Jump to content

[Επίσημο] LG G Flex


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα κάνω τις επόμενες μέρες δεν νομίζω να μείνω στην κιτκατ.το αφήνω να δω όμως συμπεριφορά γενικότερα περισσότερες μέρες, θες να γράψω πως έκανα downgrade Μόλις κάνω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι γι αυτό δεν έχω φύγει ακόμα:) περιμένω κάποιες μέρες ακόμα. Απο το Σάββατο την έχω περάσει

Κάνε κάνα 3-4 φορτίσεις πρώτα για να βγάλεις καλύτερο συμπέρασμα...εμένα προς το παρόν δεν μου έχει έρθει το update, αλλιώς θα το έκανα εγώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μολις το παραγγειλα και εγω απο εκει με τα 350 το νησι δλδ.Η προελευση ειναι γερμανια η τελευταια εκδοση οπως μου ειπαν λογικα τριτη τεταρτη θα παραλαβω.:)

 

Όταν ποσταρες το απο πανω, μολις το ειχες παραγγειλει ή το ειχες παραγγειλει 1-2 μερες πριν?

Γιατι κι εμενα τεταρτη μου ειχαν πει,σημερα ειναι πεμπτη,καμια ειδοποιηση απο κανεναν,παιρνω σημερα και μου λενε πως αυριο θα παραλαβουν,θα το στειλουν,δευτερα θα παραλαβω εγω.

 

Πες μου οτι εσυ το εχεις παρει ηδη ενω εχεις κανει παραγγελία μετα απο μενα..

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το παραγγειλα σήμερα απο το eshop για εναν φιλο στα 400ευρω. Αλλα ειναι Ελληνικο και τελευταια ελδοση οποτε χαλαλι του. Εξαλου απο Βολο θα ηθελα και μεταφορικα οποτε μικρη η διαφορα. Το θετικο ειναι οτι αν αποφασίσει να κανει αναβαθμιση υπαρχει αμεσα διαθεσιμη στο Ελληνικό μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Όταν ποσταρες το απο πανω, μολις το ειχες παραγγειλει ή το ειχες παραγγειλει 1-2 μερες πριν?

Γιατι κι εμενα τεταρτη μου ειχαν πει,σημερα ειναι πεμπτη,καμια ειδοποιηση απο κανεναν,παιρνω σημερα και μου λενε πως αυριο θα παραλαβουν,θα το στειλουν,δευτερα θα παραλαβω εγω.

 

Πες μου οτι εσυ το εχεις παρει ηδη ενω εχεις κανει παραγγελία μετα απο μενα..

 

ΜΟΛΙΣ τοτε το παραγγειλα για σημερα μου ειπαν παραλαβη αλλα δεν ακομα τπτ.Τους πηρα τηλ και ειπαν θα με παρουν να μου πουν ηδη εχουν περασει μιαμιση ωρα αλλα τπτ.ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΜΩΣ τα πηραν .:X

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορούν αν παραλάβουν αύριο και αν στέλνουν με acs να παραλάβετε Σάββατο

 

ναι αλλα καποιοι οπως εγω θα λειπω διημερο και ηλπιζα να το εχω σκ γμτ.......:(

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα καποιοι οπως εγω θα λειπω διημερο και ηλπιζα να το εχω σκ γμτ.......:(

Σε νιώθω φίλε και εγώ περίμενα 7 ημέρες το one και είχα τρελαθεί. Σκέψου ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει. Κουράγιο και θα έρθει το θηρίο.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα καποιοι οπως εγω θα λειπω διημερο και ηλπιζα να το εχω σκ γμτ.......:(

 

Καλά, το προβλημα δεν ειναι η αναμονη,συμβαινουν αυτα.Το προβλημα ειναι να μη σε ειδοποιει κανεις για την καθυστερηση, να παιρνεις τηλ να ρωτησεις οπως ο φιλος και εγω,να λενε πως θα παρουν πισω να ενημερωσουν και να μη παιρνουν ποτε.Τους ξαναπηρα μεσα στη μερα και μου ειπαν για Δευτερα...τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Καλά, το προβλημα δεν ειναι η αναμονη,συμβαινουν αυτα.Το προβλημα ειναι να μη σε ειδοποιει κανεις για την καθυστερηση, να παιρνεις τηλ να ρωτησεις οπως ο φιλος και εγω,να λενε πως θα παρουν πισω να ενημερωσουν και να μη παιρνουν ποτε.Τους ξαναπηρα μεσα στη μερα και μου ειπαν για Δευτερα...τεσπα

 

 

 

 

ΔΕυτερα τελικα και τηλεφωνο πηρα εγω οχι αυτοι.Θα βγη η ψυχη μου ...:lol::lol::lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μαγαζί παρήγγειλες και καθυστερούν τόσο;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και μένα, μια εβδομάδα έκανε να έλθει

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Απο το ποιο φθηνο μαγαζι που εδρευει στην Κρητη.flasaki.gr αλλα δε φταινε πιθανον και αυτοι αλλα ο προμηθευτης τους.Το μονο οτι δε σε ενημερωνουν για την παραγγελια σου και πρεπει ναπαιρνεις εσυ τηλ να μαθεις την πορεια.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Είχε ξαναγίνει θέμα με αυτούς με μια προσφορά που είχαν κάνει με το g2...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Απο το ποιο φθηνο μαγαζι που εδρευει στην Κρητη.flasaki.gr αλλα δε φταινε πιθανον και αυτοι αλλα ο προμηθευτης τους.Το μονο οτι δε σε ενημερωνουν για την παραγγελια σου και πρεπει ναπαιρνεις εσυ τηλ να μαθεις την πορεια.

 

Κάηκες φίλε μου. Θα φας το δούλεμα της αρκούδας. Ένα μήνα με δούλευαν με ένα ταμπλετ που παράγγειλα.. Τους πήρα πάνω από δέκα φορές τηλέφωνο και τέτοιο δούλεμα δεν έχω φάει στην ζωή μου. Τελικά μου το στείλανε χωρίς imei στην απόδειξη και τώρα εδώ και 1,5 μήνα με κοροϊδεύουν ότι θα μου την στείλουμε ξανά εκτυπωμενη με το imei και ούτε αυτό το απλό πράγμα δεν κάνουνε και ας τους έχω πάρει 3 φορές έως τώρα. Ο τύπος θέλει πολύ βρίσιμο. Αν δεν έχεις στείλει λεφτά ακυρώσετο και πάρτεο από αλλού. Αν έχεις στείλει λεφτά σου εύχομαι κουράγιο και καλή τυχη.

Edited by baltziak
Link to comment
Share on other sites

Απο το ποιο φθηνο μαγαζι που εδρευει στην Κρητη.flasaki.gr αλλα δε φταινε πιθανον και αυτοι αλλα ο προμηθευτης τους.Το μονο οτι δε σε ενημερωνουν για την παραγγελια σου και πρεπει ναπαιρνεις εσυ τηλ να μαθεις την πορεια.

 

http://www.flasaki.gr

 

 

:p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ααα λεγε μου τετοια λεφτα εχω στειλει οπως ολοι αλλιως δε δεχονται.ΕΙΠΕ ΔΕΥΤΕΡΑ για να δω.

 

 

gink?Το εχω δει αυτο το σαιτ δεν πρεπει να σχετιζονται.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ααα λεγε μου τετοια λεφτα εχω στειλει οπως ολοι αλλιως δε δεχονται.ΕΙΠΕ ΔΕΥΤΕΡΑ για να δω.

 

 

gink?Το εχω δει αυτο το σαιτ δεν πρεπει να σχετιζονται.

 

Εύχομαι να βγω ψεύτης αλλά την Δευτέρα θα σου πει για τέταρτη η πέμπτη.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να βγεις ψευτης γιατι και εγω απεχθανομαι το δουλεμα.Προτιμω να μου πει καποιοςτην αληθεια οτι πχ σε15 μερες θα το παρεις παρα σημερα αυριο και και και.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε λίγο η τιμή του η μου φαίνεται ...Επιπλέον ένας φίλος που το ειδε σε καταστημα μου είπε οτι η οθόνη είναι λιγο μουντη χρωματα ξεθωριασμένα... Τι λέτε με ενδιαφέρει απο note 2 ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε λίγο η τιμή του η μου φαίνεται ...Επιπλέον ένας φίλος που το ειδε σε καταστημα μου είπε οτι η οθόνη είναι λιγο μουντη χρωματα ξεθωριασμένα... Τι λέτε με ενδιαφέρει απο note 2 ....

Μάλλον ο φίλος σου έχει αχρωματοψία...Η οθόνη είναι φοβερή με καλύτερη φωτεινότητα από τα note 2 και 3 που είχα πριν και τα κλασικά χρώματα των oled οθονών...άψογα δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε λίγο η τιμή του η μου φαίνεται ...Επιπλέον ένας φίλος που το ειδε σε καταστημα μου είπε οτι η οθόνη είναι λιγο μουντη χρωματα ξεθωριασμένα... Τι λέτε με ενδιαφέρει απο note 2 ....

Η οθόνη είναι εξαιρετική. Με τα κλασσικά χρώματα των led οθονών. Είναι σαφώς πιο φωτεινή από του Νοτε 2 και λιγότερο φωτεινή από το Νοτε 3 αλλά μπορείς να δεις επαρκώς σε ηλιοφάνεια.

Καμία σχέση με μουντα χρώματα. Το αντίθετο μάλιστα

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι εξαιρετική. Με τα κλασσικά χρώματα των led οθονών. Είναι σαφώς πιο φωτεινή από του Νοτε 2 και λιγότερο φωτεινή από το Νοτε 3 αλλά μπορείς να δεις επαρκώς σε ηλιοφάνεια.

Καμία σχέση με μουντα χρώματα. Το αντίθετο μάλιστα

Έχω ένσταση σχετικά με την φωτεινότητα που λες.Αν δεν είναι μεγαλύτερη, τότε είναι τουλάχιστον ίση με του note 3...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένσταση σχετικά με την φωτεινότητα που λες.Αν δεν είναι μεγαλύτερη, τότε είναι τουλάχιστον ίση με του note 3...

Βλάση σε κλειστούς χώρους ίσως. Στο άμεσο ηλιακό φως, όχι. Το Νοτε 3 κάνει κάποιο κόλπο αλλάζοντας το contrast και κάνει έντονη αντίθεση για καλύτερη ορατότητα

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...