Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς τι παίζει με το κατάστημα tokinito;

 

 

 

Μια φορά αγόρασα ένα nexus 5 μου ήρθε με ανοιχτή συσκευασία. Σε αρκετούς τελικά ερχόταν έτσι με την δικαιολογία πως τα ελέγχουν πριν τα δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι παίζει με το κατάστημα tokinito;

Όλο ανοιχτές συσκευασίες ακούω,όταν ήταν να πάρω εγώ από εκεί είχαν μόνο t mobile..Γενικά πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για το extreme mobile,και έχουν πάντα unbranded..

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά το κινητό σε gunmetal grey και unbranded ταυτόχρονα. Εκεί που υπάρχει είναι στα 675€+. Επίσης μεταχειρισμο δεν στέλνει κανεις πουθενά ούτε με εντολή αγοράς!
Link to comment
Share on other sites

Όλο ανοιχτές συσκευασίες ακούω,όταν ήταν να πάρω εγώ από εκεί είχαν μόνο t mobile..Γενικά πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για το extreme mobile,και έχουν πάντα unbranded..

Εχεις δικιο.

Και οχι μονο σιγουρια οτι παιρνεις unbranded, αλλα αυτη την στιγμη εχει την ιδια τιμη με τα σκρουτζομαγαζα.

Για εξυπηρετηση πριν και μετα την πωληση ειναι γνωστο, φοβερη.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά το κινητό σε gunmetal grey και unbranded ταυτόχρονα. Εκεί που υπάρχει είναι στα 675€+. Επίσης μεταχειρισμο δεν στέλνει κανεις πουθενά ούτε με εντολή αγοράς!

 

Δες extreme-mobile. Αγόρασα το δικό μου από εκεί πριν από 15+ ημέρες. Unbranded, GunMetal Grey στα 545€ (HTC_304). Τα παιδιά που το έχουν είναι πολύ συνεργάσιμα (το κατέχουν το σπορ) και θα σου προτείνουν και οι ίδιοι unbranded. Περίμενα περίπου μία εβδομάδα για να το φέρουν...

Edited by mikpap
Link to comment
Share on other sites

καλημερα..υπαρχει καποιος που να το αγορασε απο το mediamarkt γερμανιας σε dual sim??

 

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/HTC-One-(M8)-gunmetal-grey-Dual-SIM,48353,464028,1397333.html?langId=-3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Επειδή μες στην εβδομάδα αγοράζω (αυτή την φορά για εμένα το τηλέφωνο) θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει το link του Amazon που τα πουλάει το ίδιο το Amazon... Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Επειδή μες στην εβδομάδα αγοράζω (αυτή την φορά για εμένα το τηλέφωνο) θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει το link του Amazon που τα πουλάει το ίδιο το Amazon... Ευχαριστώ πολύ!

http://www.amazon.de/gp/product/B00J2SQRI0?ie=UTF8&at=&force-full-site=1&ref_=aw_bottom_links

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια μια βοήθεια με το γερμανικό Αμαζόν γιατι αυτο που εχει δώθει σε βγάζει σε branded και σαν πωλητής ενα αλλο κατάστημα οχι το amazon ?

Ευχαριστω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

απο που μου προτεινετε να το αγορασω ωστε να μην εχω προβλημα?

Κυριως απο αυτα που εχω διαβασει ειναι το extreme-mobile αλλα φοβαμαι μηπως εχω προβλημα με τις αναβαθμισεις.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

απο που μου προτεινετε να το αγορασω ωστε να μην εχω προβλημα?

Κυριως απο αυτα που εχω διαβασει ειναι το extreme-mobile αλλα φοβαμαι μηπως εχω προβλημα με τις αναβαθμισεις.

Ευχαριστω

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Από εκεί το έχω πάρει και εγώ και όλα έρχονται μπαμ

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα σε όλα τα παιδια,θελω να αγορασω από το tokinito.gr ένα m8 η σε χρυσο χρωμα η σε κοκκινο ξερει καποιος που να το εχει παρει αν είναι t mobile η VODAFONE. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλα τα παιδια,θελω να αγορασω από το tokinito.gr ένα m8 η σε χρυσο χρωμα η σε κοκκινο ξερει καποιος που να το εχει παρει αν είναι t mobile η VODAFONE. ευχαριστω

Ξέρω το κατάστημα οτι είναι καλό.

Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να τους στείλεις ένα email και να τους ρωτήσεις. Να πεις ότι θες το τηλέφωνο για Εταιρία και πως θες να ξέρεις αν είναι tmobile κλπ.

Λέω email ώστε να μπορείς να έχεις γραπτή απάντηση και αν γίνει μια στραβή να τους την πεις.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλα τα παιδια,θελω να αγορασω από το tokinito.gr ένα m8 η σε χρυσο χρωμα η σε κοκκινο ξερει καποιος που να το εχει παρει αν είναι t mobile η VODAFONE. ευχαριστω

 

Καλησπερα

εγώ το έχω παραγγείλει από το VNP σε κόκκινο

μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με διαβεβαίωσαν ότι είναι unbranded!!

Δευτέρα με τρίτη θα το έχω μου είπανε.

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

εγώ το έχω παραγγείλει από το VNP σε κόκκινο

μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με διαβεβαίωσαν ότι είναι unbranded!!

Δευτέρα με τρίτη θα το έχω μου είπανε.

Πρόσεξε το vnp,γιατι συνήθως δεν φερνει ευρωπαϊκές συσκευές, προσωπικη εμπειρία. .

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε το vnp,γιατι συνήθως δεν φερνει ευρωπαϊκές συσκευές, προσωπικη εμπειρία. .

 

Το παρέλαβα το κινητό

Τελικά είναι όντως ευρωπαϊκό όπως μου είχαν πει (Γαλλικο) unrbranded

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κύριοι!

Ψάχνομαι για την αγορά του εν λόγω κινητού (αν δεν μπω τελικά στο πειρασμό και πάρω find7) τέσπα!

 

Το βρήκα στο merimobiles αν το παραγγείλω απο κει θα χω θέμα με δίκτυα κλπ; είναι κινέζικη version? Οποιος γνωρίζει θα με βοηθήσει αρκετά γιατι η αλήθεια είναι άλλο να δίνεις 430€ και άλλο 500€...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κύριοι!

Ψάχνομαι για την αγορά του εν λόγω κινητού (αν δεν μπω τελικά στο πειρασμό και πάρω find7) τέσπα!

 

Το βρήκα στο merimobiles αν το παραγγείλω απο κει θα χω θέμα με δίκτυα κλπ; είναι κινέζικη version? Οποιος γνωρίζει θα με βοηθήσει αρκετά γιατι η αλήθεια είναι άλλο να δίνεις 430€ και άλλο 500€...

 

464 πλέον στο σκρουτζ http://www.skroutz.gr/s/4635439/HTC-One-M8-16GB.html !!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

464 πλέον στο σκρουτζ http://www.skroutz.gr/s/4635439/HTC-One-M8-16GB.html !!

 

το χω δει φίλε μου! αλλα κόκκινο;;; μου παρα είναι έντονο το χρωματάκι το θέλω σε γκρι gun metal κάτι το ονομάζει η htc...

 

ωστόσο σήμερα μετά απο πολύωρη αναζήτηση στο ebay βρήκα αυτά το ενα και το άλλο είναι αυτό η μόνη μου ερώτηση είναι πως στο mpn γράφει 99HYK014-00 ενω στο amazon.de πχ το Mpn είναι 99HYK019-00 και αναφερω το amazon.de γιατί αρκετοί συμφορουμίτες αγόρασαν απο κει... οποτε ψάχνω να δω αν υπάρχει θέμα οσο αφορά το mpn απο αποψη λειτουργικότητας εννοώ... κ αν ειναι κομπλε θα το χτυπήσω απο κει! ;)

Link to comment
Share on other sites

το χω δει φίλε μου! αλλα κόκκινο;;; μου παρα είναι έντονο το χρωματάκι το θέλω σε γκρι gun metal κάτι το ονομάζει η htc...

 

ωστόσο σήμερα μετά απο πολύωρη αναζήτηση στο ebay βρήκα αυτά το ενα και το άλλο είναι αυτό η μόνη μου ερώτηση είναι πως στο mpn γράφει 99HYK014-00 ενω στο amazon.de πχ το Mpn είναι 99HYK019-00 και αναφερω το amazon.de γιατί αρκετοί συμφορουμίτες αγόρασαν απο κει... οποτε ψάχνω να δω αν υπάρχει θέμα οσο αφορά το mpn απο αποψη λειτουργικότητας εννοώ... κ αν ειναι κομπλε θα το χτυπήσω απο κει! ;)

 

Εντάξει πιο κάτω έχει και σε gun metal grey!Απλά λέω για να το έπαιρνες από Ελλάδα για να ξέρεις που να απευθυνθείς αν γίνει κάτι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

με έβαλες σε σκέψεις και το έψαξα αρκετά μπορώ να πω... ενα εχω να πω! απογοήτευση... αν πάθει κάτι το κινητό (αγορασμενο απο ελλαδα όπως είπες) θα σε παραπέμψουν στην arvato... και έψαξα για την εν λόγω εταιρία (μια καλή κριτική στις 200 είναι η αναλογία) ενω διάβασα τα return policies του amazon καμία σχέση είτε το αγοράσεις απ την amazon είτε απο seller του amazon θα εχεις το κεφάλι σου ήσυχο! και πιθανότατα να ξεμπερδέψεις κ πιο γρήγορα μέσω του amazon...
Link to comment
Share on other sites

με έβαλες σε σκέψεις και το έψαξα αρκετά μπορώ να πω... ενα εχω να πω! απογοήτευση... αν πάθει κάτι το κινητό (αγορασμενο απο ελλαδα όπως είπες) θα σε παραπέμψουν στην arvato... και έψαξα για την εν λόγω εταιρία (μια καλή κριτική στις 200 είναι η αναλογία) ενω διάβασα τα return policies του amazon καμία σχέση είτε το αγοράσεις απ την amazon είτε απο seller του amazon θα εχεις το κεφάλι σου ήσυχο! και πιθανότατα να ξεμπερδέψεις κ πιο γρήγορα μέσω του amazon...

 

Καλά όσων αφορά την αρβατο έχεις απόλυτο δίκιο είναι χάλια!Παρτο από το Amazon το πήρε ένας φίλος από εκεί Και είναι μια χαρά ευχαριστημένος!Απλά Εγώ είμαι υπέρ να βλέπω από αυτόν που παίρνω κάτι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, εχει κανεις εμπειρια απο το μαγαζι apothikiproios? μιας και το εβαλε στα 439 και μου αρεσει πολυ το κινητο αλλα μου φαινοταν πανακριβο
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η λύση του μεταχειρισμένου. Εγώ παρέλαβα εδώ και 5 μέρες από ebay από Γερμανία στα 3,2 κατοστάρικα unbranded Γερμανικό. Προς το παρόν ετυχώς όλα καλά το ξεψάχνισα όσο μπορούσα. Φυσιικά έχει κάτι σημαδάκια από την χρήση αλλά το ήξερα πρίν το αγοράσω τα είχα δει σε φωτογραφία. Σαφώς μεγάλο ρίσκο για το ποσό αυτό. Βέβαια υπάρχει και η online αγορά μεταχειρισμένων του εσωτερικού που μπορείς να τα δεις και απο κοντά πριν τα σκάσεις..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...