Jump to content

Background Images for Windows Phone


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα ..αρχιζουν και μαζευονται ... θα ανεβασω και εγω την συλλογη μου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 90
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

5 νέα background images :D :D :D :D :D

 

Το 3ο είναι όλα τα λεφτά και με αφορμή αυτό αύριο έρχεται μια έκδοση με... λίγο πιο θολά χρώματα :)

 

Γενικά οι θολωμένες εικόνες φαίνονται πολύ καλύτερα λόγω του ότι σβήνουν την λεπτομέρεια και δεν αποσπούν την προσοχή από τα tiles...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5 νέα background images :D :D :D :D :D

 

Το 3ο είναι όλα τα λεφτά και με αφορμή αυτό αύριο έρχεται μια έκδοση με... λίγο πιο θολά χρώματα :)

 

Γενικά οι θολωμένες εικόνες φαίνονται πολύ καλύτερα λόγω του ότι σβήνουν την λεπτομέρεια και δεν αποσπούν την προσοχή από τα tiles...

 

Εμενα μου αρεσε και το 1ο με την βαρκα..:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

5 ΝΕΑ Background Images

 

Και λίγο θολές όπως είπαμε... Η πρώτη είναι ένα δείγμα από πολλές που μπορείτε να βρείτε και να φτιάξετε σε περίπτωση που θέλετε κάτι απλό χωρίς λεπτομέρειες... Αν κάποιος θέλει κι άλλες ας μου στείλει ΠΜ μην τις ανεβάζω όλες...

 

Επίσης έρχονται κ άλλες σε λίγο...

 

@ nikaki71 Πολύ ωραία όντως... Σε αυτές που θα μπουν πιο μετά θα έχει και 1-2 παρόμοιες :D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και αυτές οι δυο απο εμένα. Η πρώτη ειναι φτιαγμένη με το polyscreen και η δεύτερη κάπου απο www
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aυτα ειναι τα δικα μου τελευταια ... Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες...

 

Μια ερώτηση..

Επειδή κάποιες τις έχω και εγώ αλλά με έντονα χρώματα δεν φαίνονται ωραία, με ποιο πρόγραμμα τις θόλωσες??

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες...

 

Μια ερώτηση..

Επειδή κάποιες τις έχω και εγώ αλλά με έντονα χρώματα δεν φαίνονται ωραία, με ποιο πρόγραμμα τις θόλωσες??

 

Mε οποιοδηποτε προγραμμα επεξεργασιας εικονας μπορεις να το κανεις

Εγω χρησιμοποιω το Paitnshop (ποιο ελαφρυ απο Photoshop) ... κατεβασε το απο εδω δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν ξέρω αν υπάρχει έτοιμη πουθενά αλλά θα κάνω το απόγευμα μια προσπάθεια με την εφαρομογή που σου είπα να το φτιάξω...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σου ειναι ευκολο να το βρεις?

Μηπως ειναι αυτη???

http://www.wpcentral.com/here-my-start-screen-wallpaper-windows-phone-81

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι ειναι πιο απλή κ ειναι φτιαγμένη με το polyscreen.... Πρόχειρα έφτιαξα αυτη για παράδειγμα... Κατεβασε τη και φτιάξε κάτι ανάλογο.. Θέλει λίγη προσπάθεια αλλά θα το δοκιμάσω και εγώ το απόγευμα μετά τη δουλειά :) Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Περιττο να σας πω πως ολες σχεδον τις εικονες που κανετε upload τις κατεβαζω για οταν βαλω 8.1!!!προς το παρον μπαινουν αλλου ως background.

Ευχαριστω!

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κάποιες φωτο που είναι πραγματικά πολύ καλές! Καλές όχι μόνο σαν εικόνες, αλλά και από την άποψη ότι δε θα ενοχλούν στο μάτι.. Το θέμα είναι ότι δεν ακούω τίποτα συγκεκριμένο για την 8.1. ΟΤΑ..
Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Όντως, το είχα πει και στην αρχή του τόπικ... Δεν φτάνει να είναι μόνο ωραία η φώτο, αλλά επειδή είναι background και όχι το κλασικό wallpaper που έχουμε συνηθίσει πρέπει να είανι ξεκούραστο στο μάτι αλλά να φαίνονται καθαρά και οι ειδοποιήσεις στα tiles (μην χάσουμε και την ουσία)

 

Όσο για τα 8.1, λίγες μέρες έμειναν όπως φημολογείται για να αρχίσει το roll out, πρώτα από τις high end συσκευές (Lumia 1520, 1020, 930) και στη συνέχεια με τις υπόλοιπες...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να και κάποια δικά μου :)

 

Οι 3 τελευταίες είναι φτιαγμένες με την εφαρμογή Lumia Wallpaper,πολύ εύχρηστη εφαρμογή!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...