Jump to content

Γνώμες για το Vodafone Smart 4 Power...


bagit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!! Σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω τηλέφωνο μιας και το βρίκα σε τιμή 100 ευρω καινούρια κατάσταση. Απλά επειδή δεν ξέρω τι παίζει με τα smartphone της Vodafone και αν είναι καλά ή μάπα θά ήθελα την γώμη σας για την συσκευή αν αξίζει και θα μου κρατήσει. Επίσης και το αν θα πέρνει αναβαθμίσεις και τα σχετικά.

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου η Vodafone έχει ανεβάσει πολύ τον πήχη στις συσκευές της.Το power τρέχει kit Kat.4.4.3 με το που ανοίξεις το κουτί.άλλο σημαντικό ειναι και το 1GB ram.Λίγες συσκευές στην Ελλάδα έχουν αυτά τα χαρακτηριστικά σε αυτή την τιμή.Για να προλάβω,δεν το συγκρίνω με τα κινέζικα, για εμένα είναι άλλη κατηγορία σαφώς πολύ πιο οικονομική.

Οπότε για 100€ από τα 150€ που κάνει καινούργιο αξίζει.

Το μενού του είναι ίδιο με το nexus 5.stock android δηλαδή,μου έκανε τεράστια εντύπωση.

Όταν οι αετοί πετούν ψηλά...

Η κουτσλιά πονάει!!!

Link to comment
Share on other sites

Aν εχει και εγγυηση μην το σκεφτεσαι.Δεν υπαρχει κατι αλλο απο Ελλαδα σ αυτα τα λεφτα.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με 60 ευρώ. Thanks :)

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με 60 ευρώ. Thanks :)

 

με 60 συμφερει τρελα, ειναι η καλυτερη προταση σε αυτη τη τιμη...να το χαρεις :happy:

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασα από Vodafone τιμή στα 189 ευρώ, πολύ γρήγορο, καλή κατασκευή, έκανα an tu tu benchmark v5.1 έδωσε 18319 αποτέλεσμα, μπαταρία δοκίμασα με wifi λίγο δίκτυο και πολύ facebook και ομιλία μου έδωσε στις 17 ώρες 62% , όταν βάζεις κάρτα μνήμης την ενσωματώνει και την αποδέχεται αμέσως ως δικό του εσωτερικό χώρο και έχεις επιλογή να εγκαθιστάς εκεί ότι θες, φωτογραφίες μέτριες προς καλές, η μπροστινή κάμερα είναι απλή για selfie......ηχείο καλό , τα hands free που έχει μέσα δεν με εντυπωσίασαν, φόρτιση γρήγορη κάνει, όταν το έβαλα υπολογιστή το αναγνώρισε αμέσως.....είχε διαθέσιμο update το έκανα......ότι άλλο παρατηρήσω θα σας πω.....
Da mihi factum, dabo tibi ius
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
το αγόρασα από Vodafone τιμή στα 189 ευρώ, πολύ γρήγορο, καλή κατασκευή, έκανα an tu tu benchmark v5.1 έδωσε 18319 αποτέλεσμα, μπαταρία δοκίμασα με wifi λίγο δίκτυο και πολύ facebook και ομιλία μου έδωσε στις 17 ώρες 62% , όταν βάζεις κάρτα μνήμης την ενσωματώνει και την αποδέχεται αμέσως ως δικό του εσωτερικό χώρο και έχεις επιλογή να εγκαθιστάς εκεί ότι θες, φωτογραφίες μέτριες προς καλές, η μπροστινή κάμερα είναι απλή για selfie......ηχείο καλό , τα hands free που έχει μέσα δεν με εντυπωσίασαν, φόρτιση γρήγορη κάνει, όταν το έβαλα υπολογιστή το αναγνώρισε αμέσως.....είχε διαθέσιμο update το έκανα......ότι άλλο παρατηρήσω θα σας πω.....

Επανέρχομαι μετά από τόσους μήνες, σήμερα 08-03-2015, να πω ότι είναι από τα καλύτερα τηλέφωνα που έχω πάρει. Κανένα πρόβλημα, ούτε λαγκάρισμα, ταχύτατο, φορτωμένο με πολλές εφαρμογές, παιχνίδια κλπ. Ο εσωτερικώς χώρος μόνο που είναι μικρός. Χρόνος αναμονής και χρήσης που ξεχνάω να φορτίζω, δύο μέρες άνετα. Ήταν καλή αγορά και δύσκολα θα το αλλάξω, μνήμη και ταχύτητα εξαιρετική, an tu tu benchmark μετά από τόσους μήνες και φόρτωμα εφαρμογών 18778...

Da mihi factum, dabo tibi ius
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ειναι το τηλεφωνακι για την τιμή του και αυτά που προσφέρει και άσε τους άσχετους να λένε.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
η συσκευη εχει led notification ; για την φορτιση; και για αναγγελομενα συμβαντα; απο μπαταρια κραταει πολυ; με ενδιαφερει η συσκευη μου φαινεται πολυ καλη συσκευη! αν και εγω θα το ηθελα με λιγο μικροτερη οθονη 4'' γιατι ειναι πιο βολικη η πιο μικρη οθονη.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...