Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα σε έχουν βολέψει τα vomero 8 και θέλεις το ίδιο, μπορείς να δεις τα nike vomero 8 shield. Η Nike σε πολλά μοντέλα της έχει βγάλει την τεχνολογία shield, που κάνει το παπούτσι αδιάβροχο και πιο ζεστό. Δεν έχω πάρει ποτέ κάποιο nike shield οπότε δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικά είναι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το είδα και εγώ το shield αλλά αυτό που με χαλάει είναι ότι πάει πακέτο με το flash να φωσφορίζει την νυχτα
Link to comment
Share on other sites

κατι αντιστοιχο σε υλικο-αδιαβροχο υποστηριζει οτι εχει το adidas booster.ριξε μια ματια...και ειναι ακομα πιο μαλακο σαν πατημα και ανετο απο το βομερο.
Link to comment
Share on other sites

το booster νομίζω πως είναι και πιο ελαφρύ. ;)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές να εχουμε , θελω να αγοράσω αυτές τις μερες ενα αδιάβροχο μποτακι γιατι δεν γίνεται αλλο με τα αθλητικά σε ρόλο ψηλού παπουτσιού τα πόδια γίνονται μούσκεμα .

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω τα κλασσικά timberland κανονικα φοράω 43 , η αλήθεια ειναι οτι με το 43 το πόδι μου ηταν πολυ άνετο με κενό που εν αντιθέσει με το 42 που δοκίμασα ηταν ακριβώς ούτε κενό ούτε τιποτα .

Τι προτείνεται τι ειναι πιο σωστό σε ενα μποτακι να ειναι ακριβώς το μέγεθος η μεγαλύτερο και επομένως με κενό και το πολυ ελεύθερο σχετικά . Δεν εχω ξανα ασχοληθεί με μποτακια οπότε δεν εχω ιδέα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα παπούτσια δεν πρέπει να είναι τσιμα-τσίμα,θέλουν λίγο αερα μπροστά όμως ούτε να έχει κενό κοντά 1-2 δάχτυλα.

Από αυτά που γράφεις μάλλον προς το 43 σε βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα γνωριζει κανεις αν μπορω να παραγγειλω απο Foot locker και να παραλαβω απο τα καταστηματα που εχει στην Ελλαδα?Δηλαδη να παραγγειλω απο το σιτε τους και να παραλαβω απο το καταστημα της Ερμου....Ευχαριστω.....Ψαχνω αυτα τα Nike οποιος μπορει να τα βρει να μου πει !!! Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα γνωριζει κανεις αν μπορω να παραγγειλω απο Foot locker και να παραλαβω απο τα καταστηματα που εχει στην Ελλαδα?Δηλαδη να παραγγειλω απο το σιτε τους και να παραλαβω απο το καταστημα της Ερμου....Ευχαριστω.....Ψαχνω αυτα τα Nike οποιος μπορει να τα βρει να μου πει !!!

 

Τα ειχα δει στο Ατικα πάντως μερικές μερες πριν τα Χριστούγεννα !

 

Τελικα πήρα το 43 γιατι το 42 με χοντρή κάλτσα ηταν υπερβολικά σφικτο . Το θέμα ειναι αλλο τα φόρεσα λιγο μέσα στο σπιτι για να τα συνηθίσω και στο δεξί πόδι μου δημιουργείτε μια ελαφριά ενοχληση στο ύψος του γονάτου . Φταίνε τα παπούτσια ? φταίει οτι δνε εχω ξανα βάλει ποτε μποτακια και δεν εχει συνηθίσει το πόδι μου ? καμια ιδέα ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Τα ειχα δει στο Ατικα πάντως μερικές μερες πριν τα Χριστούγεννα !

 

Τελικα πήρα το 43 γιατι το 42 με χοντρή κάλτσα ηταν υπερβολικά σφικτο . Το θέμα ειναι αλλο τα φόρεσα λιγο μέσα στο σπιτι για να τα συνηθίσω και στο δεξί πόδι μου δημιουργείτε μια ελαφριά ενοχληση στο ύψος του γονάτου . Φταίνε τα παπούτσια ? φταίει οτι δνε εχω ξανα βάλει ποτε μποτακια και δεν εχει συνηθίσει το πόδι μου ? καμια ιδέα ?

 

καταρχην να πω σε καποιον που ηθελε τιμπερλαντ ,οτι εχει ακομα το νοτος γκαλερις....

 

για τα φοολοκερ,οχι δεν γινεται.παλαιοτερα,οταν ανοιξαν γινοταν....τωρα εδω και αρκετα χρονια δεν γινεται.δες ομως στο ευρωπαικο φοοτλοκερ μηπως τα εχει για να τα φερεις χωρις θεματα με τελωνειο.

Edited by mixalis1202
Link to comment
Share on other sites

Ίσως εδώ βρείτε αυτό που ψάχνεται !!! https://www.facebook.com/pages/To-Megalo-Pazari/233493453393890?ref=hl

Τι ειναι αυτο;

Ο πλανητης των πιθηκων ;;;;;

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Τα ειχα δει στο Ατικα πάντως μερικές μερες πριν τα Χριστούγεννα !

 

Τελικα πήρα το 43 γιατι το 42 με χοντρή κάλτσα ηταν υπερβολικά σφικτο . Το θέμα ειναι αλλο τα φόρεσα λιγο μέσα στο σπιτι για να τα συνηθίσω και στο δεξί πόδι μου δημιουργείτε μια ελαφριά ενοχληση στο ύψος του γονάτου . Φταίνε τα παπούτσια ? φταίει οτι δνε εχω ξανα βάλει ποτε μποτακια και δεν εχει συνηθίσει το πόδι μου ? καμια ιδέα ?

 

καταρχην να πω σε καποιον που ηθελε τιμπερλαντ ,οτι εχει ακομα το νοτος γκαλερις....

 

για τα φοολοκερ,οχι δεν γινεται.παλαιοτερα,οταν ανοιξαν γινοταν....τωρα εδω και αρκετα χρονια δεν γινεται.δες ομως στο ευρωπαικο φοοτλοκερ μηπως τα εχει για να τα φερεις χωρις θεματα με τελωνειο.

 

Ίσως εδώ βρείτε αυτό που ψάχνεται !!! https://www.facebook.com/pages/To-Megalo-Pazari/233493453393890?ref=hl

Απο οτι ειδα μια απαντηση της προκοπης δεν πηρα ο καθενας τα δικα του....Ευχαριστω παντος...

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα μια απαντηση της προκοπης δεν πηρα ο καθενας τα δικα του....Ευχαριστω παντος...

 

φίλε μου σε τέτοιες περιπτώσεις η μόνη σίγουρη οδός είναι να επικοινωνήσεις με την εταιρεία.Ολοι,για να μην πω οι περισσότεροι κάνουν κωλοτούμπες για να εξυπηρετήσουν τους πελάτες τους.Κάνε μια δοκιμή και ίσως βγάλει άκρη.

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι δεν καταλαβα.τι ακριβως δεν απαντηθηκε,τουλαχιστον απο μερους μου? σου ειπα οτι δεν γινεται να παραλαβεις απο καταστημα φοοτλοκερ,τι δεν καταλαβες?ο ενας σου ειπε οτι υπαρχει στο εμπορικο και εγω οτι δεν γινεται να το παραλαβεις απο καταστημα φοοτλοκερ.

 

ειναι 100% απαντηση σωστη και οτι σου ειπα στο ποστ ισχυει ετσι οπως θα το ξαναδιαβασεις.και αυτο γιατι γνωριζω τι γινεται στο φοοτλοκερ απο τοτε που ηρθε ελλαδα.αν δεν σου κανει η απαντηση πληρωσε τηλεφωνο να παρεις μια απαντηση της προκοπης,που θα ειναι η ιδια με την δικια μου που ηταν τσαμπα και δεν την εκτιμησες..:p.

εκτος αν θες να σου απαντησουμε οτι γινεται επειδη ετσι θελεις να ειναι,με το ζορι.

σημερα περασα απο ναικ στο εμπορικο και το ειχαν.βιτρινα φατσα -καρτα.παρτο απο εκει.

Edited by mixalis1202
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα μια απαντηση της προκοπης δεν πηρα ο καθενας τα δικα του....Ευχαριστω παντος...

να κανεις τον κοπο να παρεις δηλαδη σε καποιο απο τα τηλ που ανεβασες εσυ ο ιδιος δε το σκεφτηκες.

λες ψαχνω αυτα οποιος μπορεσει και τα βρει να σου πει, σου απανταει ο φιλος πιο πανω ΤΑ ΕΙΔΕ στο αττικα, λες αν γινεται να τα παραγγειλεις και τα παραλαβεις απο καταστημα ΟΧΙ σου απανταει ο αλλος φιλος, δηλαδη τι αλλο θες; και σνομπαρεις και τις απαντησεις τους;

Τι ειναι αυτο;

Ο πλανητης των πιθηκων ;;;;;

χαχαχαχα

χαχαχαχαχα

χαχαχα

διαφημιζει την σελιδα που εφτιαξε πριν λιγο ρε παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο;

Ο πλανητης των πιθηκων ;;;;;

 

πολύ καλό!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόταση για παπούτσια για τρέξιμο από το sportsdirect;

 

Πόσα χρήματα διαθέτεις? Έχεις κάποια προτίμηση σε μάρκα ή κοιτάς όλες ακόμα και τις πιο άγνωστες?

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρήματα διαθέτεις? Έχεις κάποια προτίμηση σε μάρκα ή κοιτάς όλες ακόμα και τις πιο άγνωστες?

 

Μέχρι 100 ευρώ. Δεν ξέρω ποιες είναι καλύτερες για τρέξιμο γι' αυτό ρώτησα τι προτείνετε!

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή πρέπει να βρεις ποιον τύπο πατήματος έχεις, για να πάρεις μια ιδέα τι εννοώ δες εδώ . Μετά από μάρκες υπάρχουν πολλές όπως asics, mizuno, saucony, new balance, brooks και άλλες.
Link to comment
Share on other sites

καθώς να συμπληρώσω και τι ειδους τρεξιμο θα κανεις,γρηγορο ή χαλαρό ,ποσα χιλιόμετρα την εβδομάδα,σε τι εδαφος θα τρέχεις,χορτο,χωμα,ασφαλτο κ.λπ.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω παπούτσια για κάθε μέρα στη δουλειά, αλλά δεν θέλω τα παπούτσια να είναι "αθλητικά" (όπως αυτά της Nike, Adidas, κτλ). Σκέφτομαι να αγοράσω παπούτσια της boxer, πιστεύετε ότι αξίζουν; (από άποψη ανθεκτικότητας, αν είναι αδιάβροχα, άοσμα, κτλ)
Link to comment
Share on other sites

για τα boxer δεν ξερω.αν ειναι καλα παρτα για να ενισχυσουμε και την ελληνικη επιχειρηματικοτητα.αλλιως ειχα δει ορισμενα μοντελλα στα hush puppies που κανουν μαλακους πατους.τα πιο ανετα αλλα και αρκετα ακριβα καλα παπουτσια που γνωριζω ειναι τα cole haan που εχουν μερικα μοντελλα σε συνεργασια με ναικ και αεροσολα ενω το υπολοιπο ειναι κανονικο κλασικο παπουτσι εργασιας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...