Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων.

 

Παρακαλώ να περιοριστούν μόνο εδώ αυτές οι συζητήσεις, ώστε να μπορέσουμε να κρατήσουμε το επίσημο θέμα για απορίες και συζητήσεις των κατόχων της συσκευής.

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχει δει κανείς σε κάποιο μαγαζί όπου μπορούμε να το πιάσουμε στα χέρια μας και να το παίξουμε λίγο;
Link to comment
Share on other sites

http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/htc/htc-one-m8.html

 

Δεν ειναι μου ειπαν Ευρωπαικο, δεν υπαρχει προβλημα με την εγγυηση γιατι ειναι παγκοσμια στην HTC αλλα δεν εχει ελληνικο μενου

(μου ειπαν οτι κανενα hTC δεν εχει πλεον ελληνικο μενου, ουτε αυτα που ερχονται στην Ελλαδα!!):)

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και αυτό λίγο φθηνότερα http://vfm.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=45650&ref=bestprice.gr&utm_source=bestprice.gr&utm_rnd=1398175530.8736 Ας έρθει όμως επίσημα στην Ελλάδα να φισκάρουν τα μαγαζιά...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/htc/htc-one-m8.html

 

Δεν ειναι μου ειπαν Ευρωπαικο, δεν υπαρχει προβλημα με την εγγυηση γιατι ειναι παγκοσμια στην HTC αλλα δεν εχει ελληνικο μενου

(μου ειπαν οτι κανενα hTC δεν εχει πλεον ελληνικο μενου, ουτε αυτα που ερχονται στην Ελλαδα!!):)

Πως είναι δυνατόν να μην έχει Ελληνικο μενού;Android δεν είναι;
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ελληνικά έχουν και το δικό μου από Γερμανία έχει ελληνικά χωρίς κάν να βάλεις sim μάλιστα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα στη παρεα!σκεφτομαι αγορα απο extreme mobile.οποιος εχει αγορασει απο εκει ας βοηθησει!εχω ακουσει παντως τα καλυτερα και οτι ειναι unbraded τα μ8 που εχει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα!σκεφτομαι αγορα απο extreme mobile.οποιος εχει αγορασει απο εκει ας βοηθησει!εχω ακουσει παντως τα καλυτερα και οτι ειναι unbraded τα μ8 που εχει.

Καλώς άκουσες, τα παιδιά εκεί είναι επαγγελματίες και ότι σου πουν ισχύει. Αν θες πάρε ένα τηλέφωνο ή ακόμα καλύτερα πήγαινε από εκεί αν το έχουν διαθέσιμο (Ηλίας, Νικόλας)

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα!σκεφτομαι αγορα απο extreme mobile.οποιος εχει αγορασει απο εκει ας βοηθησει!εχω ακουσει παντως τα καλυτερα και οτι ειναι unbraded τα μ8 που εχει.

Ρε φίλε τώρα είδα το πόστ. Από εκεί το πήρα και εγώ. Unbranded και όλα τέλεια. Τα παιδιά και τα δύο τέλεια. Επειδή άργησε να έρθει στο μαγαζί το τηλέφωνο με ενημέρωναν καθημερινά. Πραγματικά άξιοι να δουλεύουν τέτοιο κατάστημα. Παρτίδα Μαΐου κιόλας.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Όντως υπάρχει έλλειψη... Εδώ και 10 μέρες το περιμένω από Γερμανό... Από εκεί που δεν πουλούσε καθόλου τώρα το ζητούν πολλοί...
Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει έλλειψη... Εδώ και 10 μέρες το περιμένω από Γερμανό... Από εκεί που δεν πουλούσε καθόλου τώρα το ζητούν πολλοί...

 

Τελικα το παρηγγειλα απο extreme mobile και δυστηχως εχει ελειψη.αναμενω μηπως φερει αυριο!

Θα σας ανταμειψει και τους δύο. Κάντε υπομονή.

Και Εγώ μια εβδομάδα περίμενα και όταν ήρθε είπα καλά έκανα και περίμενα.

 

Ευτυχώς που πλέον έχει αποδοχή από τον κόσμο. Το αξίζει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα πραγματικά το m8 αξίζει την αναμονή. Το εχω πάρει απο extreme-mobile τα παιδια εκει άψογα αλλά & το κινητό αψογα*2ή*3 μπορώ να πω.

Παράλληλα αξίζει και το dot vier που και αυτό από extreme-mobile σε δέλεαρ τιμη.

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα και εγω απο exteme mobile..απο δευτερα τριτη λογω μεγαλης ζητησης και unbranded
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα και εγω απο exteme mobile..απο δευτερα τριτη λογω μεγαλης ζητησης και unbranded

Άντε με το καλό να σου έρθει. Το τηλέφωνο είναι απροβλημάτιστο και τώρα που είμαι σε νησί με data 3g και GPS ον με έχει βγάλει τέλεια. Πραγματικά και από μπαταρία με τέτοια χρήση είναι απίστευτο.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. θελω να αγορασω το m8 αλλα δεν ξερω σε πιο μαγαζι ειναι Unbranded.υποψηφια ειναι kaizershop,kaizerstore και phonegallery. μπορει καποιος να με βοηθησει ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. θελω να αγορασω το m8 αλλα δεν ξερω σε πιο μαγαζι ειναι Unbranded.υποψηφια ειναι kaizershop,kaizerstore και phonegallery. μπορει καποιος να με βοηθησει ευχαριστω

 

Για kaizer έχει αναφερθεί ότι δίνει branded χωρίς να το λέει εξ αρχής.Phonegallery δεν γνωρίζω.Γνωρίζω ότι το extreme-mobile.gr πουλάει unbranded

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. θελω να αγορασω το m8 αλλα δεν ξερω σε πιο μαγαζι ειναι Unbranded.υποψηφια ειναι kaizershop,kaizerstore και phonegallery. μπορει καποιος να με βοηθησει ευχαριστω

Extreme mobile φιλε για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

Link to comment
Share on other sites

Extreme mobile φιλε για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

 

παρτο απο το extreme mobile,καλο καταστημα κ παντα διπλα σου ο νικος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες πέρα απ'το extreme mobile έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο μαγαζί;Δεν το έχουνε διαθέσιμο τα παιδιά και εγώ βιάζομαι καθώς φεύγω και έχω μείνει χωρίς συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πέρα απ'το extreme mobile έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο μαγαζί;Δεν το έχουνε διαθέσιμο τα παιδιά και εγώ βιάζομαι καθώς φεύγω και έχω μείνει χωρίς συσκευή

Από Σκρουτζ έχω δοκιμάσει για άλλα κινητά το tokinito.gr.

Πάρε ένα τηλέφωνο για να ρωτήσεις ότι θες. Το προτείνω Περισσότερο επειδή το εχω δοκιμάσει παλιότερα. Δεν ξέρω τι γίνεται με το m8

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...