Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βεβαιως να σουτ την στειλω,εχεις τροπο να το παρεις;Στειλε μου τo email σου
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βεβαιως να σουτ την στειλω,εχεις τροπο να το παρεις;Στειλε μου τo email σου

Φιλε μου ακυρο τελικα δοστην σε αλλον ευχαριστω παντος!!!

Link to comment
Share on other sites

:eek: Τι τρόπο αποστολής είχες επιλέξει;

EMS....αλλά εδώ (Θεσ/νικη) το τελωνείο είναι χασάπικο...

 

Επίσης εδώ μια φώτο της θήκης και του tampered glass της Nillkin.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ελπίζω ο μικρός αυτός οδηγός να βοηθήσει :):):).

 

Σίγουρα, μπήκε στο πρώτο post. Thanks! ;)

 

Οτιδήποτε κρίνετε ότι αποτελεί χρήσιμη πληροφορία για τη συσκευή, μπορείτε να με ενημερώνετε και να μπαίνει στο πρώτο post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε καποιος σε προλαβε ηταν πιο γρηγορος και μου την ζητησε,συγνωμη ευχομαι να παρω και αλλες και θα τις μοιρασω εδω παλι.

Ειναι μια δεν μπορεις να τους ευχαριστησεις ολους...

 

no problem!:D

Link to comment
Share on other sites

 

Ενδιαφέρουσα, αν μπορείς βάλε κι άλλες φωτό...

Link to comment
Share on other sites

 

σαν χρηση πριν τι φοραγε?

δλδ σε σχεση με cm ποια ειναι πιστευεις καλυτερη και γιατι?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αλλά που το βρίσκεις το ωραίο ????????

Δες το πρώτα ζωντανά , ιδιώς το μαύρο και μετά έλα πες μας αν είναι ωραία αυτή η πλαστική σακούλα

 

Οντως ειναι σκιν συγνωμη δεν το πρόσεξα .Αλλα εμενα μου αρεσε τωρα αν δεν αρεσε εσενα δεν την αγοραζεις

Link to comment
Share on other sites

Για όσους αντιμετωπίζουν υψηλή χρήση μπαταρίας από Google Services,ρίξτε μια ματιά εδώ :

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/general/guide-google-play-services-battery-t2832525

 

Και τα πρώτα skins για το κινητό,από την DBRAND :

https://dbrand.com/shop/oneplus-one

Edited by efrai
DBRAND Skins
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

σαν χρηση πριν τι φοραγε?

δλδ σε σχεση με cm ποια ειναι πιστευεις καλυτερη και γιατι?

 

CM11s είχα πριν.

Για μένα δεν υπάρχει καλύτερη και χειρότερη και οι δυο έχουν προβλήματα μικρά ή μεγάλα. Είναι τι θέλει και βολεύει τον καθένα.

Πρώτη φορά εχω επαφή με MIUI και μπορώ να πω είναι αρκετά όμορφο περιβάλλον όπως επίσης δεν έχω συνάντηση κάποιο μεγάλο πρόβλημα με την ROM αν και δεν έχει ούτε μέρα που την πέρασα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους αντιμετωπίζουν υψηλή χρήση μπαταρίας από Google Services,ρίξτε μια ματιά εδώ :

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/general/guide-google-play-services-battery-t2832525

 

Και τα πρώτα skins για το κινητό,από την DBRAND :

https://dbrand.com/shop/oneplus-one

Επίσης αν δεν θέλετε έξτρα Προγράμματα και έχετε πολλά wakelocks από το playservices,δοκιμάστε να απεγκαταστησετε-εγκαταστήσετε το play services.Στο δικό μου με αυτό το τροπο εξαφανίστηκαν(δεν σημαίνει ότι δεν θα τα ξαναεχω)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Και δεν έχεις δυσλειτουργίες;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και δεν έχεις δυσλειτουργίες;

Αν εννοεις εμένα όχι,γιατί το απεγκατεστησα-εγκατεστησα.Παιζει και να βγαλετε το update του play services αλλά ταυτόχρονα θα πρεπει να βγαλετε τα updates του gmail,hangouts,g+ και keep

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ολόκληρη φασαρία δηλαδή μην σου τύχει.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια έχει πάρει κάποιος screen protector που είναι ματ ? εννοώ αυτο που σου σκοτεινιάζει μεν την οθόνη αλλα είναι πολυ πιο smooth απο τα κλασσικα screen protectors ? μπορει να κάποιος να δώσει λινκ ?
Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει καποιος τον παλιο καλο aosp browser να τον περάσουμε?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Με το κίτρινο θεματακι στις οθονες έχουμε κανένα νεο;

Μίλησα με τον κύριο που του πούλησα το δικό μου και μου είπε ότι το έφτιαξε:

 

Nail saloon and uv light for 20 minutes

Link to comment
Share on other sites

Με το κίτρινο θεματακι στις οθονες έχουμε κανένα νεο;

Δεν υπάρχει θέμα. Μετά από 2-3 μέρες χρήσης, φεύγει ο ένας τόνος πιο κίτρινο στο κάτω μέρος της οθόνης.

Δεν ξέρω αν υπήρξαν οθόνες με μεγαλύτερο πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε και το aosp browser installer από το play. Τον κλασσικό βάζει και έχει και επιλογή να βάλεις και τον συγχρονισμό σελιδοδεικτων. Τον χρησιμοποιώ αρκετό καιρό και γίνεται και μπαμ μπαμ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εδω και οχτω μερες δεν μου εχουν στειλει το νουμερο αποστολης απο coolicool ενω μου το στειλαν απο προχτες ξερει κανεις τι γινετε?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εδω και οχτω μερες δεν μου εχουν στειλει το νουμερο αποστολης απο coolicool ενω μου το στειλαν απο προχτες ξερει κανεις τι γινετε?

Για εξήγησε μας τι εννοείς;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για εξήγησε μας τι εννοείς;

Σε ελεύθερη μετάφραση.....το έκανε παραγγελία πριν 8 ημέρες και προχτές του είπαν ότι του το έχουν στείλει χωρίς να του έχουν δώσει t/n....

Και ρωτάω εγώ; τι μας Ρωτάς βρε φίλε; Εσύ μιλάς με τους κινέζους, εμείςς τι να σου πού με;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...