Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κορδονι ειναι δερματινο η τσουκου;;

καλοφορετα να ειναι.εμενα δεν ειναι του γουστου μου αλλα με γεια σου!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κορδονι ειναι δερματινο η τσουκου;;

καλοφορετα να ειναι.εμενα δεν ειναι του γουστου μου αλλα με γεια σου!

Euxaristw :)...poliesteriko einai.
Link to comment
Share on other sites

ειδα κατι τελεια gucci που μπροστα εχουν το μπεζ λογκο και απο πισω ειναι το κοκκινο πρασινο..ειναι ετσι σπορ..οχι μοκασινια κ τετοια..εχει κ κορδονια..εψαξα λιγο στο νετ δεν τα βρηκα..δεν μιλαω γι αυτα που λενε gucci απο πισω το τονιζω..επισης μια ενδεικτικη τιμη θα μπορουσα να χω?στο καλογηρου@μητροπολη παντως δεν τα βρηκα..
Link to comment
Share on other sites

ειδα κατι τελεια gucci που μπροστα εχουν το μπεζ λογκο και απο πισω ειναι το κοκκινο πρασινο..ειναι ετσι σπορ..οχι μοκασινια κ τετοια..εχει κ κορδονια..εψαξα λιγο στο νετ δεν τα βρηκα..δεν μιλαω γι αυτα που λενε gucci απο πισω το τονιζω..επισης μια ενδεικτικη τιμη θα μπορουσα να χω?στο καλογηρου@μητροπολη παντως δεν τα βρηκα..

 

Πού τα είδες;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

ANOIGO AYTO TO THEMA GIA TIN MEGALI ADIDAS.EXO PAREI TON TELEYTAIO XRONO 2 ZEYGARIA ADIDAS GOODYEAR.KAI TA DIO STON PROTO MINA ANOIKSAN STO DEXI PODI MPROSTA.MONO EGO EIMAI GKANTEMIS?

 

1ον μαλλον εσυ εισαι γκαντεμης. δν μ εχει τυχει κατι με την συγκεκριμενη μαρκα.

 

2ον υπαρχει ενα κουμπακι στο keyboard αριστερα απο το Α και λεγετε Caps Lock. πατα το.

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Επισης...μπορεις να τα πας να στα αλλαξουν αφου εγινε μεσα στον πρωτο μηνα

Εμενα στη ΝΙΚΕ μου αλλαξαν ενα ζευγαρι μπασκετικα παπουτσια που ειχαν χρησιμοποιηθει μονο σε παρκε και ανοιξαν μετα απο 2 μηνες...και μου εδωσαν αλλο ζευγαρι (διαφορετικο ομως μοντελο γιατι ειχε εξαντληθει) χωρις καμια επιβαρυνση

Link to comment
Share on other sites

επισης χτες σε ενα καταστημα στο κεντρο@μητροπολη ειδα αυτα

http://img256.imageshack.us/img256/668/dgallstarsuu7.th.jpg

τα gucci τα ειδα να τα φορανε 2 γνωστοι μου..αλλα μετα το σκευτικα ,τεσπα θα τους ρωτησω αν ειναι..αλλα παιζει ο ενας να τα εχει παρει απο ιταλια..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είσαι γκαντέμης. Τα δικά μου Goodyear τα έχω από το 2003 με καθημερινή χρήση και κρατάνε ακόμα. Σκυλιά τελείως :D
Link to comment
Share on other sites

diladi den sou exoun anoiksei katholou?ta deytera pou pira prin kana mina apo tin proti mera exoun anoiksei elaxista ekei pou teleionei i sola me to derma.den fenetai bebaia alla etsi xekinisan k ta prota k mesa sto 2mino anoiksan teleios.alla to kalo einai oti oso eixan anoiksei ta deytera toso paramenei meta apo ena mina.
Link to comment
Share on other sites

απο την 1η μερα;;

χμ...απο που τα αγορασες;και τα 2 ζευγαρια απο το ιδιο μαγαζι;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

apo diaforetika.k malista to deytero einai apo apothikes tis adidas stin athina pou kanei pasa ta papoutsia se alla magazia.giati rotas?k epeidi tin eixa patisei tin proti fora ta piga ekei pou ta pira ka mou eipan oti einai xtypimena mprosta epeidie eixan aspisei ligo.tou exigisa oti k to aristero einai etsi k otan to eide mou eipes oti den exoun anoiksei k otan anoiksoun ferta apo edo.den ksero ti na kano?diladi prepei na prosexo pou tha patao?ti na po.mexri k stin adidas skeftomai na paro til na do ti tha mou pei
Link to comment
Share on other sites

γιατι σε περιπτωση που τα πηρες απο το ιδιο μαγαζι τοτε αυτο θα ηταν moyfa store..

δεν ξερω τι να σου πω..

επειδη για τα αθλητικα παπουτσια δεν ξερω,αλλα οποτε αγοραζω παπουτσια μου δινουν εγγυηση,σε αυτα δεν παιζει τπτ τετοιο;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kamia idea kaneis ti mporo na kano?

Μετα απο τοσον καιρο...λιγα πραγματα! Και εγω εχω τα goodyear ενα χρονο και δεν εχουν παθει τιποτα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

afou apo ekei pou ta pira mou eipe na ta pao otan anoiksoun!ta foras kathe mera?

Τωρα που το λες, η αλξθεια ειναι πως εχω αραιωσει λιγο δεν τα φοραω πια πολυ. Τα εχει και ο καλος μου τα goodyear, τα φοραγε 6 μηνες ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (μα καθε μερα, χρυσο τον εκανα να παρει καινουργια παπουτσια), ολη μερα γιατι τα φοραγε και στη δουλεια και το μονο που επαθαν ηταν να φθαρουν κανονικα και λιγο παραπανω μπροστα...

 

Απο ο,τι καταλαβα εχουν ανοιξει ηδη, γιατι δεν τα πας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πάρει τα 3 η ADIDAS, σιγά να μην συζητώ για την αντιτας και την κάθε αντιτας ειδικά σήμερα:angry:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα ζευγαρι goodyear 3 χρινια περιπου,τα εχω φορεσει παντου ,και μεσα στη θαλασσα,και στο βουνο,και στο αμπελι στον τρυγο,και στο σερβιτοριλικι και μαλιστα με χαλικι κατω,και αν θες να το πιστεψεις ειναι ακομα αξιοπρεπεστατα.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

diladi den sou exoun anoiksei katholou?ta deytera pou pira prin kana mina apo tin proti mera exoun anoiksei elaxista ekei pou teleionei i sola me to derma.den fenetai bebaia alla etsi xekinisan k ta prota k mesa sto 2mino anoiksan teleios.alla to kalo einai oti oso eixan anoiksei ta deytera toso paramenei meta apo ena mina.

Όχι. Απλά έχουν τις φυσιολογικές φθορές για την ηλικία τους.

 

Εχω ενα ζευγαρι goodyear 3 χρινια περιπου,τα εχω φορεσει παντου ,και μεσα στη θαλασσα,και στο βουνο,και στο αμπελι στον τρυγο,και στο σερβιτοριλικι και μαλιστα με χαλικι κατω,και αν θες να το πιστεψεις ειναι ακομα αξιοπρεπεστατα.

Έτσι. Το καλύτερο παπούτσι ever :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...