Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θέλεις ότι καλύτερο, ανάλογα με το πάτημά σου:

New Balance 1063/4 ή Asics Nimbus αν έχεις ουδέτερο πάτημα ή υπτιασμό

και αντίστοιχα αν έχεις υπερπρηνισμό New Balance 1225 ή Asics Kayano.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνοντας αυτες τις εννοιες (υπτιασμο-υπερπρηνισμο) γιατι δεν τις ειχα ξανακοθσει,

πρεπει να εχω ουδετερο βαδισμα γιατι δεν παρατηρω στα παπουτσια ανομοιομορφη φθορα στην σολα.

Μονο στις φτερνες εχω μεγαλη φθορα που οφειλεται, απ' οτι διαβασα στον μεγαλο διασκελισμο.

Αλλαζει κατι ως προς τα παπουτσια που πρεπει να διαλλεξω, που μου προτειενεις παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Nope! New Balance 1063 (ή το νεοαφιχθέν 1064) και Asics Nimbus είναι οι καλύτερες επιλογές σου.;)
Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο απορρίπτεται.

Το πρώτο είναι το καλύτερο.

Το τρίτο παίζεται

(αν έχει στο νούμερό σου το 1ο πάρε αυτό με κλειστά μάτια)

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο απορρίπτεται.

Το πρώτο είναι το καλύτερο.

Το τρίτο παίζεται

(αν έχει στο νούμερό σου το 1ο πάρε αυτό με κλειστά μάτια)

 

 

έχει 41 και 43 και εγώ φοράω 41.. τυχερός ε; Σήμερα θα τα παραγγείλω.. Ξέρετε πόσο καιρό κάνει να τα στείλει το συγκεκριμένο κατάστημα; Θα έχω πρόβλημα με τελωνείο;

Link to comment
Share on other sites

έχει 41 και 43 και εγώ φοράω 41.. τυχερός ε; Σήμερα θα τα παραγγείλω.. Ξέρετε πόσο καιρό κάνει να τα στείλει το συγκεκριμένο κατάστημα; Θα έχω πρόβλημα με τελωνείο;

 

Δεν έχω παραγγείλει από yoox.com αλλά από το dsquared online store (powered by yoox) που έχω παραγγείλει αρκετές φορές, δεν κάνει ούτε βδομάδα, και εννοείται δεν έχει πρόβλημα με τελωνείο επειδή είναι εντός ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

και κάτι αλλο: υπάρχει κάποιο yoox-like κατάστημα με ρούχα και παπούτσια, αξιόπιστο εννοείται και χωρίς να χρείάζεται να πληρώσουμε τελωνείο;;
Link to comment
Share on other sites

και κάτι αλλο: υπάρχει κάποιο yoox-like κατάστημα με ρούχα και παπούτσια, αξιόπιστο εννοείται και χωρίς να χρείάζεται να πληρώσουμε τελωνείο;;

 

Ρίξε μία ματιά στον οδηγό που μπορείς να βρεις εδώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τέτοιες μπότες σε πιο προσιτή τιμή που μπορώ να βρω ξέρετε;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ωχ άρχισε να παίζει στην Αγγλία αυτο το στυλ μπότας ε; Στις αντίστοιχες αντρικές σκάνε 1000άρικα όσοι δουλεύουν στο χώρο της μόδας .To άρβυλο είναι η επόμενη τάση :)
Link to comment
Share on other sites

Ωχ άρχισε να παίζει στην Αγγλία αυτο το στυλ μπότας ε; Στις αντίστοιχες αντρικές σκάνε 1000άρικα όσοι δουλεύουν στο χώρο της μόδας .To άρβυλο είναι η επόμενη τάση :)

 

Βασικά είναι εδώ και πολύ καιρό μόδα .. πρώτη φορά τις είδα πέρυσι στο All Saints, και βλέπω και πιο παλιές αναφορές σε αγγλικά forum ...

είναι καταπληκτικές .. και είναι δερμάτινες δεν λέω .. να τα δώσεις τα λεφτά .. όταν τα'χεις ..!!

βρήκα κάτι αντίστοιχες σε ebay με 30-40 λίρες (sellers με πάνω από 3000+ πωλήσεις 100%) και στο office με 75 ... εντάξει .. μεταξύ των 2 θα προτιμούσα το δεύτερο .. αν και στη σειρά προτίμησης έχω :

1. All Saints

2. Superdry

 

και μετά το χάος ! :D

 

Ναι όντως ... το military look είναι στη μόδα .. αρκεί να βάζουμε και όρια! (δεν θέλεις να ξέρεις τι βλέπω καθημερινά στο κίτς-L'pool... )

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

 

Tα πρώτα πήρα και εγώ πριν κανά μήνα..!

Link to comment
Share on other sites

πολλοι τα πηραμε βλεπω :(

εχει δικιο o james55 τελικα για τα dsq....Ακομα και μοντελα που ειναι φετινα εχουν γινει σουπα

 

αυτο ειναι περυσινο.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

πολλοι τα πηραμε βλεπω :(

εχει δικιο o james55 τελικα για τα dsq....Ακομα και μοντελα που ειναι φετινα εχουν γινει σουπα

 

FW09 είναι.Κυρίως τα φετινά/περσινά είναι σούπα (2009-2010)

Αν τα πήρες επειδή σου άρεσαν ,ήταν ας πούμε καλή επιλογή για σπορ/casual ντύσιμο .Με τα ίδια λεφτά δεν παίρνεις ούτε τα ακριβά Nike.

Αν τα πήρες για να είσαι "in" ,μάλλον ήταν λάθος επιλογή .Στο Μιλάνο και γενικά στις Δυτικοευρωπαϊκές χώρες ,ελάχιστοι φοράνε dsq (τα μισούνε και τα θεωρούν b class) και να φανταστείς οι 3-4 boutique που τα πουλάνε στο Μιλάνο,συμπεριλαμβανομένου και του antonioli είναι από τα καλύτερα μαγαζιά στην Ιταλία (και ορισμένα και παγκοσμίως). Ειδικά αν ψωνίσεις dsq από το antonioli ,είναι ανέκδοτο. Είναι σα να πας στο καλύτερο εστιατόριο του κόσμου και να παραγγείλεις γύρο...

Πριν 5 χρόνια η παραγωγή dsq ήταν 50-100 κομμάτια στα εξής είδη: 10 διαφορετικά t-shirts ,4 jeans ,2-3 ζευγάρια παπούτσια,5 φούτερ κ.α. ,ενώ στις μέρες μας βλέπεις τι γίνεται...

Άσε που αν πας "μούρη" σε boutique του εξωτερικού με full dsq, παίζει να σε πετάξουν από το παράθυρο :lol:. Δηλαδή δεν τα λες ρούχα για avant garde τύπους . Παρολ΄αυτά αν τα δεις με την προοπτική casual sport ρούχα, είναι αρκετά καλά . Σε αυτή την κατηγορία παίζουν στην πρώτη δεκάδα των charts :D . Όχι στην πρώτες θέσεις ,αλλά αρκετά ψηλά.

Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία να σας ρωτήσω κάτι, γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρώ τα παπούτσια

adidas Originals Men's Porsche Design S2 Leather Sneaker

http://www.amazon.com/adidas-Originals-Porsche-Leather-Sneaker/dp/B002E1AGGQ/ref=pd_sbs_a_6

Link to comment
Share on other sites

Εγω , τωρα για την ανοιξη πηρα αυτα εδω : http://www.spartoo.co.uk/Nike_SHOX_VITAL-x38332.php?sx=H&track_id=affwindow67681&awc=2638_1268140674_8501056cb93630a3389242a98b0891d8 ...Ακουω γνωμες :cool:
Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιατι αλλα σιχενομαι τετοιου ειδους παπουτσια.... Γενικα λιγα λευκα παπουτσια θα μου αρεσαν...
Link to comment
Share on other sites

μπορω καπου στο νετ να δω ολα τα σχεδια converse all star (αν γινεται με τις ονομασιες/κωδικους)? ειδα κατι ωραια σε καταστηματα και θελω να δω τιμες απο ebay.
Link to comment
Share on other sites

Eπισης τσιμπησα και τα μουσταρδι αυτα http://www.highsnobiety.com/news/2009/04/07/nike-fall-2009-terminator-hi-premium-pack/

και τα τζην θα μου αρεσαν.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...