Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τόσο άσχετος είμαι? Λες και έχω άλλο κινητό, δεν το βρίσκω πουθενά :-P

Πήγαινε κάτω στο "σχετικά με το τηλ" και πάτησε 7 φορές συνεχόμενα επάνω στον αριθμό έκδοσης ώστε να σου εμφανίσει το μενού

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

We are happy to announce that the latest OTA update for CM 11S (38R) is slowly rolling out starting today!

 

This CM 11S 38R release comes with a new firmware that improves the responsiveness of the touchscreen; a new and very cool lockscreen; the ability to take photos in RAW format, enhanced audio capabilities (now the One lets you play high resolution music—24 bit, 96/192khz—flac/alac/wav files without resampling); now that health is that important, we’ve added ANT+ support; and a slew of bug fixes we know you’ve been asking for.

 

Here’s a comprehensive list of other changes you’ll find in this update:

Added method for users to report bugs directly to Cyanogen.

Added pause button during video recording.

Improved battery life.

Fixed issues with camera exposure compensation stuck in ‘auto’.

Fixed issues with ‘4G Preferred’ option not connecting to 3G data.

Fixed issues with delay in torch activation.

Fixed issues with unresponsive screen requiring reboot.

Fixed issues with static in speaker when changing volume while headset plugged in.

Fixed issues with rotation not triggering when rotated slowly.

Fixed issues with Quiet Hours / system UI causing battery drain on last day of month.

Fixed issues with camera not starting when LED torch is already on.

Fixed issues with Bluetooth volume low on connection.

Let us know what you think once you've tried it!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Τωρα, τι να πεις????

 

 

"Βλέπουμε λοιπόν καθαρά ότι το γνήσιο μπορούμε να το αποκτήσουμε 100 ευρώ φθηνότερα από ότι μπορούμε να αποκτήσουμε την φθηνότερη κινέζικη απομίμηση ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ . Δηλ. αν εγώ θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλ, θα πρέπει να σκάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 370 ευρώ για την απομίμηση. Αν κάποιος σας έλεγε λοιπόν ότι με 370 ευρώ (στα ίδια λεφτά δηλ), σας δίνει το γνήσιο, τι θα κάνατε?? ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ?? ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ?? Τα γράφω όλα αυτά για κάτι παιδάκια που νομίζουνε ότι θα γίνουν μάγκες με ξένα @@.

 

Η πρόσκληση πωλείται άμεσα 100 ευρώ σε όποιον κάνει κατάθεση μέχρι Τετάρτη πρωί ----- και μπαίνει σε δημοπρασία από αυτή τη στιγμή με τιμή εκκίνησης 50 ευρώ και όσο πάει μέχρι το πρωί. Ευχαριστώ

 

Για άμεση απάντηση liakourh@gmail.com

Ημερομηνία: σήμερα, 08:28

Κατάσταση: Νέο"

 

φιλε καλημερα το κινεζικο δεν ειναι απομιμηση ειναι γνησιοτατο απλος φοραει επανω την κινεζικη εκδοση και οχι της caynogen και αν δεν στην φωρτοσει το μαγαζι που θα το παραγγειλεις μπορεις να την φωρτοσεις εσεις μονος σου.

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλημερα το κινεζικο δεν ειναι απομιμηση ειναι γνησιοτατο απλος φοραει επανω την κινεζικη εκδοση και οχι της caynogen και αν δεν στην φωρτοσει το μαγαζι που θα το παραγγειλεις μπορεις να την φωρτοσεις εσεις μονος σου.

Λες να μην το ξέρει ο T-Devil?

Ειρωνικό σχόλιο ήταν, για έναν/μια πωλητη από το insomnia.gr

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λες να μην το ξέρει ο T-Devil?

Ειρωνικό σχόλιο ήταν, για έναν/μια πωλητη από το insomnia.gr

 

οκ σορρυ τοτε δεν το καταλαβα γραψε λαθος

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εγώ θα πρότεινα σε κάποιον που βιάζεται να αγοράσει πρόσκληση από eBay. Μετά κανείς claim back τα χρήματά σου πίσω υποστηρίζοντας ότι δε σου ήρθε ποτέ το προϊόν. Δεν μπορούν να το αποδείξουν και κερδίζουμε διπλά. Μια τη φέρνουμε σε αυτόν που πούλαγε και μια που παίρνουμε την πρόσκληση.... Το είχαν δοκιμάσει και κάποιο στο forum τής OnePlus και λέγανε ότι δουλεύει. Ψάξε τε το αν θέλετε.... Edited by ShrvaGR
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου ήρθαν 2 e-mail για invites χτες και πόσταρα στο αντίστοιχο νήμα για όποιον τις θέλει. Ελπίζω να μην τις πουλάνε...
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εγώ θα πρότεινα σε κάποιον που βιάζεται να αγοράσει πρόσκληση από eBay. Μετά κανείς claim back τα χρήματά σου πίσω υποστηρίζοντας ότι δε σου ήρθε ποτέ το προϊόν. Δεν μπορούν να το αποδείξουν και κερδίζουμε διπλά. Μια τη φέρνουμε σε αυτόν που πούλαγε και μια που παίρνουμε την πρόσκληση.... Το είχαν δοκιμάσει και κάποιο στο forum τής OnePlus και λέγανε ότι δουλεύει. Ψάξε τε το αν θέλετε....

Καλώς ήλθες, με την "ελληνική" ιδέα για απατεωνιά!

Στο νήμα των προσκλήσεων, τις τελευταίες μέρες η προσφορά ξεπερνάει την ζήτηση!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εγώ θα πρότεινα σε κάποιον που βιάζεται να αγοράσει πρόσκληση από eBay. Μετά κανείς claim back τα χρήματά σου πίσω υποστηρίζοντας ότι δε σου ήρθε ποτέ το προϊόν. Δεν μπορούν να το αποδείξουν και κερδίζουμε διπλά. Μια τη φέρνουμε σε αυτόν που πούλαγε και μια που παίρνουμε την πρόσκληση.... Το είχαν δοκιμάσει και κάποιο στο forum τής OnePlus και λέγανε ότι δουλεύει. Ψάξε τε το αν θέλετε....

Και μόλις γραφτηκες στα δικά μου μαύρα κατάστιχα.Καλή τυχη

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Mολις βγηκε και η ρομ ετοιμη σε ζιπακι ολοκληρη !http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-stock-rooted-4-4-4-xnph38r-t2898098
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εγώ θα πρότεινα σε κάποιον που βιάζεται να αγοράσει πρόσκληση από eBay. Μετά κανείς claim back τα χρήματά σου πίσω υποστηρίζοντας ότι δε σου ήρθε ποτέ το προϊόν. Δεν μπορούν να το αποδείξουν και κερδίζουμε διπλά. Μια τη φέρνουμε σε αυτόν που πούλαγε και μια που παίρνουμε την πρόσκληση.... Το είχαν δοκιμάσει και κάποιο στο forum τής OnePlus και λέγανε ότι δουλεύει. Ψάξε τε το αν θέλετε....

 

Τρελή μπινιά αυτό που προτείνεις. Εγώ θα έβαζα δημοπρασία ότι πωλείται φωτογραφία του screenshot της πρόσκλησης. Μετά θα σου έστελνα μια φώτο και ηλεκτρονικά την πρόσκληση φυσικά. Αν έκανες charge back θα είχα αποδείξεις ότι σου έστειλα αυτό που αγόρασες...

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα εντελώς τυχαία μέσα στα Settings σε όποια υποκατηγορία μπω εμφανίζει το icon των Settings πάνω αριστερά διαφορετικά απ'ότι στα Gestures.

Είμαι με το κλασσικό Hexo theme και με τα updated Hexo icons.

Και σε εσάς έτσι είναι ή δεν έχει κάτσει καλά το theme;

[ATTACH]50805[/ATTACH][ATTACH]50805[/ATTACH]

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αγοράσει φίλος που του ήρθε πρόσκληση?

 

FROMsystem

EXPIRES1 day(s) after claiming.

Notice: It looks like we have not yet launched in your country. (Greece)

If you claim this invite, we will not be able to ship to you.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αγοράσει φίλος που του ήρθε πρόσκληση?

Shopping One Plus One from Europe (για κατοίκους Ελλάδας)

και ένα update

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς θέμα με το wifi?

 

Μετά από factory reset δε συνδέεται αυτόματα όπως πριν. Κάνει obtaining ip πολύ ώρα και μετά τίποτα.

Το λύνω όταν κάνω reboot και πληκτρολογώ *#*#526#*# αλλά αυτό είναι απάλευτο.

 

Και άλλα bugs: Το double tap καμιά φορά δεν πιάνει. Για να ξεκλειδώσω τη συσκευή πρέπει να πιέσω την οθόνη και μόλις ξεκλειδώσει στρώνει.

 

Να ξανακάνω reset?

Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς θέμα με το wifi?

 

Μετά από factory reset δε συνδέεται αυτόματα όπως πριν. Κάνει obtaining ip πολύ ώρα και μετά τίποτα.

Το λύνω όταν κάνω reboot και πληκτρολογώ *#*#526#*# αλλά αυτό είναι απάλευτο.

 

Και άλλα bugs: Το double tap καμιά φορά δεν πιάνει. Για να ξεκλειδώσω τη συσκευή πρέπει να πιέσω την οθόνη και μόλις ξεκλειδώσει στρώνει.

 

Να ξανακάνω reset?

 

Αυτά εννοείς τα έπαθες μετά το update στην 38R;

 

Καλά τα χρώματα αυτά δεν τα χω πειράξει... :p

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε λίγο τι χρώματα χρησιμοποιείτε?

Εγώ έχω αυτά

Απόχρωση 0

Κορεσμος 0.4

Αντιθεση 0.02

Ενταση 40

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς θέμα με το wifi?

 

Μετά από factory reset δε συνδέεται αυτόματα όπως πριν. Κάνει obtaining ip πολύ ώρα και μετά τίποτα.

Το λύνω όταν κάνω reboot και πληκτρολογώ *#*#526#*# αλλά αυτό είναι απάλευτο.

 

Και άλλα bugs: Το double tap καμιά φορά δεν πιάνει. Για να ξεκλειδώσω τη συσκευή πρέπει να πιέσω την οθόνη και μόλις ξεκλειδώσει στρώνει.

 

Να ξανακάνω reset?

Κανε κανε επαναφορά εργοστασιακών..

Ολα οκ εδώ! Απο πανω περασες το update ;

Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς θέμα με το wifi?

 

Μετά από factory reset δε συνδέεται αυτόματα όπως πριν. Κάνει obtaining ip πολύ ώρα και μετά τίποτα.

Το λύνω όταν κάνω reboot και πληκτρολογώ *#*#526#*# αλλά αυτό είναι απάλευτο.

 

Και άλλα bugs: Το double tap καμιά φορά δεν πιάνει. Για να ξεκλειδώσω τη συσκευή πρέπει να πιέσω την οθόνη και μόλις ξεκλειδώσει στρώνει.

 

Να ξανακάνω reset?

 

Όντως αδερφέ, για κάνε αν δεν σου κάνει κόπο γιατί είμαι με τρία συνεχόμενα ΟΤΑ από την 25... και πες μας :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...