Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Black Friday του amazon.de το βλέπω στα 429 (προφανώς χωρίς μεταφορικά) που νομίζω αξίζει γενικά.

Αλλά τελειώνει σε λίγη ώρα από ότι είδα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα στην παρεα,παιζει πουθενα Unbranded για αγορα?

 

Καλησπέρα φίλε μου!Να απευθυνθείς στα παιδιά του extreme-mobile.gr!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Tελευταία ημέρα η σημερινή για την την ψηφοφορία σχετικά με την ανάδειξη των κορυφαίων smartphones και tablets για το 2014. Όσοι δεν έχετε ακόμα ψηφίσει, σπεύσατε!

 

myphone BEST OF 2014: Ψηφίστε τα καλύτερα smartphones και tablets του 2014!

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά έχει ψωνίσει κανεις απο το solargallery29.gr ?????

Έχει το Μ8 στα 430! Δεν υπάρχεις καμία κριτική στο bestprice, και δεν έχει αντικαταβολή παρά μόνο κατάθεση και πιστωτική....

motorola startac 130(1997)-->Nokia 3210(1999)-->Nokia 6310(2001)-->SonyEricsson T610(2004)-->Sony Ericsson S500(2007)-->Sony Ericsson K800i(2007)-->Samsung i900 Omnia(2008)-->iphone 4(2010)-->????
Link to comment
Share on other sites

Ήταν να το πάρω εγώ αλλά επειδή είμαι επαρχία πάντα στις αγορές προτιμώ με αντικαταβολή.. Οπότε το πήρα από αλλού σε gun metal που ήθελα από την αρχή...
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε και το birdphone σήμερα σε gunmetal στα 473 και τελικά το προτίμησα! Ενα κομμάτι ήταν μονο! Στο Τσαφ το πρόλαβα! Και μόλις είχα πείσει τον εαυτό μου οτι δεν θα το έβρισκα ποτε και πήγαινα για το silver... :)
motorola startac 130(1997)-->Nokia 3210(1999)-->Nokia 6310(2001)-->SonyEricsson T610(2004)-->Sony Ericsson S500(2007)-->Sony Ericsson K800i(2007)-->Samsung i900 Omnia(2008)-->iphone 4(2010)-->????
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε και το birdphone σήμερα σε gunmetal στα 473 και τελικά το προτίμησα! Ενα κομμάτι ήταν μονο! Στο Τσαφ το πρόλαβα! Και μόλις είχα πείσει τον εαυτό μου οτι δεν θα το έβρισκα ποτε και πήγαινα για το silver... :)

 

Ίδια ακριβώς ιστορία Με εμένα!

Εγώ γύρω στις 10 Δεκεμβρίου δεν έβρισκα σε gun metal και έψαχνα silver unbranded. Πήρα σε μαγαζί από δράμα γιατί έστελνε και με αντικαταβολή και μου λέει δεν έχω silver πάρα μόνο ένα τελευταίο gun.... Είναι να σε θέλει κιόλας... Χωρίς σκέψη το χτύπησα και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή...

Με το καλό να σου έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα Ιούλιο σκεφτείτε που δεν είχε γίνει ακόμα το μεγάλο μπαμ περίμενα το gun 8 ημέρες. Είχα πουλήσει ήδη το g2 και ήμουν με ένα νοκια αρχαίο.

Τελικά άξιζε η αναμονή. Υποκειμενικό είναι αλλά το θεωρώ το πιο όμορφο χρώμα. Τα άλλα επειδή δεν είναι σκούρα φαίνονται λίγο άσχημα μπροστά λόγο των ηχείων

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ένα μήνα αναμονή είχα εγώ από Γερμανό τον Ιούλιο... Δεν υπήρχε λέει καθόλου... Μετά έγινε ο χαμός! Κι εννοείται άξιζε η αναμονή όπως και τώρα για το lollilop!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Τελικα εινα παιδια το τσεκαρα εγω.

 

Πέρα από τα updates που μπορεί να αργούν τι διάφορες άλλες έχει; Εξωτερικά έχουν τίποτα ; Splashcreen όταν ανοίγει; Apps;

Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη προσφορα,

τιμια τιμη για ενα κορυφαιο κινητο.

 

κατι μου λεει σε λιγες μερες δεν θα το εχουν διαθεσιμο... :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοιγει εχει vodafone logo

 

Yγ μολις παρελαβα το δικο μου και τελικα ειναι υnbranded htc europe,

Ο πωλητης ελεγε οτι πηρανε καποια τελευταια κοματια απο htc και ετυχε να ειναι unbrand αυτο αλλα απο οτι ειπε τελιοσανε και στην vodafone

Edited by redribo
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε οσους παραλαβατε απο vodafone ειχε μεσα το κουτι και την θηκουλα tpu που βλεπω στα unboxing???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα το δικο μου τελικα, full unbranded, και φυσικα με την πολυ ωραια θηκη μεσα στο κουτι! Ενα καλο screen protector χρειαζομαι τωρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημέρα, θα ήθελα να μάθω αν έχει αγοράσει κάποιος htc one m8 από aliexpress. Η τιμή είναι στα 310 δολάρια. Φαινεται να συμφέρει. Το ερώτημα είναι αν είναι γνήσιο ή κλώνος, σε πόσες μέρες θα το έχω με απλό ταχυδρομείο, και αν θα έχει τελωνείο η όχι.
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πουλάνε επισκευασμενα. Δες αν γράφει refurbished είναι επισκευασμενο. Αρκετές φορές το γράφουν στο specific με μικρά γράμματα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...