Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jheremias (15 Σεπ. 2004 , 17:06)

 

Αστα να πάνε..............@Michelle σιγά που ήθελε να τα πουλήσει. Παίρνω όρκο οτι ήταν κάποιο από τα κλασσικά κλεφτρόνια...Απλά την είδε να τα βγάζει έξω (δεν ξέρω πως και γιατί, αυτό ΝΑΙ είναι μυστήριο) ε και τα άρπαξε...

 

Τέσπα τι να πεις...Για να φυλάω και γω τα ρούχα μου....! Thanks valeria για την ενημέρωση !!!

 

Λογικα ηταν κοπελα κιολας,το τονιζω γιατι και οι κοπελες εχουν παρει ασχημο δρομο,γιατι το παπουτσι ηταν τελειως σε γυναικεια γραμμη...Ηταν αυτα τα μποτακια τα λευκα με τις μαυρες ριγες στο πλαι...Σιγουρα οι περισσοτερες κοπελες τα γνωριζουν!Δεν φανταζομαι οτι θα τα επαιρνε αντρας!Πραγματικα Jheremias μεγαλη προσοχη!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παπά; :rolleyes: τα τελευταία 2 χρόνια να το πω; δεν έχω πολυψωνήσει παπούτσια (λόγω φάδερ ,από διάφορους πελατες) , έγινα σαρανταποδαρούσα :p :D ΤΕΛΕΙΑ παπουτσάκια :rolleyes: αυτά που 'αγάπησα " ήταν κάτι σαγιονάρες από naoumi dalliani ( στην ερμού )

δεν μπορώ να πω ότι θα πάω να ξοδέψω λεφτά για παπούτσια , αλλά καλοδεχούμενα είναι :lol:

βέβαια ο δε παράδεισος για επώνυμα παπούτσια ....το Procom στα σύνορα με βουλγαρία στον προμαχώνα ...περιττό να σας πω κάτι puma μονο 35€ , ενω την ίδια περίοδο εδώ ή οπουδήποτε αλλού έκαναν 135€ ; :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jane_butterfly (15 Σεπ. 2004 , 18:02)

 

παπά; :rolleyes: τα τελευταία 2 χρόνια να το πω; δεν έχω πολυψωνήσει παπούτσια (λόγω φάδερ ,από διάφορους πελατες) , έγινα σαρανταποδαρούσα :p :D ΤΕΛΕΙΑ παπουτσάκια :rolleyes: αυτά που 'αγάπησα " ήταν κάτι σαγιονάρες από naoumi dalliani ( στην ερμού )

δεν μπορώ να πω ότι θα πάω να ξοδέψω λεφτά για παπούτσια , αλλά καλοδεχούμενα είναι :lol:

βέβαια ο δε παράδεισος για επώνυμα παπούτσια ....το Procom στα σύνορα με βουλγαρία στον προμαχώνα ...περιττό να σας πω κάτι puma μονο 35€ , ενω την ίδια περίοδο εδώ ή οπουδήποτε αλλού έκαναν 135€ ; :whistle:

 

Πω πω επειδη νομιζω οτι το εχεις ξανα-αναφερει αυτο το μαγαζακι και την αγορα αυτη σε αλλο threadακι,και μου χει κατσει απο τοτε πραγματικα πρεπει να ειναι φοβερο! :eek:Τρομερη διαφορα!
Link to comment
Share on other sites

Το να δώσω πολλά λεφτά για να αγοράσω παπούτσια μάρκες όπως Manolo Blahnik και Gucci και άλλες τέτοιες βλακείες που ούτε φορούνται, το θεωρώ άσκοπο και ψώνιο εκτός απο μεγάλη σπατάλη. Και τόσα πολλά λεφτά να είχα ούτε που θα τα ψώνιζα. Ούτε και είμαι ψωνισμένη με την μαρκο-μανία που έχει πιάσει τις γυναίκες. Κοιτάζω να είναι σε λογική τιμή, να μου κάνει άνετα και να μαρέσει. Και βραδυνά βρίσκω μάρκα Μήτσουλας με 25 άντε 30 το πολύ Ευρώ και ζούνε και 5 χρόνια. Έχει κανένας τόσα πολλά λεφτά να ξοδεύει σε παπούτσια μάρκες? (Δεν μιλάω για αθλητικά γιατί εκεί είναι ειδικά τα παπούτσια, προτιμώ Admiral φτηνά και κουκλίστικα)
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu (15 Σεπ. 2004 , 16:41)

 

Logika tha itan kapoios apo tin polukatoikia! Eleos omws!!! Diladi na kleveis papoutsia, to epomeno vima poio einai?

 

Nα σου κλέψουν ζελέ και after shave! Ευτυχώς άφησαν τον αφρό :wacko:

Κι εγώ μένω στον τρίτο και το διαμέρισμα είναι μόνο του και συνήθιζα να τα αφήνω έξω το βράδυ για να μη γεμίζω το σπίτι λάσπες όταν έβρεχε. Ευτυχώς είχα και κάτι παλιά αθλητικά να φορέσω, αλλιώς θα γυρνούσα ξυπόλητος :p

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εκει που φοραγα αθλητικα μεχρι τα 25 μου, ξαφνικα ανεβηκα σε δεκαποντο τακουνι και ειδα τον κοσμο με αλλο ματι! Τωρα πλεον φοραω καθε μερα στη δουλεια τα allstar μου(αμαν παιδια πηρα κατι αθλητικα απο τη λαικη δεν μπορουσα να περπατησω... λαθος ζυγοσταθμιση, τι να πω!), κι οταν βγαινω σκαρφαλωνω στα ψηλα... κυριως μποτακια!! Οντως ειναι φετιχ

( ο αντρας μου εχει λαλησει, ξερεις τι ειναι να πατησεις το δεκαποντο εκει που περπατας και να φας τα μουτρα σου; τι να κανω, δε χωρανε πουθενα!!!!)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

πάντως για παπούτσι ουδέποτε έχω ξοδέψει μεγάλο χρηματικό ποσό , πιστεύω πως είναι δώρον άδωρον :p ΜΟΝΟ για το παπούτσι που φοράω κάθε μέρα εκεί ναι...να δώσω όσο όσο :rolleyes: ( πάλι χωρίς υπερβολές όμως :rolleyes: )
Link to comment
Share on other sites

Manolo Blahnik δεν την ξερω καν.

κ τα miu miu prin 2 xronia ta ma8a oti einai ta neanika ths prada.

alla k si miumiu με την μια στα ψηλα πηγες..

@jane promacop einai ελλαδα ή Βουλγαρια ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kage (16 Σεπ. 2004 , 04:22)

 

Manolo Blahnik δεν την ξερω καν.

 

 

Είναι τα παπούτσια που φοράει η Carrie Bradshaw στο Sex and the City :p

 

Είναι ωραίο να αγοράζεις παπούτσια :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (16 Σεπ. 2004 , 04:48)

 

Είναι ωραίο να αγοράζεις παπούτσια :D

 

Γενικά είναι ωραία να αγοράζεις... :D Σου ανεβαίνει η ψυχολογία... :D Και σου κατεβαίνει ο λογαριασμός(αλλά το παραβλέπουμε αυτό)... :rolleyes:

 

Παλιότερα είχα δοκιμάσει σχεδόν όλες τις αθλητικές μάρκες... Adidas,Asics Tiger(έβγαζε πολύ ωραία σχέδια!!!),Puma,Patrick,Converse...

 

Σχεδόν όλα τα έβγαζα off στο 6μηνο... :wacko: :alien: :lol:

Αξέχαστα θα μου μείνουν τα Stan Smith και τα ALL Star!!

Τώρα παίρνω μόνο NIKE :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

ego os th b lukeiou forousa mportakia se styl oriebatiko...meta to gyrisa sta psila mpotakia kai apo tote forao mono psila mpotakia,mpotes,a8lhtika,kai to kalokairi pedila(me takounaki synh8os)

prosfata petaksa sxedon aforeta ta sisley moy :(

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

a!!ksexasa na sas po..prin 8 mhnes agorasa dermatines mpotes me takouni me 40 euroulakia.mia xara tis brisko!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (15 Σεπ. 2004 , 15:22)

... μου κλεψανε σακουλα με σκουπιδια :wacko: που ειχα επισης στην πορτα καποια φορα,τι μου λετε τωρα!Ποιος ξερει τι νομιζαν οτι ειχε μεσα!Τουλαχιστον σε εκεινη την περιπτωση με γλιτωσαν κι απ'τον κοπο lol!

 

makari na ta klebane kai se mena ta skoupidia....

(asxeto alla thimithika kai se mia ekpompi tis tatianas!!! epsaxnan ta skoupidia tis menegaki kai diapistosan oti DEN einai egguos -opos eixan metadosei polla periodika - giati eixan brei serbi%$#etes!!! gia onoma!!!! kai bgazan 1- 1 ta giaourtakia kai ta mpeimbilina tou morou.... A I S X O S !!!!) :eek:

 

 

 

AAA! kai apo markes forao MONO abbibas, flag, nige, puna

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα Puma είναι πολύ στη μόδα !εγώ είχα πάρει τα flat speed cat σε κόκκινο μαύρο και δεν τα είχε κανείς (πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή περίπου ) ακόμη πήρα πάλι flat speed cat ασημένια … Γενικά με έχουν βολέψει πολύ αλλά φθείρονται εύκολα (ειδικά τα ασημένια )

Τώρα σκέπτομαι να πάρω τα Nike με τα << ελατήρια >> (δεν θυμάμαι πως τα λένε ) αλλά μου φαίνονται πολλά τα 160 ε αρχική τιμή …

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

nike shox λέγονται...

Τ Ε Λ Ε Ι Α ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!!!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω στα 15 μου. Για να ακουσετε και την αποψη ενος μικροτερου :D :D Απο τον Φεβρουαριο εχω ενα ζευγαρι DC που με χουν καταβολεψει!! Δεν εχουν παθει τιποτα παρολο που παιζω μπασκετ και ποδοσφαιρο συνεχεια με αυτα!! ;) Τωρα θέλω να παρω τα Nike.......... @..'trapped. Τα nike που λες ειναι αυτα που γραφουν στο πλαι 90??? Αν ειναι αυτά πόσο τα πηρες?? Γιατι σκεφτομαι να αγορασω και εγω τετοια μου αρεσαν!! :D

Α και να πω κατι για τα shox ο Βόλος εχει γεμισει με αυτα. Εχω βαρεθει να τα βλεπω μπροστα μου!! :p

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Nos 55 - για να είμαι ειλικρινής είναι το πρώτο παπούτσι Nike που μπαίνει στο πόδι μου χεχε.. όλα τα άλλα ήταν adidas.. πολύ καλό παπουτσάκι και αναπαυτηκό καλή ποιότητα επίσης.. δυστυχώς αναγκάστηκα το πήρα λόγω νούμερου παπουτσιού.. δε λέω μου αρέσει πολυ .. έψαξα σε adidas και δεν έβρισκα τίποτα που να μου κάνει :(

 

που λές τα παπούτσια τα αγόρασα 70 λίρες Κύπρου ~ 120 Eυρώ

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος `trapped (16 Σεπ. 2004 , 16:13)

 

Nos 55 - για να είμαι ειλικρινής είναι το πρώτο παπούτσι Nike που μπαίνει στο πόδι μου χεχε.. όλα τα άλλα ήταν adidas.. πολύ καλό παπουτσάκι και αναπαυτηκό καλή ποιότητα επίσης.. δυστυχώς αναγκάστηκα το πήρα λόγω νούμερου παπουτσιού.. δε λέω μου αρέσει πολυ .. έψαξα σε adidas και δεν έβρισκα τίποτα που να μου κάνει :(

 

που λές τα παπούτσια τα αγόρασα 70 λίρες Κύπρου ~ 120 Eυρώ

 

Εγω τα DC που φοραω αυτη την στιγμη :D τα πηρα 130Ε άρα καλή τιμη εχουν τα Nike !! Ευχαριστω για την πληροφορία!! :D :cool:

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή και γώ ενθουσιάστηκα ;)

 

Να 'σαι καλα! Παιδιά ψάχνω boxing shoes για το χειμώνα :D έχετε να προτείνετε τίποτα? έχω τα Adidas Pretereo αλλά μου "στένεψαν" απο πέρσι :/

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα παπουτσια που παιρνω τα φοραω ολο τον χρονο!! :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εννοείτε ρε μεγάλε.. αλλά τα boxing shoes ειδικά με το κλίμα της Κύπρου δεν νομίζω να τα φορέσεις καλοκαίρι! heh..
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Σωστός!! Δεν το σκεφτηκα ετσι :) :cool: Εδω στο Βόλο τον χειμωνα αντε να ριξει μια φορα χιονι καμια φορα και 2. γενικα εχουμε ιπιο κλιμα!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kage (16 Σεπ. 2004 , 04:22)

 

 

@jane promacop einai ελλαδα ή Βουλγαρια ?

 

 

entos ΕΛΛΑΔΟΣ :whistle:

και λέγεται Procom :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kage (16 Σεπ. 2004 , 04:22)

 

Manolo Blahnik δεν την ξερω καν.

κ τα miu miu prin 2 xronia ta ma8a oti einai ta neanika ths prada.

alla k si miumiu με την μια στα ψηλα πηγες..

@jane promacop einai ελλαδα ή Βουλγαρια ?

 

 

Ta Manolo's einai katapliktika papoutsia! Ligo akriva vevaia alla polu kala! Teleia poiotita!

 

Ti ennoeis piga me tin mia sta psila? :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...