Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πω ρε φίλε τι γίνεται, άφαντο είναι. Το mrmobi το έχει σε καλή τιμή ετοιμοπαράδοτο, αλλά μόνο σε χρυσό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τίποτα,λογικά περιμένουν παράδοση και φοβάμαι λόγω Αυγούστου μην καθυστερήσει αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

Λογικό. Τι κινητό ανέβηκε ξαφνικά πολύ σε ζήτηση. Εγώ σε φυσιολογικές συνθήκες περίμενα μια εβδομάδα. Και πάλι η αναμονή σε ανταμείβει μόλις το δουλέψεις
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Και περνάνε οι μέρες και το άτιμο δεν υπάρχει πουθενά...Υπάρχει κανείς άλλος συμπάσχων;Έχει ακούσει κανείς τίποτα για παραλαβές;
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουνα να αγοράσω από Amazon Γερμανίας,είδα και τα παιδιά στο άλλο post ότι το συστήνουν.Από θέμα εγγυήσεων κλπ δεν παίζει κανένα θέμα έτσι;

Έχω βρει αυτό http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-LCD-Display-Frontkamera-metallgrau/dp/B00IKIZI10/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400661533&sr=8-1&keywords=htc+m8 στα 545. Απόψεις;

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουνα να αγοράσω από Amazon Γερμανίας,είδα και τα παιδιά στο άλλο post ότι το συστήνουν.Από θέμα εγγυήσεων κλπ δεν παίζει κανένα θέμα έτσι;

Έχω βρει αυτό http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-LCD-Display-Frontkamera-metallgrau/dp/B00IKIZI10/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400661533&sr=8-1&keywords=htc+m8 στα 545. Απόψεις;

Δες στα 548 που seller είναι το amazon.de

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Κυνήγι μαγισσών η φάση με το κινητό.Το βρίσκω σήμερα στο ibuy, ξεκινάω για να το παραλάβω και μου το πρόλαβε ένας άλλος για 2 λεπτά.Τελευταίο κομμάτι ....
Link to comment
Share on other sites

Παίδες παρέλαβα και εγώ το κινητό σήμερα μετά από προσπάθεια πολλών ημερών.Το θέμα είναι ότι παρέλαβα από tokinito.gr και η συσκευή δεν ήταν σφραγισμένη.Το κατάστημα ισχυρίζεται ότι τις ανοίγουνε στο τελωνείο και έτσι γίνεται με όλα τα htc. Μπορείτε να μου πείτε την άποψή σας; Στέκει αυτό που μου λένε;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες παρέλαβα και εγώ το κινητό σήμερα μετά από προσπάθεια πολλών ημερών.Το θέμα είναι ότι παρέλαβα από tokinito.gr και η συσκευή δεν ήταν σφραγισμένη.Το κατάστημα ισχυρίζεται ότι τις ανοίγουνε στο τελωνείο και έτσι γίνεται με όλα τα htc. Μπορείτε να μου πείτε την άποψή σας; Στέκει αυτό που μου λένε;

και βέβαια ΟΧΙ, αν είναι δυνατόν

 

Με γειαααα :)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες παρέλαβα και εγώ το κινητό σήμερα μετά από προσπάθεια πολλών ημερών.Το θέμα είναι ότι παρέλαβα από tokinito.gr και η συσκευή δεν ήταν σφραγισμένη.Το κατάστημα ισχυρίζεται ότι τις ανοίγουνε στο τελωνείο και έτσι γίνεται με όλα τα htc. Μπορείτε να μου πείτε την άποψή σας; Στέκει αυτό που μου λένε;

 

 

 

Το συγκεκριμένο κατάστημα σχεδον μόνιμα το κάνει αυτό. Δεν ξέρω τον λόγο. Το είχα πάθει με ένα nexus που είχα πάρει απο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά ολα καλά; δεν ξέρω τι να κάνω. Οι άνθρωποι είναι ευγενικοί αλλα μου λενε ετσι είναι ολα τα m8
Link to comment
Share on other sites

Και τελικά ολα καλά; δεν ξέρω τι να κάνω. Οι άνθρωποι είναι ευγενικοί αλλα μου λενε ετσι είναι ολα τα m8

 

δεν ειχε την διαφανες ζελατινη που καλυπτει ολο το κουτι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά επειδή βιαζόμουνα δεν το κοίταξα εκείνη την ώρα

 

εγω για παραδειγμα που ειμαι περιεργος δεν θα το επερνα,μπορει αλλον να μην τον πειραζει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτε πλαϊνά αυτοκόλλητα

 

Δεν υπάρχουν πλαϊνά αυτοκόλλητα ούτως ή άλλως.Το κουτί είναι όμως σε ζελατίνα κλειστή.Προσωπικά θα τους το πήγαινα πίσω

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Λάθος μου που δεν το κοίταξα,θα ξέρω για την επόμενη φορά.Το κινητό πάντως φαίνεται ολοκαίνουριο και ελπίζω να πάνε όλα καλά. Πόσο όμορφο είναι το άτιμο...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν πλαϊνά αυτοκόλλητα ούτως ή άλλως.Το κουτί είναι όμως σε ζελατίνα κλειστή.Προσωπικά θα τους το πήγαινα πίσω

 

σε εμενα προσωπικα κ σε ενος φιλο μου ειχε κανονικα κ πλαινα αυτοκολλητακια ασφαλειας.

Link to comment
Share on other sites

Με διαολισατε με ολα αυτα που γράφετε εδώ και τελικά αποφάσισα να το παρω...(αντί για s5 ή Ζ2)

 

Να προτιμησω για την αγορα του το amazon.de η το amazon.fr?

 

Έχουν unbranded συσκευές;;

Με την εγγύηση τι παίζει στις συσκευές αυτές;;;

Τις αναλαμβάνει κανονικά η Arvato ή τις στέλνεις εξωτερικό;;;

 

 

Thanks...:):)

Edited by Chameleon

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...