Jump to content

Κινητό μέχρι 300€


Animastic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω ένα tabletaki οικονομικό για τον γιο μου που ειναι 9 χρονών τι γνώμη έχετε γιαυτο: http://cycladesdeals.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-lenovo-a5500-f-tablet-8-16gb/
Link to comment
Share on other sites

ποιο zte είδες? publik εχει κάνα δυο τρία zte τα οποία ελαλδα κοστίζουν κάπου 150 ευρω και κίνα 70 80 είναι άκρος low end συσκευές

 

αν είσαι θεσσαλονικη ελα να σου δειξω το zte nubia z5s mini να δεις τι σημαίνει καλή οθόνη

 

εγω αγοράζω απο τοι to2c

 

Οπότε είναι κομπλέ η οθόνη του.. ουφφφφ... ΤΕΛΕΙΑ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ :D

εγώ το είδα από vickmall.com καλό δεν είναι το site? (απαντήστε μου γρήγορα και σε αυτό να μην περιμένω άλλο!!! :DD)

Link to comment
Share on other sites

Οπότε είναι κομπλέ η οθόνη του.. ουφφφφ... ΤΕΛΕΙΑ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ :D

εγώ το είδα από vickmall.com καλό δεν είναι το site? (απαντήστε μου γρήγορα και σε αυτό να μην περιμένω άλλο!!! :DD)

από όσο ακούω πολύ καλό το site αν και δεν έχω πάρει από εκεί ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... το κεφάλι μου πάει να σπάσει :PP Εκεί που ήμουν έτοιμος να παραγγείλω το ZTE Nubia z7 max μου έδειξε η κοπέλα μου το Sony Xperia Z1.. το οποίο ομολογώ πως είναι πάρα πολύ καλό... αλλά δεν είδα να έχει gorilla glass.. τι λέτε εσείς????

 

(παρεμπιπτόντως θέλει να πάρει για εκείνη το Samsung galaxy note 3 neo... τι άποψη έχετε για αυτό?)

Edited by Animastic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...