Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα βλέπω στο status της Singapοre Post "Received from Customer". Τι εννοεί ο ποιητής;

 

 

Ότι έδωσε εντολή το μαγαζί για να το παραλάβει το ταχυδρομείο. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και ομως με Μ8 , Mi3 , Nexus 5, Find7a και G3 λειτουργουσαν ,δηλαδη μπορουσα να μιλησω ανετα κ να κλεισω την κληση .

Αλοιμονο δεν ειναι προβλημα αυτο ,εγω ομως εχω θεμα δεν μπορω να αλλαξω αυτια :)

 

Οσον αφορα την συχνοτητα 800 στην Ιταλία την χρησιμοποιούν Και μπορεί να κάνει την διαφορά

 

Δηλαδή στο One δεν λειτουργεί καθόλου το μικρόφωνο... Άρα χρειάζεσαι ένα τέτοιο ανταπτοράκι CTIA to OMTP 3.5mm Adapter

 

Την διαφορά την κάνει όμως μόνο στο 4G.

Link to comment
Share on other sites

ειναι βαρυ το ατιμο τελικα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενα μινι review απο μένα:

 

ωραιο το ριβιου φιλε

 

υγ.θα σου προτεινα να αφαιρεσεις τα παιδια σου απο τις φωτογραφιες:)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το ότι φοράει Gorilla Glass δε σημαίνει ότι δε χαρασεται. Αυτό ισχύει για όλες τις συσκευές με Gorilla Glass της Corning.

Ε, εξήγησε μας τοτε και τι έγραψε για να καταλάβουμε όλοι τα υπονοούμενα...;)

 

Εγώ τουλάχιστον κατάλαβα από τα λεγόμενα του φίλου γιατί να βάλουμε αντιχαρακτικο γυαλί πάνω σε αντιχαρακτικο γυαλί.

Το Gorilla Glass (και γενικά κάθε καλό tempered glass) δε χαράζεται με σχεδόν τίποτα (έχω κάνει σκληρά τεστ πάνω σε tempered glass αγνώστου κατασκευαστή από φθηνά κινέζικα, ακόμη και Star). Το μόνο πράγμα που μπορεί να χαράξει το tempered glass, είναι άλλο γυαλί ή άμμος. Αν το κινητό σου σκοπεύεις να το εκθέσεις σε γυαλιά ή άμμο, τότε μια μεμβράνη από tempered glass θα φανεί χρήσιμη. Διαφορετικά είναι περιττή

Link to comment
Share on other sites

Where is the review??

 

@blade_ τι μου θύμισες με το άβατάρ σου...

 

ακομα το εχω...:ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Gorilla Glass (και γενικά κάθε καλό tempered glass) δε χαράζεται με σχεδόν τίποτα (έχω κάνει σκληρά τεστ πάνω σε tempered glass αγνώστου κατασκευαστή από φθηνά κινέζικα, ακόμη και Star). Το μόνο πράγμα που μπορεί να χαράξει το tempered glass, είναι άλλο γυαλί ή άμμος. Αν το κινητό σου σκοπεύεις να το εκθέσεις σε γυαλιά ή άμμο, τότε μια μεμβράνη από tempered glass θα φανεί χρήσιμη. Διαφορετικά είναι περιττή

 

εχω δει γρατζουνιες στο τηλεφωνο.μπορει να εχουν γινει απο νυχια,ειτε αμμο(γυαλι) ,δε θελει και πολυ..επισης στα g2 η οθονη χαρασσεται απο την οριτζιναλν θηκη της εταιρειας που ειναι απο μεταλλο σε ενα σημειο..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,τηλεφωνησα σημερα στα ελτα και μου ειπαν τεταρτη με πεμπτη θα το εχω!

Επειδη ομως στη συσκευασια δεν εμπεριεχονται handsfree,θελω να παρω.

Εχω στο μυαλο μου αυτα εδω { https://www.skroutz.gr/s/5131815/Xiaomi-Piston.html }που προτεινε και ακομα ενας αλλα δεν ξερω αν θα ειναι συμβατα.

Προτεινετε κατι?

Link to comment
Share on other sites

ειναι βαρυ το ατιμο τελικα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ωραιο το ριβιου φιλε

 

υγ.θα σου προτεινα να αφαιρεσεις τα παιδια σου απο τις φωτογραφιες:)

Που είναι το review;ή τυφλωθηκα να πούμε :p

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

yellow tint σε ποιους παρουσίασε και με ποια εκδοση 16 ή 64 GB? διαβασα αρκετα παραπονα και η αληθεια ειναι οτι η οθονη και receiver ειναι καθοριστικοι παραγοντες αν θα κρατησω μια συσκευη οχι τιποτε αλλο ακομα δεν ηρθε (σκαλωσε στην αγγλια δε ξερω γιατι) και εχω παρει και θηκη και σκεφτομαι να παρω κ αλλες,.,,,

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους παρηγκειλα απο coolicool στοισ 24/7 τους ειπα να μου στειλουν trucking number και ενω λεει το εδιωξαν σημερα δεν το εχουν trucking number ακομα θα μου το στειλουν ομως λεει με dhl .....πληρωνω τελωνειο?ποσες μερες κανει να ερθει ? θα παραλαβω με ελτα? τα ακουστικα απο s5 κανουν?σας ευχαρηστω .....παντως μια αναλυτικη παρουσιαση απο καποιο μελος δεν διαβασα ακομη.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους παρηγκειλα απο coolicool στοισ 24/7 τους ειπα να μου στειλουν trucking number και ενω λεει το εδιωξαν σημερα δεν το εχουν trucking number ακομα θα μου το στειλουν ομως λεει με dhl .....πληρωνω τελωνειο?ποσες μερες κανει να ερθει ? θα παραλαβω με ελτα? τα ακουστικα απο s5 κανουν?σας ευχαρηστω .....παντως μια αναλυτικη παρουσιαση απο καποιο μελος δεν διαβασα ακομη.

Τις διαβασες τις προηγούμενες σελίδες; Μέχρι και φωτογραφιες vs iPhone έχουν βάλει τα παιδιά.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το toolkit και κάνε τα όλα με ένα κλικ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2808987

παταω το λινκ που εδωσες και με βγαζει εδω. https://drive.google.com/file/d/0B8fR0ZjPBqUdT2dTcl92U0tIRzQ/edit?usp=sharing οταν παταω version 16gb.

Link to comment
Share on other sites

παταω το λινκ που εδωσες και με βγαζει εδω. https://drive.google.com/file/d/0B8fR0ZjPBqUdT2dTcl92U0tIRzQ/edit?usp=sharing οταν παταω version 16gb.

Δες αυτό τοτε... Υπάρχουν διάφορα toolkits:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2804322

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα σε pc με xp

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους θα παραλάβω το κινητό.Από vickmall με EMS,από της 17 /7 Ελλάδα και το φιρμάνι βγαίνει 100€...:mad:

Έχουμε θέμα εδώ με το σφαγείο:chair: ,εεε συγνώμη το τελωνείο...

Άντε να πάει καλά η μερά τώρα...

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους θα παραλάβω το κινητό.Από vickmall με EMS,από της 17 /7 Ελλάδα και το φιρμάνι βγαίνει 100€...:mad:

Έχουμε θέμα εδώ με το σφαγείο:chair: ,εεε συγνώμη το τελωνείο...

Άντε να πάει καλά η μερά τώρα...

 

EMS και μετά?

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους θα παραλάβω το κινητό.Από vickmall με EMS,από της 17 /7 Ελλάδα και το φιρμάνι βγαίνει 100€...:mad:

Έχουμε θέμα εδώ με το σφαγείο:chair: ,εεε συγνώμη το τελωνείο...

Άντε να πάει καλά η μερά τώρα...

 

Αυτά είναι... της βιασύνης τα καμώματα... Καλορίζικο νάναι φίλε μου και μη στενοχωριέσαι...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...