!!σε ποιο χρωμα θα το παρεις?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα...Ενας φιλος σκεφτεται να αγορασει το S5(G900F) αλλα ειδε οτι υπαρχει και το G901F...Ειναι μεγαλες οι διαφορες τους??

Αξιζει το 5+ σε σχεση με το απλο???

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 LTE-A

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...