Jump to content

[Επίσημο] LG G Flex


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σάββατο πρωί θα έχει έρθει απο την LG, μετά απο αντικατάσταση της οθόνης.

 

Οπότε το ΣΚ θα το στήσω, και απο Δευτέρα θα το χρησιμοποιώ σαν την κύρια συσκευή μου.

 

 

Αντε να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Θα το χαρείς πολύ το flex. Ειδικά την αυτονομία του. Το χρησιμοποιώ για mail , κλήσεις , social media , youtube, κανένα παιχνίδι , torrents και άλλα μέσα στη μέρα. Είναι απόλυτα ευχαριστημένος..

 

Σήμερα....

Link to comment
Share on other sites

Πως έβγαλες τοσο πολυ με 4.4.2?

 

αυτο θεωρείται πολυ?

εσυ ποσο βγαζεις?

 

Απάντηση απο την lg σχετικά με την αναβάθμιση σε L:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε δεν έχουμε λάβει, προς το παρόν, επίσημη ενημέρωση για το λογισμικό Android L και βρισκόμαστε σε αναμονή πληροφοριών από το εργοστάσιο μας για τις επικείμενες αναβαθμίσεις στα διάφορα μοντέλα που διαθέτουν την έκδοση KitKat, όπως και το δικό σας G Flex.

Edited by mindfield
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα σήμερα.Να κάνω μια ερώτηση.....Είναι μοντέλο απο Πορτογαλία...Για να κάνω αναβάθμιση σε 4.4 πρέπει να συνδεθώ στον υπολογιστή....δεν μου έχει έρθει κάτι ΟΤΑ.

 

ΤΟ κινητό είναι μέχρι στιγμής...Καταπληκτικό!!!!!!!!!!!!

Edited by gliout
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει ρομ για την χώρα προελευσης του κινητου θα πρεπει να κατεβασεις την ευρωπαικη κιτκατ καινα την περάσεις με το LG Tool.

Σημερα ανακοινωθηκε απο την LG οτι την lolipop θα την παρει μετα το G3 το G2. Για εμας τιποτα αραγε? Λετε να φαμε καμιά φλούδα?

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει ρομ για την χώρα προελευσης του κινητου θα πρεπει να κατεβασεις την ευρωπαικη κιτκατ καινα την περάσεις με το LG Tool.

Σημερα ανακοινωθηκε απο την LG οτι την lolipop θα την παρει μετα το G3 το G2. Για εμας τιποτα αραγε? Λετε να φαμε καμιά φλούδα?

 

Το θεωρώ αδιανόητο να μην την πάρει η ναυαρχίδα στην ουσία της LG ( το φλεξ ) και να την πάρει το G2 που είναι και πιο παλιό...Θα μιλάμε για epic fail...

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά και εγώ το ίδιο πιστεύω. Μπορεί να αργήσουμε αλλά θα πάρουμε και εμείς lollipop. Πάντως περιμένω να δω και υποστήριξη από aosp /cm πλευρά. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον :)
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει ρομ για την χώρα προελευσης του κινητου θα πρεπει να κατεβασεις την ευρωπαικη κιτκατ καινα την περάσεις με το LG Tool.

.....

 

Κατέβασα το LG tools. Την rom που την κατεβάζω? ?

Edited by gliout
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το LG tools. Την rom που την κατεβάζω? ?

 

http://storagecow.eu/Xda/LG%20G%20Flex/Stock/Northern%20Europe%20KitKat%20D95520A_00.kdz

 

Κατεβασε την Northern Europe kitkat

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. ...γίνεται σε μια συγκεκριμένη επαφή να ορίσω ένα ξεχωριστό ήχο για εισερχόμενο μήνυμα? ???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το flex απο σκρουτζομάγαζο και θα ήθελα την βοήθεια σας τι θα πρέπει να προσέξω.

Σας ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το flex απο σκρουτζομάγαζο και θα ήθελα την βοήθεια σας τι θα πρέπει να προσέξω.

Σας ευχαριστώ!:)

 

Ενας εχει ελληνικο με 360 καποιοι αλλοι 353 τα ευρωπαικα δεν αξιζει το ρισκο,κοιτα μονο να ειναι σφραγισμενο.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ενας εχει ελληνικο με 360 καποιοι αλλοι 353 τα ευρωπαικα δεν αξιζει το ρισκο,κοιτα μονο να ειναι σφραγισμενο.:)

Όταν λες ρίσκο;;;

Εγώ που έχω πολωνικό μοντέλο έχω ρισκάρει δηλαδή;;;

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ρίσκο;;;

Εγώ που έχω πολωνικό μοντέλο έχω ρισκάρει δηλαδή;;;

 

Θελω να πω οτι ειναι πολυ μικρη διαφορα χρηματων για να προτιμησει το EU ΑΝ χρειαστει doa θα το διαπιστωσει γιατι τα σκρουτζομαγαζα δινουν σαφως αλλα θα περιμενει αρκετα για την αντικατασταση[το εχει παθει φιλος σε 2 περιπτωσεις]ενω η ελληνικη αντιπροσωπεια ειναι εγγυηση οπως και να το κανουμε.Δεν εννοω οτι θα πεσει σε βλαμενο ντε και καλα,και συ λογικα αν δε γλυτωνες 100 200?ευρω δε θα το επαιρνες πολωνικο ετσι δεν ειναι?αλλα για 10 -20 ευρο θα επαιρνες ελληνικο η κανω λαθος.?:)

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...