Jump to content

MI4 or One plus


ZAELIAS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ανάμεσα στις δύο συσκευές ποια θεωρείται ότι είναι η καλύτερη για αγορά αυτό τον καιρό. (αν υπάρχει κάτι άλλο αντίστοιχο δεκτό) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Το Mi3 είναι ουσιαστικα ίδιο στην εμπειρία χρήσης με το Mi4. Ιδού και η απόδειξη.

 

Αν θες LTE και 4Κ video όμως πάρε όποιο από τα Mi4 και One βρεις φθηνότερα. Ίδια κινητά είναι.

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Mi3 64GB. Βλέποντας και τα στατιστικά, αλλά και πως ανταποκρίνεται το κινητό στην καθημερινή χρήση, και εφόσον δεν έχει βγει ακόμα η LTE έκδοση του Mi4, ούτε και η 64GB, θα έλεγα το Mi3 64GB που έχω και εγώ. Το Oneplus one σαν χαρακτηριστικά είναι σχεδόν τα ίδια με το Mi4+LTE. Σαν τιμή τα 16GB που κυκλοφορεί και στα δύο, είναι το Oneplus One (277.5€ τελική τα 16GB στο Oneplus One, 330€ τα 64GB, 335€ το Mi4 τα 16GB, 280€ τελική τα 64GB στο Mi3).Αν δεν σε ενδιαφέρει το LTE, διάλεξε καλύτερα το Mi3 64GB.
Link to comment
Share on other sites

Δεν 'αντεξα να περιμένω και πήρα απο το cool το mi3 64 .. Καθε μέρα βγαινουν και καινούργια. ΕΛπίζω να παει καλά η παράδοση έχω ένα αγχος η αλήθεια είναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε περίπτωση που κερδίσω στον διαγωνισμό το mi4 τι κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Exω κάνει παραγγελία 4 μέρες από το coolicool και ακόμα δείχνει unshipped.. Ετσι συμβαινει συνήθως?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 μερες με ρώτησαν αν μπορούν να στείλουν κι χρωμα γιατι εχει έλλειψη..

 

Να ρωτήσω κατι τους κατέχοντες το mi3 δεν δίνει και ακουστικά μαζι μιας και δεν το γράφει στο accessories

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχει ακουστηκά η συσκευασία. Εγω τα πηρά απο το ebay. Kαλή επιλογή παντως το κινητο. Πρωην κάτοχος iphone , samsung νομίζω το xiaomi ειναι οτι καλυτερο πέρασε απο τα χερια μου. Και η miui ειναι απλά αρρωστια.

Αν ασχολείστε με το στοίχημα , μπείτε στην παρέα μας . :)

 

http://whitefenix.co/captainbook/

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν ξέρετε για ποιο λογο μπορεί να αργεί να γίνει το shipping απο το coolicool μιας και έχουν περάσει ήδη 7 μέρες απο την παραγγελία μου. Σε ερώτηση σε αυτούς μου απάντησαν μην ανυσηχείς θα γίνει. Είναι πρώτη μου φορά που παραγγελνω απο Κίνα για αυτό και έχω ένα σχετικό άγχος και έχω παραγγείλει και 2 συσκευές..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης ποια η γνώμη σας για ακουστικά. Να πάρω τα αυθεντικά της xiaοmi ή κάποια άλλα μιας και στην πορεία έμαθα ότι δεν έχει μέσα η συσκευή.. Προφανώς αυτό το θέμα μη υπαρξης το έχουν όλα τα κινέζικα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν ξέρετε για ποιο λογο μπορεί να αργεί να γίνει το shipping απο το coolicool μιας και έχουν περάσει ήδη 7 μέρες απο την παραγγελία μου. Σε ερώτηση σε αυτούς μου απάντησαν μην ανυσηχείς θα γίνει. Είναι πρώτη μου φορά που παραγγελνω απο Κίνα για αυτό και έχω ένα σχετικό άγχος και έχω παραγγείλει και 2 συσκευές..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης ποια η γνώμη σας για ακουστικά. Να πάρω τα αυθεντικά της xiaοmi ή κάποια άλλα μιας και στην πορεία έμαθα ότι δεν έχει μέσα η συσκευή.. Προφανώς αυτό το θέμα μη υπαρξης το έχουν όλα τα κινέζικα

Δυστυχώς έχει αυτό το κακό, αργούν λιγάκι, αλλά το στέλνουν, μην ανησυχείς. Επειδή έχω το ίδιο κινητό με αυτό που παράγγειλες, καλύτερα πάρε τα pistons. Εγώ αυτά έχω πάρει από ebay.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...