Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον UnReaL

 

ας απαντήσω εγώ και αν θέλει ο φίλος apmoy με συμπληρώνει.

 

Καταρχάς, το τηλέφωνο όταν αγοραστεί LIVE έχει "επιπλέον" τα εξής:

Κόκκινα αυτοκολλητάκια στα καλύμματα.

Είναι γεμάτο με έξτρα εικόνες που έχουν ως θέμα τους την Vodafone. :)

 

Το μενού είναι εντελώς αναδιαμορφωμένο, έτσι ώστε να μην απεικονίζει 65536 χρώματα αλλά μόνο δύο :) Κόκκινο και Άσπρο (τα χρώματα της Vodafone.

 

ένα κουμπί είναι αφιερωμένο στη σελίδα του Live, χάντοντας έτσι τον αρχικό του χαρακτήρα (πχ: WAP PUSH).

 

Συμφωνώ απολύτως. Συν τοις άλλοις όμως έχει & λιγότερη διαθέσιμη μνήμη γιατί το live καταλαμβάνει τουλάχιστον μισό ΜΒ (δηλ από 5 ΜΒ θα πέσει στα 4,2-4,5 ΜΒ). Όπως συμβαίνει όμως σε όλες τις συσκευές, όταν θά'ρθει η ώρα γιά την πρώτη αναβάθμιση, θα μπορείς να ξεφύγεις απ'αυτόν το βραχνά

Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το παραγγειλω απο εξω λετε να εχει προβλημα με τα δικα μας δικτυα; Καταεχην μπορω να το κανω;

Υπαρχουν περιορισμοι και παραμετροι που μπορει να μην δουλευει εδω;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όχι, δεν θά'χεις πρόβλημα, αλλά δεν θά'χεις ελληνικό μενού & το κυριοότερο, θα το πληρώσεις χρυσό (υπόψιν πως σαν live θάχει κάτω από 400 Ευρώπουλα. Σ'ένα site που κοιτούσα προχθές, το παραγγέλνεις με 599 Ε!!!)
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Τι πραγμα ειναι αυτο ρε παιδι μου να αρπαζουν ολα τα καλα κινητα και να μην μπορεις να το παρεις ανεξαρτητο....Ειναι δυνατον;
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θες live, κάνε υπομονή κάνα μήνα & ως συνήθως θά'ρθει κανονικό (ήδη στα Telestet center διαφημίζονται οπότε έρχονται)
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

paidia tipota.. :( pira simera pano apo pente tilefona se diaforetika katastimata..tipota pouthena to v600 apo ayrio kai blepoume..i selida tis vodafone den einai kai poli axiopisti..exei san siskeves tou melontos siskeves pou oute tis exoume akousei..px ena samsung me peristrefomeni kamera kai alla x700 nomizo kai exei kai kinita pou exoun bgei...an paratirisate se ola ta montela exoun balei tin idia imerominia.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο, το ίδιο έκανα κι εγώ το απόγευμα. Εξάλλου τους είχα πει να με ειδοποιήσουν με e-mail. Ε...δεν ήρθε τίποτα. Αν & μάλλον θα περιμένω καμμιά 10ριά-15αριά μέρες ακόμα πριν το πάρω. Οι πρώτες παρτίδες πάντα έχουν πρόβλημα...ειδικά τα motorola..
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται τελικά...Στη Βρετανία ανακοινώθηκε πως αναβάλλεται ο ερχομός του μέχρι την πρώτη βδομάδα του Γενάρη λόγω προβλημάτων με τα δίκτυα, bugs στο λογισμικό &...έλλειψη χρωμίου & αλουμινίου (!!) γιά την συναρμολόγησή του. Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια;;; :mad:
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον apmoy

 

Τι γίνεται τελικά...Στη Βρετανία ανακοινώθηκε πως αναβάλλεται ο ερχομός του μέχρι την πρώτη βδομάδα του Γενάρη λόγω προβλημάτων με τα δίκτυα, bugs στο λογισμικό &...έλλειψη χρωμίου & αλουμινίου (!!) γιά την συναρμολόγησή του. Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια;;; :mad:

 

 

Φήμες φίλε μου....

 

Η ΜΟΤΟ, επιμένει ότι θα κυκλοφορήσει μέσα σε αυτό το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον apmoy

 

...έλλειψη χρωμίου & αλουμινίου (!!) γιά την συναρμολόγησή του. Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια;;; :mad:

 

kati mou diefige...dil to motorolaki einai kataskevasmeno apo alouminio kai xromio?kalo akougete...dil lete na to doume tin bdomada pous mas erxete??
Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει e-mail στη Voda, να μ'ενημερώσουν γιά τον ερχομό του...απάντηση δεν έχω λάβει ακόμα...πήγα σε 2-3 Voda shop, δεν ξέρουν τίποτα επισήμως...ανεπισήμως, μέχρι 14-15/11 θά'ρθει
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

...Μάλλον τα πράγματα σοβαρεύουν...πριν 2-3 μέρες η Voda UK είχε στα 'προσεχώς' το V600...σήμερα (18:30/3-11) ξαφνικά το απέσυρε & έβαλε στη θέση του το V500 ή V525 κάτι τέτοιο...όπως το βλέπω πάμε κατά Χριστούγεννα και αν
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

loipon pira simera tin motorola til..tous ta epsala :mad: mas doulevoun olous kanonika..tous leo to moto v600 pote tha kikloforisei,perno tin vodafone den xerei perno esas den xerete..parakalo peste mou pote tha kikloforiseis dioti i selida tis voda leei afixi 30/10 kai exoume 3 kai akoma den xerei kaneis..kai ti mou lene re paidia??ton dekebrio tha einai diathesimo.. :angry: bgalte eseis simperasma.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι η πολιτική της μοτο διεθνώς...σ'όλα τα σάϊτ αν πρόσεξες χάθηκαν οι προσφορές γιά αγορές κ.λ.π...θέλουν να το τραβήξουν γιά Χριστούγεννα, με τα δώρα & π@π@ριές...θέλουν να χτυπηθούν & με τα E700 & Z600. Πολιτική, παντού πολιτική
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

:down:

...Λοιπόν έχω νέα & άσχημα νέα δυστυχώς...μόλις έλαβα απαντητικό mail απ'την moto UK. Ακούστε & γελάστε: Στας Ευρώπας κυκλοφορεί το V300 μέσα στην βδομάδα. Το V500 σε 2-3 βδομάδες. Το V600 πάει γιά...ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ (αντιγράφω απ'την απάντηση: 'the V600 release is due end of December")...επίσης μου λένε ότι: 'there will not be a V600 voda kit'...μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι γίνεται;

Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

:stupid: ti na po..mia fora eipa kai ego stin zoi mou na agoraso moto alla teleika tipota..loipon ayrio tha paro kai tin voda gia na tous po alli fora protou na bazoun kati sto site tous kai na lene imerominia afixis na to psaxnoun kala to thema..na doume ti tixi tha exei to mpx200
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...