Jump to content

Επιλογή απο επιδότηση Vodafone


nemos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας.Δικαιούμαι επιδότηση 320€ από Vodafone.Υπάρχει κάτι αξιόλογο σ΄αυτά τα χρήματα από τα κινητά της?Windows ή Android μου είναι αδιάφορο!Χρήση 35% κλήσεις,40% ιντερνετ,25% φωτο-βίντεο και 0% games. Edited by nemos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

LG G 2 Mini. Αν και πανακριβο σε σχεση με την τιμη που εχει στο σκρουτζ, ειναι εξαιρετο για ολα οσα ζητας, καθως και η καμερα του δεν θα σε απογοητευσει οταν την χρειαστεις.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

LG G 2 Mini. Αν και πανακριβο σε σχεση με την τιμη που εχει στο σκρουτζ, ειναι εξαιρετο για ολα οσα ζητας, καθως και η καμερα του δεν θα σε απογοητευσει οταν την χρειαστεις.

Προς το παρόν αυτό κοιτάω μαζί με το lumia 925.Δεν ξερω αν υπάρχει κάτι καλύτερο από αυτά.Δυστυχώς είναι πανάκριβα τα κινητά τους αλλά με επιδότηση οι επιλογές είναι και αναγκαστικές και λίγες.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν αυτό κοιτάω μαζί με το lumia 925.Δεν ξερω αν υπάρχει κάτι καλύτερο από αυτά.Δυστυχώς είναι πανάκριβα τα κινητά τους αλλά με επιδότηση οι επιλογές είναι και αναγκαστικές και λίγες.

 

το ειχα το 925 και ήμουν απόλυτα ευχαριστημενος στον τομέα ποιότητα κλήσης/ακουστικού και φωτογραφίας. στην αυτονομία τα χαλούσε λιγο..

Link to comment
Share on other sites

το ειχα το 925 και ήμουν απόλυτα ευχαριστημενος στον τομέα ποιότητα κλήσης/ακουστικού και φωτογραφίας. στην αυτονομία τα χαλούσε λιγο..

Η αυτονομία όντως πρόβλημα είναι αλλά εξαρτάται και πόσες ώρες το δούλευες.Τόσο χάλια είναι?Εμένα πιο πολύ με προβληματίζουν τα 16GB χώρος.

Link to comment
Share on other sites

Η αυτονομία όντως πρόβλημα είναι αλλά εξαρτάται και πόσες ώρες το δούλευες.Τόσο χάλια είναι?Εμένα πιο πολύ με προβληματίζουν τα 16GB χώρος.

 

τοτε πας καρφί για g2 mini, πολύ καλή αυτονομία και επεκτάσιμη μνήμη.

ριξε μια ματιά και στο xperia m2

Link to comment
Share on other sites

τοτε πας καρφί για g2 mini, πολύ καλή αυτονομία και επεκτάσιμη μνήμη.

ριξε μια ματιά και στο xperia m2

Μπα με τα Sony δεν έχω καλές σχέσεις :) Θα το σκεφτώ.Μέχρι τη Δευτέρα που θα πάρω την επιδότηση έχω χρόνο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπα με τα Sony δεν έχω καλές σχέσεις :) Θα το σκεφτώ.Μέχρι τη Δευτέρα που θα πάρω την επιδότηση έχω χρόνο ακόμα.

 

Για τα λεφτά του το Μ2 έχει καλή οθόνη και βγάζει καλές φωτογραφίες . Αν πάλι δεν θες sony κοίτα προς g2 αλλά πρέπει να δώσεις περισσότερα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτά του το Μ2 έχει καλή οθόνη και βγάζει καλές φωτογραφίες . Αν πάλι δεν θες sony κοίτα προς g2 αλλά πρέπει να δώσεις περισσότερα λεφτά

Kρίμα πάντως που δεν υπάρχει κάτι άλλο στη Vodafone και πρέπει να διαλέξω μόνο ένα απο αυτά τα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Kρίμα πάντως που δεν υπάρχει κάτι άλλο στη Vodafone και πρέπει να διαλέξω μόνο ένα απο αυτά τα δύο!

Μπορείς να πάς πλαίσιο και να πάρεις ότι θες...

Με 10€ ακόμη πέρνεις nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Ή πας πλαίσιο όπως είπε ο φίλος παραπάνω και παίρνεις ότι θέλεις. Η πας στην vodafone και παίρνεις το nokia 1020 που έχει πέσει στα 300 και κάτι ή το 925 στα 200 και κάτι

Μπορείς να πάς πλαίσιο και να πάρεις ότι θες...

Με 10€ ακόμη πέρνεις nexus 5

 

Δυστυχώς εδώ στην επαρχία που είμαι δεν έχει Πλαίσιο.Δεν ξέρω αν γίνεται από το site του ή τηλεφωνικά.Στο site της Vodafone δεν βλέπω το 1020.Μάλλον θα πρέπει στο κατάστημα να πάω να το δω...

 

update:Ρώτησα τηλεφωνικά στο Πλαίσιο σήμερα και μου είπαν ότι μόνο αν είχε γίνει σ΄αυτούς η ανανέωση συνδρομής θα μπορούσα να πάρω από εκεί συσκευή.

Edited by nemos
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα μπορείς να παραγγείλεις την συσκευή που θέλεις μέσω τηλεφώνου και να την παραλάβεις από το εκάστοτε κατάστημα

Απ΄ότι φαίνεται 3 είναι οι επιλογές τελικά:Nokia Lumia 925,LG G2 mini,Huawei Ascend P6.

Link to comment
Share on other sites

Huawei Ascend P6 hands down

Γιατί τόσο χάλια είναι?Είναι στα ίδια λεφτά με το Νόκια και 50€ κάτω από το LG

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο χάλια είναι?Είναι στα ίδια λεφτά με το Νόκια και 50€ κάτω από το LG

 

γιατί μάλλον δεν του αρέσει η εταιρεία :lol::lol:

εγω το p6 ελάχιστα δούλεψα (αν και όσο το δούλεψα καλό φάνηκε) εχω δουλέψει όμως σχολαστικά το p7 και ήταν πραγματικά άψογο σε ολα του (οκ δεν μου αρεσε καθολου το launcher κατι που λενετε σε 10 δευτερολεπτα με το κατεβασμα του apex απο το playstore)

Link to comment
Share on other sites

γιατί μάλλον δεν του αρέσει η εταιρεία :lol::lol:

εγω το p6 ελάχιστα δούλεψα (αν και όσο το δούλεψα καλό φάνηκε) εχω δουλέψει όμως σχολαστικά το p7 και ήταν πραγματικά άψογο σε ολα του (οκ δεν μου αρεσε καθολου το launcher κατι που λενετε σε 10 δευτερολεπτα με το κατεβασμα του apex απο το playstore)

Το P7 δεν το έχουν οπότε οι επιλογές είναι:

Nokia Lumia 925,LG G2 mini,Huawei Ascend P6,HTC Desire 610,Sony Xperia M2

Link to comment
Share on other sites

Το P7 δεν το έχουν οπότε οι επιλογές είναι:

Nokia Lumia 925,LG G2 mini,Huawei Ascend P6,HTC Desire 610,Sony Xperia M2

 

αν σε βολεύουν wp πάνε για lumia 925 (Έμενα προσωπικά δεν με βολεύουν αλλά εδώ δεν μιλάμε για μένα) αν δεν σε βολεύουν πάνε καλύτερα για το p6 έχει και 2gb ram είναι και όμορφο, αλλα πανε και στο thread στο myphone του p6 κανε μερικες ερωτισεις για την συσσκευη (καλου κακου)

Link to comment
Share on other sites

αν σε βολεύουν wp πάνε για lumia 925 (Έμενα προσωπικά δεν με βολεύουν αλλά εδώ δεν μιλάμε για μένα) αν δεν σε βολεύουν πάνε καλύτερα για το p6 έχει και 2gb ram είναι και όμορφο, αλλα πανε και στο thread στο myphone του p6 κανε μερικες ερωτισεις για την συσσκευη (καλου κακου)

Δεν είχα ποτέ wp οπότε δεν ξέρω αν θα μου αρέσουν :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ wp οπότε δεν ξέρω αν θα μου αρέσουν :worry:

 

πανε σε καποιο μαγαζι πχ plaisio κλπ βρες κατι με wp παιξε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το hands down στα Αγγλικά σημαίνει σαν το δικό μας "με κλειστά μάτια" άρα από αυτά που είπε προτείνω το huawei. Αυτό εννοούσα

Χα χα εγώ κατάλαβα "κάτω τα χέρια".Αγγλομαθής και γω :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το hands down στα Αγγλικά σημαίνει σαν το δικό μας "με κλειστά μάτια" άρα από αυτά που είπε προτείνω το huawei. Αυτό εννοούσα

 

:lol::lol::lol::lol: με έκανες ρεζίλη τόσα χρόνια στο εξωτερικό ήμουν και δεν κατάλαβα την έκφραση μιλάμε ντρέπομαι τωρα :O

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: με έκανες ρεζίλη τόσα χρόνια στο εξωτερικό ήμουν και δεν κατάλαβα την έκφραση μιλάμε ντρέπομαι τωρα :O

:lol: Mας την έφερε...

Λοιπόν το P6 εξαντλημένο είναι αλλά θα το φέρουν.Εχουν πάντως το LG L9 II και περισσεύουν και λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

:lol: Mας την έφερε...

Λοιπόν το P6 εξαντλημένο είναι αλλά θα το φέρουν.Εχουν πάντως το LG L9 II και περισσεύουν και λεφτά...

 

περίμενε καλύτερα από το να πάρεις το l9 (γνώμη μου ) :)

Link to comment
Share on other sites

περίμενε καλύτερα από το να πάρεις το l9 (γνώμη μου ) :)

Προς το παρόν λίγο περισσότερο προς το LG mini κοιτάζω.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν λίγο περισσότερο προς το LG mini κοιτάζω.

 

G2 MINI? μαρεσει και αυτο αλλα εχει ενα μειονέκτημα 1 gb ram που πλεον για το android είναι ψίχουλα και θα το καταλάβεις στην πράξη μολις περάσεις μερικες εφαρμογές

Link to comment
Share on other sites

G2 MINI? μαρεσει και αυτο αλλα εχει ενα μειονέκτημα 1 gb ram που πλεον για το android είναι ψίχουλα και θα το καταλάβεις στην πράξη μολις περάσεις μερικες εφαρμογές

Για τη δουλειά που το θέλω εγώ 1 GB μου αρκεί.Είχα αρκετά android πριν και δεν είχα πρόβλημα.Αυτονομία,GPS είναι τα κυρίως που κοιτάω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...