Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεσα στην εφαρμογη preview for developers, εχει την επιλογη, νομιζω, disable.

Κανε το disable και πηγαινε να το βαλεις να ψαξει για update.

 

Σωστός. Ευχαριστώ πολύ αδερφέ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Ωχ, αρχίσανε να χαλάνε το design, meh τα εικονίδια στα settings.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, επίσης με 8Χ, ήμουν με DP από την 1η στιγμή.

 

Προχτές, μου έρχεται ενημέρωση...την περνάω (40') και στο καπάκι και 2η, την οποία δεν έκατσα να βάλω.

 

Επέστρεψα σήμερα σπίτι, την περνάω κι αυτή (20') και πλέον είμαι με: 8.10.14219.341 και αναθεώρηση: 3030.0.52001.401

 

Σημειώνω πως η DP παραμένει ενεργοποιημένη, ενώ μου ήρθε και ενημέρωση μετά την εγκατάσταση του 2ου update για την DP.

 

Ξέρει κάποιος κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Έχω βάλει την denim,αφού απενεργοποίησα την developers preview. Παρατήρησα ότι όταν ξανά ενεργοποιω την developers preview μου εμφανίζει ότι έχω την cyan. Ξέρει κανείς σχετικά; ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, επίσης με 8Χ, ήμουν με DP από την 1η στιγμή.

Προχτές, μου έρχεται ενημέρωση...την περνάω (40') και στο καπάκι και 2η, την οποία δεν έκατσα να βάλω.

Επέστρεψα σήμερα σπίτι, την περνάω κι αυτή (20') και πλέον είμαι με: 8.10.14219.341 και αναθεώρηση: 3030.0.52001.401

Σημειώνω πως η DP παραμένει ενεργοποιημένη, ενώ μου ήρθε και ενημέρωση μετά την εγκατάσταση του 2ου update για την DP.

Ξέρει κάποιος κάτι?

 

Η 14219 ειναι η Denim ... δες τι εγραψα στον φιλο απο κατω για την DP

 

Μια ερώτηση. Έχω βάλει την denim,αφού απενεργοποίησα την developers preview. Παρατήρησα ότι όταν ξανά ενεργοποιω την developers preview μου εμφανίζει ότι έχω την cyan. Ξέρει κανείς σχετικά; ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καλα θα κανεις να μην εισαι πια σε DP ...

Απο εδω και περα δεν εχει εννοια γιατι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα υπαρχει κατι αλλο απο εκει μια και δοθηκε η preview της εκδοσης 10. Απενεργοποιησε την και σβησε την εφαρμογη.

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Η 14219 ειναι η Denim ... δες τι εγραψα στον φιλο απο κατω για την DP

 

 

 

Καλα θα κανεις να μην εισαι πια σε DP ...

Απο εδω και περα δεν εχει εννοια γιατι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα υπαρχει κατι αλλο απο εκει μια και δοθηκε η preview της εκδοσης 10. Απενεργοποιησε την και σβησε την εφαρμογη.

 

Σε ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε σε ποιά έκδοση θα φαίνεται η διάρκεια κλήσεων όταν πάμε στο ιστορικό;;;

Έκανα χθές αναβάθμιση σε Denim στα παρακάτω αλλά δεν το είδα...

 

Lumia 925 - Country variant - Denim - 8.10.14226.359 - 3051.50009.1451.1001

Lumia 1020 - Vodafone - Denim - 8.10.14226.359 - 3051.50009.1451.1004

 

Επίσης επιδή και στα δύο είχα DP (που απενεργοποίησα για να γίνει η αναβάθμιση) εκτός απ τους φακέλους τα data στο notification bar που είχα ήδη με την DP κάποιες άλλες αλλαγές... κρυφές ή φανερές ;) υπάρχουν;;;

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται από τη Cyan κιόλας. Πατώντας παρατεταμένα πάνω στην κλήση που θες μετά πατάς στο λεπτομέρειες και βλέπεις το χρόνο κλήσης :)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται από τη Cyan κιόλας. Πατώντας παρατεταμένα πάνω στην κλήση που θες μετά πατάς στο λεπτομέρειες και βλέπεις το χρόνο κλήσης :)

Ευχαριστώ πολύ.:)

Αν σου πω ότι τόσο καιρό έβλεπα αυτό το "λεπτομέρειες" αλλά δεν το είχα ποτέ πατήσει να δώ τι είναι..:wacko:

Καμμιά φορά αυτό που ζήτάς είναι μπροστά σου αλλά δεν ...το βλέπεις.:lol:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το πρωι εχοντας ενεργοποιημενο το Preview for Developers μου ήρθε μια ενημερωση ,δεν εγραφε καπου τι ηταν.την εκανα κανονικα ολα κομπλε.

Πριν λιγο διαβασα για ενα bug

" if You're using Lumia Denim PFD (Preview For Developers build) on your phone, then there might be a bug...

Normally in Lumia Denim PFD build, it shows Lumia Cyan ! (settings • extras + info)

Just open Preview For Developers app,

Disable PFD,

And Now go to Your extras + info,

And it will now show up Lumia Denim...

And again Enable PFD,

Now it will show Lumia Cyan...

And this bug also have on some Official Denim update..."

Τελος πάντων ξετικαροντας την Preview for Developers εκανα ενα τσεκαρισμα για update και μου εμφανισε μια Σημαντικη Ενημερωση Windows Phone 8.1 (8.10.14234.375) να την κανω ή θα εχω κανα προβλημα μετα;

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι εχοντας ενεργοποιημενο το Preview for Developers μου ήρθε μια ενημερωση ,δεν εγραφε καπου τι ηταν.την εκανα κανονικα ολα κομπλε.

Πριν λιγο διαβασα για ενα bug

" if You're using Lumia Denim PFD (Preview For Developers build) on your phone, then there might be a bug...

Normally in Lumia Denim PFD build, it shows Lumia Cyan ! (settings • extras + info)

Just open Preview For Developers app,

Disable PFD,

And Now go to Your extras + info,

And it will now show up Lumia Denim...

And again Enable PFD,

Now it will show Lumia Cyan...

And this bug also have on some Official Denim update..."

Τελος πάντων ξετικαροντας την Preview for Developers εκανα ενα τσεκαρισμα για update και μου εμφανισε μια Σημαντικη Ενημερωση Windows Phone 8.1 (8.10.14234.375) να την κανω ή θα εχω κανα προβλημα μετα;

 

Έχεις αναβαθμιστεί σε Lumia Denim;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις αναβαθμιστεί σε Lumia Denim;

 

απο τοτε που βγηκε και εβαλα την Preview for Developers δεν το ειχα ξαναπειραξει.

Link to comment
Share on other sites

απο τοτε που βγηκε και εβαλα την Preview for Developers δεν το ειχα ξαναπειραξει.

 

Απλα τωρα ηρθε και η επισημη εκδοση για το κινητο σου.

Link to comment
Share on other sites

απο τοτε που βγηκε και εβαλα την Preview for Developers δεν το ειχα ξαναπειραξει.

 

Απλα τωρα ηρθε και η επισημη εκδοση για το κινητο σου.

 

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λέει ο stefanakos8. Η αναβάθμιση που σου ήρθε είναι η επίσημη Lumia Denim.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικό μου nokia 920 (RM-821 eu italy...) έγινε το πρωί η ενημέρωση, αλλά στα πρόσθετα+πληροφορίες της συσκευής,

η έκδοση λογισμικού αναφέρει την Lumia Cyan.

Link to comment
Share on other sites

Και στο δικό μου nokia 920 (RM-821 eu italy...) έγινε το πρωί η ενημέρωση, αλλά στα πρόσθετα+πληροφορίες της συσκευής,

η έκδοση λογισμικού αναφέρει την Lumia Cyan.

 

Μήπως έχεις ενεργή την επιλογή για την DP; Μπες στην εφαρμογή Preview for Developers, ξε-τσέκαρε την επιλογή που ενεργοποιεί την Preview for Developers έκδοση και μπες πάλι στα πρόσθετα+πληροφορίες.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργή την επιλογή για την DP; Μπες στην εφαρμογή Preview for Developers, ξε-τσέκαρε την επιλογή που ενεργοποιεί την Preview for Developers έκδοση και μπες πάλι στα πρόσθετα+πληροφορίες.

 

Έχεις δίκιο, είχα ενεργή την επιλογή για την DP. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε ενεργοποιημένες ταυτόχρονα τις εφαρμογές Preview for Developers και Windows Insider;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέβηκε update στη συσκευή μου. Γαλλικό Lumia 820, με DP. Για να δούμε.

 

Edit: Αυτή είναι η Denim; :)

 

Edit2: Με ψάξιμο της συσκευής, από την ώρα του update, βλέπω ότι "ρολάρει" σαν καινούρια. Ακόμα και το viber ανοίγει και φορτώνει ακαριαία. :D Το μόνο που μένει να τσεκάρω είναι κάμερα και μπαταρία. Thanks, MS!

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...