Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://icell4u.eu/

Δεν παίζει το σαιτ δεν ξέρω για ποιο λόγο....

Καλησπέρα κάπου είχα δει ότι το δίνει κ κάποιο μαγαζί εδώ από Ελλάδα. Ξέρει κανείς κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με παρεξηγήσατε :) Γνωρίζω ότι δεν υπάρχουν τελωνεία μεταξύ χωρών μερών της ΕΕ. Εννοούσα άμα το παραγγείλω σαν Αγγλάρας (έχω συγγενή στην Αγγλία) πόσο θα μου βγει; Και εάν αυτός που το παραλαμβάνει στην Αγγλία πληρώνει τελωνείο. Διότι με Singapore post παραδοτέο στην Ελλάδα γλυτώνεις συνήθως το τελωνείο.

 

Υποτίθεται ότι το 64άρι κάνει 349$, άμα έρχεται 390€ στην Αγγλία έχουμε σοβαρή αύξηση και προσπαθώ να βρω τις επιβαρύνσεις.

Edited by drade
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους είδαμε στατιστικά μπαταρίας! Από τα screenshots όντως σπέρνει το εργαλείο! Για άλλαξε κερνελ να δούμε
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν πληρώνει τίποτα!

Τα κινητά αποστέλλονται από Αγγλία!

Άρα σε σένα είναι από Αγγλία σε Αγγλία και μετά Ελλάδα!

Παιδιά με παρεξηγήσατε :) Γνωρίζω ότι δεν υπάρχουν τελωνεία μεταξύ χωρών μερών της ΕΕ. Εννοούσα άμα το παραγγείλω σαν Αγγλάρας (έχω συγγενή στην Αγγλία) πόσο θα μου βγει; Και εάν αυτός που το παραλαμβάνει στην Αγγλία πληρώνει τελωνείο. Διότι με Singapore post παραδοτέο στην Ελλάδα γλυτώνεις συνήθως το τελωνείο.

 

Υποτίθεται ότι το 64άρι κάνει 349$, άμα έρχεται 390€ στην Αγγλία έχουμε σοβαρή αύξηση και προσπαθώ να βρω τις επιβαρύνσεις.

Link to comment
Share on other sites

@prioxxx αύριο ότι θες διότι σε λίγο πάω να την πέσω :)

Έτσι όπως το έγραψα φάνηκε λάθος, όταν μπορέσεις φυσικά!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

@prioxxx Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Αύριο το απόγευμα Μόλις γυρίσω από δουλειά ξεκινάνε τα overclocking και οι Modιες :)

Πάντος δεν το περίμενα φοβερή μπαταρία.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω να ανησυχώ....άν η μπαταρία είναι οκ, η οθόνη τζαμί, gps κάμερα σωστά, με τι θα γκρινιάζουμε και θα προσπαθούμε να διορθώσουμε;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχεις taliban Κατι θα βρουμε,μπορει να κανει reboot στα 3.2ghz unstable εντελως..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!!!!!

Χωρίς DHL (στο φέρνει κάποιος δικός σου πχ) πόσο βγαίνει; Μήπως βγαίνει 310€ Γερμανία και 350€ Αγγλία;
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς DHL (στο φέρνει κάποιος δικός σου πχ) πόσο βγαίνει; Μήπως βγαίνει 310€ Γερμανία και 350€ Αγγλία;

 

Ναι για Γερμανία βγαίνει 310€ για Αγγλία 350€ λόγο διαφοράς ευρώ με λίρα

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

οταν βαζω την εντολη fastboot oem unlock (στη συσκευή θα εμφανιστεί ένα μενού όπου χρησιμοποιώντας τα volume buttons επιλέγουμε yes και πατάμε το power button για επιβεβαίωση) δεν μου βγαζει το μενου που λεει στην παρενθεση εχει καποιος καποια ιδεα γιατι ?
LENOVO A820,ZTE V967S,LENOVO A850,THL T200
Link to comment
Share on other sites

Όλα δείχνουν ότι το απόγευμα θα παραλάβω κι εγω. Το δέμα φαίνεται στην UPS οτι ειναι εξω για παράδοση.

Μου έβγαλαν την ψυχή στο περίμενε αφού απο την προηγούμενη Τετάρτη ήταν στον δρόμο από Hong Kong Ιταλία Ελλάδα.

Ελπίζω να με ανταμείψει για το τόσο άγχος να το παραλάβω σήμερα που φτανω Ελλάδα γιατί φεύγω κατευθείαν για διακοπές σε νησί.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Hello παιδες.εφυγε και το δικο μου κινητακι απο coolicool.το στελνουν με postnl εταιρεια.εχει κανεις εμπειρια??δεν πιστευω να φαμε κανα τελωνειο εεε??
Link to comment
Share on other sites

Να περιμένεις να έρθει το κουπί μην μείνεις πουθενά στο νησί ...θα σου στείλω και το δικό μου να μην πηγαίνεις μονοπαντα....Καλές διακοπές

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δικιο είχες φιλε dream σήμερα παραλαμβάνω και εγω !

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου παραγγελία από geekbuying 21/7 έγινε σήμερα dispatched to overseas
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 15 μερες σημερα φανηκε στο ταχυδρομειο παλια γερμανια-κυπρος 11 μερες τωρα παει πλεον και φυσικα ειδοποιηση απο βδομαδας

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...