Jump to content

180 search assistant


woudoulis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας και εδώ

Ανοίγω το pcάκι μου και εκεί που είμαι στο pc ξαφνικά μου πετάει παράθυρο warning που γράφει τα παρακάτω

180 search assistant εχει λέει πρόβλημα και δεν μπορούν να τρέξουν κάποια προγράμματα

Αν θέλετε να διορθωθεί κάντε πάλι Install το πρόγραμμα ή uninstall αν θέλετε να μην υπάρχει αλλά να είστε Online όταν το κάνετε.

Τι είναι αυτό που μου πετάει το κομπιούτερ ?

Ετρεξα το ad aware και τίποτα

Εχετε καμμιά ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

αυτο σιγουρα ειναι spyware η κανενα browser hijack, δοκιμασε να κατεβασεις το Spybot Search & Destroy, και αφου του κανεις update κανε ενα scan, 99% θα σου λυσει το προβλημα
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (21 Σεπ. 2004 , 10:16)

 

αυτο σιγουρα ειναι spyware η κανενα browser hijack, δοκιμασε να κατεβασεις το Spybot Search & Destroy, και αφου του κανεις update κανε ενα scan, 99% θα σου λυσει το προβλημα

 

 

Και το spybot έτρεξα αλλά χωρίς να του έχω κάνει update

Θα δοκιμάσω να του κάνω ευχαριστώ

Φορμάτ πρέπει να κάνω αλλά δεν ξέρω πως γίνεται και φοβάμαι να το κάνω μόνος

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό

http://www.giantcompany.com/antispyware/research/spyware/spyware-180search-Assistant.aspx

Αυτοί οι Online έλεγχοι είναι καλοί άραγε ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Φίλιππος (21 Σεπ. 2004 , 10:48)

 

Όχι, δες αυτό το thread.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Εχω τα προγράμματα που αναφέρονται εκεί εκτός από ένα , αλλά τελικά τη λύση μου την έδωσε ένα πρόγραμμα που μου έδωσαν και που τα βρήκε όλα

http://www.giantcompany.com/(lztrzbmbpstolm55cp5dhf55)/download.aspx?prodID=70&skip=true

 

Είχα 20 spy !!!!!!

Μια χαρά ε ? :)

Εβαλα και το νόρτον internet security αλλά νομίζω ότι ψιλοκολάει το νόρτον τα πάντα , γενικώς κάνει προβλήματα

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...