Jump to content

Doogee DG550 Dagger


ptsolak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια μου εφερε σημερα η μητερα μου το κινητο απο μια γνωστη της που της το εδωσε επειδη εσπασε η οθονη...ξερετε που μπορω να το φτιαξω και ποσο θα μου κοστισει περίπου?σας ευχαριστώ !!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 565
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες, σήμερα μου δημιουργήθηκε ένα νέο πρόβλημα. Κάποιες φορές, όταν το κινητό είναι στην αναμονή, όταν πάω να το ανοίξω, δεν ανάβει η οθόνη του. Αν πατήσω τα κουμπιά αυξομείωσης της έντασης ήχου, κάνει κανονικά τον ήχο, καθώς ανάβουν και τα 3 πλήκτρα του. Παρατήρησα δε, ότι ανάβει κι ένα κόκκινο ledάκι δίπλα ακριβώς από την μπροστινή κάμερα. Φλάσαρα το κινητό με την νέα 4.4.2, το rootάρισα με το root Genie. Έβαλα gravity box και nova launcher. Και το πρόβλημα παραμένει. Έχει κανείς ιδέα το τι φταίει και πως διορθώνεται; Τις πρώτες 2 ημέρες δεν γινόταν κάτι τέτοιο...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλορίζικο? !!??Σου ήρθε ρουτ ,play store. είχε και κινέζικες εφαρμογές :D

 

Να σαι καλα αδερφε.Αrootαριστο... Playstore κανονικα,Ελληνικα κανονικα,Χωρις ιχνος κινεζιας!!!:D

Link to comment
Share on other sites

:dance::thanks:
Να σαι καλα αδερφε.Αrootαριστο... Playstore κανονικα,Ελληνικα κανονικα,Χωρις ιχνος κινεζιας!!!:D
Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα το περαλαβα μετα απο 30 μερες.Ο τυχρδρομος ειναι βλακας..μου εφερε πρωτα την θηκη και μετα απο 10 λεπτα μου εφερε το κινητο..πραγματιξα οτι να ναι...πρωτες εντυπωσεις το κινητο ειναι καταπληκτικο...το φορτιζω κλειστο για 10 ωρες και θα πω περισσοτερα...

 

http://www.elta-courier.gr/webservice_client.php?br=RS169925860NL

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξαφνικα μου χει κανει ενα σοβαρο θεμα. Δε ξερω αν φταιει το καλωδιο usb, το usb port του λαπτοπ ή το κινητο. Οποτε το συνδεω, μου φορτιζει κανονικα, αλλα χωρις να βγαζει αυτο το μενου για να επιλεξω charge only/usb storage κλπ. Αυτο συμβαινει και στα 3 usb ports, δεν εχω αλλο καλωδιο να το δοκιμασω δυστυχως.

 

Επισης σε μια συγκεκριμενη usb port, μου βγαζει Unknown USB Device (USB Descriptor Request Failed), ακομα και αν συνδεσω ΜΟΝΟ το καλωδιο χωρις το κινητο. Υποψιαζομαι οτι φταιει ειτε το λαπτοπ και τα χει παιξει, ειτε το καλωδιο, αν και ειναι ολοκαινουργιο και δν το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες ή εστω με "ασχημη" χρηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες, σήμερα μου δημιουργήθηκε ένα νέο πρόβλημα. Κάποιες φορές, όταν το κινητό είναι στην αναμονή, όταν πάω να το ανοίξω, δεν ανάβει η οθόνη του. Αν πατήσω τα κουμπιά αυξομείωσης της έντασης ήχου, κάνει κανονικά τον ήχο, καθώς ανάβουν και τα 3 πλήκτρα του. Παρατήρησα δε, ότι ανάβει κι ένα κόκκινο ledάκι δίπλα ακριβώς από την μπροστινή κάμερα. Φλάσαρα το κινητό με την νέα 4.4.2, το rootάρισα με το root Genie. Έβαλα gravity box και nova launcher. Και το πρόβλημα παραμένει. Έχει κανείς ιδέα το τι φταίει και πως διορθώνεται; Τις πρώτες 2 ημέρες δεν γινόταν κάτι τέτοιο...

 

Προσπαθησε να το ξαναρουταρεις, μπορει να εκανες κατι λαθος στην αρχη και να γινεται αυτο - ανθρωποι ειμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

γεια σας παιδια μου εφερε σημερα η μητερα μου το κινητο απο μια γνωστη της που της το εδωσε επειδη εσπασε η οθονη...ξερετε που μπορω να το φτιαξω και ποσο θα μου κοστισει περίπου?σας ευχαριστώ !!

 

Ψαξε κανα eBay/amazon, αλλα πολυ φοβαμαι πως μονο η doogee η τα retailers / sites που το πουλανε μπορει να εχουν οθονη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πήρα και εγώ πριν λίγο καιρό με 4.4.2 αλλά έχω μεγάλο πρόβλημα με το gps (δείχνει όπου νάνε) και αρκετά συχνά επανεκκινήσεις χωρίς λόγο. Πρώτη φορά παίρνω κινέζικό και τελευταία. Μπορώ να το κάνω τίποτα;

 

Προσπαθησε να φλασαρεις τη 4.4.2 , απο το needrom (build 15/08 latest) και ψαξου στο youtube για να βαλεις τις ebr1 & ebr2 για 7 gb apps (γραψε doogee dagger dg550 kitkat).

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι θηκη εχετε για το κινητο σας;; Εμενα μου εδωσαν μια θηκη σιληκονης...μηπως υπαρχει κανα καταστηνα που να πουλαει doogee θηκες;;γτ αν ειναι ενα μηνα παλι για μια θηκη αστα να πανε ειναι..μια δερματινη μπρος κι πισω να καλυβει μια χαρα ειναι!
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι θηκη εχετε για το κινητο σας;; Εμενα μου εδωσαν μια θηκη σιληκονης...μηπως υπαρχει κανα καταστηνα που να πουλαει doogee θηκες;;γτ αν ειναι ενα μηνα παλι για μια θηκη αστα να πανε ειναι..μια δερματινη μπρος κι πισω να καλυβει μια χαρα ειναι!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Mix-colors-For-Doogee-Dagger-DG550-Flip-Case-Skin-PU-Leather-Cover-Magnetic-/181512678823?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item2a42ffada7

 

Αυτη εχω εγω, κολλαει ουσιαστικα στο πισω μερος του κινητου και δεν πρεπει να τη ξεκολλησεις. Στην αρχη το θεωρησα μουφα, αλλα μετα ειδα οτι μπορω να ξεκουμπωσω το καπακι του κινητου χωρις να το ξεκολλησω απο την θηκη, κι ετσι βολευτηκα. το προστατευει πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξαφνικα μου χει κανει ενα σοβαρο θεμα. Δε ξερω αν φταιει το καλωδιο usb, το usb port του λαπτοπ ή το κινητο. Οποτε το συνδεω, μου φορτιζει κανονικα, αλλα χωρις να βγαζει αυτο το μενου για να επιλεξω charge only/usb storage κλπ. Αυτο συμβαινει και στα 3 usb ports, δεν εχω αλλο καλωδιο να το δοκιμασω δυστυχως.

 

Επισης σε μια συγκεκριμενη usb port, μου βγαζει Unknown USB Device (USB Descriptor Request Failed), ακομα και αν συνδεσω ΜΟΝΟ το καλωδιο χωρις το κινητο. Υποψιαζομαι οτι φταιει ειτε το λαπτοπ και τα χει παιξει, ειτε το καλωδιο, αν και ειναι ολοκαινουργιο και δν το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες ή εστω με "ασχημη" χρηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Προσπαθησε να το ξαναρουταρεις, μπορει να εκανες κατι λαθος στην αρχη και να γινεται αυτο - ανθρωποι ειμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ψαξε κανα eBay/amazon, αλλα πολυ φοβαμαι πως μονο η doogee η τα retailers / sites που το πουλανε μπορει να εχουν οθονη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Προσπαθησε να φλασαρεις τη 4.4.2 , απο το needrom (build 15/08 latest) και ψαξου στο youtube για να βαλεις τις ebr1 & ebr2 για 7 gb apps (γραψε doogee dagger dg550 kitkat).

Καλημερα φιλε μου αυτο μου το κανει και εμενα δεν φταιει ουτε το λαπτοπ ουτε και το κινητο κατι μετο καλοδιο γινεται δοκιμασε με ενα αλο καλοδιο απο ταμπλετ για παραδειγμα και θα δεις οτι δουλευει κανονηκα εγω ετσι κανω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...αντιμετωπιζω ενα προβλημα με την εκδοση 4.4 οπου ηρθε εργοστασιακη....φορτιζει 3+ ωρες ....γινεται να ειναι τοσο πολυ το φορτισμα...η μπαταρια αδειαζει μεσα σε 3 ωρες ωρες εχει αδειασει μεχρι την μεση με λιγη χρησιμοποιηση....φταιει το android μ;;μπορω να αλλαξω την εκδοση και να βαλω καποια αλλη;;;ελπιζω να με βοηθησετε ουτε τρεις ημερες δεν το εχω το τηλεφωνο..! Edited by DRiFTKiNG1312
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...αντιμετωπιζω ενα προβλημα με την εκδοση 4.4 οπου ηρθε εργοστασιακη....φορτιζει 3+ ωρες ....γινεται να ειναι τοσο πολυ το φορτισμα...η μπαταρια αδειαζει μεσα σε 3 ωρες ωρες εχει αδειασει μεχρι την μεση με λιγη χρησιμοποιηση....φταιει το android μ;;μπορω να αλλαξω την εκδοση και να βαλω καποια αλλη;;;ελπιζω να με βοηθησετε ουτε τρεις ημερες δεν το εχω το τηλεφωνο..!

Καλησπερα φιλε μου ναι γινετε να αλαξης ρομ κεγω εχω βαλει αλη ρομ και υπερευχαρηστημενος.αφου αλαξης ρομ τσεκαρε την μπαταρια να δεις αν αδιαζαδιαζει τοσο γρηγορα οπως μετιν παλια ρομ γιατι υπαρχη περιπτωση η μπαταρια να ειναι προβληματικη οπως και στο δικο μου και μου εστειλαν αλη απο εκει που το πηρα εντελως δωρεαν...κεγω οταν ειχα βαλη την 4.4.2 μου ζεσταινοταν πολυ το κινητο και αδειαζε γρηγορα η μπαταρια, αλαξα ρομ και ηρεμησα. Για αλαγη ρομ θα βρης εδω μεσα πολλα post για το πως να το κανεις βημα βημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου ναι γινετε να αλαξης ρομ κεγω εχω βαλει αλη ρομ και υπερευχαρηστημενος.αφου αλαξης ρομ τσεκαρε την μπαταρια να δεις αν αδιαζαδιαζει τοσο γρηγορα οπως μετιν παλια ρομ γιατι υπαρχη περιπτωση η μπαταρια να ειναι προβληματικη οπως και στο δικο μου και μου εστειλαν αλη απο εκει που το πηρα εντελως δωρεαν...κεγω οταν ειχα βαλη την 4.4.2 μου ζεσταινοταν πολυ το κινητο και αδειαζε γρηγορα η μπαταρια, αλαξα ρομ και ηρεμησα. Για αλαγη ρομ θα βρης εδω μεσα πολλα post για το πως να το κανεις βημα βημα.

 

Εμενα δεν μου ζεσταινετε το κινητο αλλα μου αδειαζει την μπαταρια το κιτ κατ πολυ γρηγορα...μπορεις να μου στειλεις σε πμ καποιες οδηγιες ωστε να το κανω και να μην εχω προβλημα;;...ευχαριστω εκ το προτερων...με το ζορυ να κρατησει και μερα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα κυριοι εχω το DOOGEE DG550 εδω και 5 μρες απιστευτη συσκευη γρηγορη γενικα ειναι οπως ακριβως το περιγραψατε αλλα εχω προβλημα με το σημα δεν εχει σχεδον πουθενα σημα (γενικα στο χωρο που ειμαι υπαρχει ενα γενικο προβλημα με το σημα) π.χ. ειχα το Google Nexus S ειχα μια δυο γραμμουλες σημα αλλα επικοινωνουσα με τους αλλους τωρα με το DOOGEE DG550 ουτε για πλακα τιποτα ουτε κλησεις ουτε μνματα εχω Wind και την μεγαλη sim οπου την εβαλα στην θεση sim2 ενω στην θεση sim1 δεν εχω βαλει καρτα (δεν εχω δευτερο αριθμο) αν εχετε να προσθεσεται / διορθωσεται / συμβουλεψεται θα ειναι υπερ βοηθεια για μενα !!! ευχαριστω οβερ !!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο δυο εβδομαδες σχεδον χρησης του τηλεφωνου...(θετικα και αρνητικα)....το κινητο εχει βγει πολυ καλο....πολυ καλη κατασκευη και πολυ καλη αυτονομια με την εκδοση 4.2.9....ειχα την 4.4.2 κιτ κατ και το τηλεφωνο χωρις λογους εκανε συνεχως reboot..και 3+ ωρες φορτιση....ευτυχως αλλαξα την rom και φορτιζει σε λιγοτερο απο 2 ωρες...κραταει ανετα και μια μερα με αρκετη χρηση...με την 4.4.2 ουτε μερα δεν κραταγε...αρκετα βαρυ για το τηλεφωνο...καμερα πολυ καλη και αξιοπιστη....το βιντεο ειναι καλο αλλα οχι οσο πρεπει....το καπακι πισω δεν κουμπωνει εντελος...αφηνει ενα μικρο κενο...για οσους εχω τετοια κολληματα το αναφερω....για εμενα προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος....οσο αφορα την οθονη πολυ καλη φωτεινοτητα και εξοικονομηση ενεργειας....ευαισθητη οθονη προσοχη και παντα θηκη που να κλεινει προς πισω.....ακουστικα οχι τοσο καλα αλλα με προγραμματακι ολα λυνονται......κατα τ' αλλα ειμαι ευχαριστιμενος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα και απο μενα κυριοι εχω το DOOGEE DG550 εδω και 5 μρες απιστευτη συσκευη γρηγορη γενικα ειναι οπως ακριβως το περιγραψατε αλλα εχω προβλημα με το σημα δεν εχει σχεδον πουθενα σημα (γενικα στο χωρο που ειμαι υπαρχει ενα γενικο προβλημα με το σημα) π.χ. ειχα το Google Nexus S ειχα μια δυο γραμμουλες σημα αλλα επικοινωνουσα με τους αλλους τωρα με το DOOGEE DG550 ουτε για πλακα τιποτα ουτε κλησεις ουτε μνματα εχω Wind και την μεγαλη sim οπου την εβαλα στην θεση sim2 ενω στην θεση sim1 δεν εχω βαλει καρτα (δεν εχω δευτερο αριθμο) αν εχετε να προσθεσεται / διορθωσεται / συμβουλεψεται θα ειναι υπερ βοηθεια για μενα !!! ευχαριστω οβερ !!!

 

Φιλε μου λογικα απο οσο καταλαβαινω εχεις την 4.4 εκδοση....και γω ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα....δεν ειχα καθολου καλο σημα ειτε με cosmote,vodafone,wind..τωρα που αλλαξα την ρομ και εβαλα την 4.2.9 τερμα σημα και πολυ καλητερη αυτονομια...και φορτιζει λιγοτερο απο 2 ωρες.....τσεκαρε το μηπως το σκεφτεις να το αλλαξεις...εχει πολλα θεματα εδω στι φορουμ...αλλα αμα δυσκολευεσε στειλε μ ενα πμ να σε βοηθησω....υπαρχουν και βιντεα για να το κανεις.....!

Edited by DRiFTKiNG1312
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μου πει καποιος πως λειτουργει το φωτακι για τις ειδοποιησης

και αν υπαρχει καποιος τροπος να γινει ποιο δυνατος ο ηχος κλησης

εχω και καποιο αλλο προβλήμα με την φωτογραφικη μηχανη οταν παω να τραβηξω μια φωτο με το που παταω το κουμπι σβηνει το τηλεφωνο τι εχει γνωριζει καποιος να μου πει

ευχαριστω

Edited by zkm
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Μια παρατήρηση και αν ξέρεις κάποιος την βοήθειά του.

Δεν έχω καταφέρει να στείλω ένα (1) sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Το χωρίζει σε δύο ή τρία και τα χρεώνει σαν 2 ή 3. Δεν κατάφερα να βρώ κάποια ρύθμιση για αυτό. Έχει την τελευταία rom της DOOGEE_DAGGER_DG550_Android_4.2.9_20140912 με πειραγμένα τα EBR στα 7Gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Μου έχουν πει ότι το μικρόφωνο στο Doogee DG550 μου δεν ακούγεται δυνατά και καθαρά. Ξέρει κανείς αν μπορεί να διορθωθεί και πως με MobileUnkleTools (γιατί το έψαξα αλλά μου φαίνονται κινέζικα όλα...); Αντιμετώπισε κανείς το ίδιο πρόβλημα; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει θεμα... σημερα το πρωι πηγα να βαλω ακουστικα πηγαινοντας σχολειο για να ακουσω μουσικη και ειχε προβλημα με το πως ακουγεται η μουσικη. ακουγεται πολυ λαθος για καποιον λογο, δεν ισοσταθμιζεται η μουσικη με το τραγουδι. δοκιμασα και αλλα ακουστικα ουδετερα απο μαγαζι και εξακολουθει να εχει προβλημα το εκλεισα το ξαναανοιξα εβγαλα μπαταρια παλι το ιδιο. δεν μπορω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο, καθως ειναι σαν να ακουω διαφορετικο τραγουδι. επισης εχει ξεκολλησει η οθονη ελαφρως πανω αριστερα, οχι οτι εχει καποια επιπτωση ή φαινεται, πρεπει να το προσεξεις, αλλα φοβαμαι μην πεσει καμια σταγονα μεσα και βραχυκυκλωσει. τι μπορουμε να κανουμε; ηρθε στα χερια μου πριν 1 μηνα, εχει χρηση κυριως μες στο σπιτι, και δεν εχει πεσει ποτε του κατω.
Link to comment
Share on other sites

Mobileuncle MTK Tools

 

Engineer Mode ->Engineer Mode (MTK) ->"Hardware Testing" ->Audio ->Normal Mode ->Type -> Sph ->

Level 6 choose

"Value is" change 150 ->SET

Level 5 (130)

Level 4 (115)

Level 3 (100)

Level 2 (75)

Level 1 (60)

Level 0 (40)

 

and also change at Type -> SPH2

Καλησπέρα παίδες, μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Μου έχουν πει ότι το μικρόφωνο στο Doogee DG550 μου δεν ακούγεται δυνατά και καθαρά. Ξέρει κανείς αν μπορεί να διορθωθεί και πως με MobileUnkleTools (γιατί το έψαξα αλλά μου φαίνονται κινέζικα όλα...); Αντιμετώπισε κανείς το ίδιο πρόβλημα; Ευχαριστώ.

 

Ακολουθησε

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το κινητο εχει θεμα... σημερα το πρωι πηγα να βαλω ακουστικα πηγαινοντας σχολειο για να ακουσω μουσικη και ειχε προβλημα με το πως ακουγεται η μουσικη. ακουγεται πολυ λαθος για καποιον λογο, δεν ισοσταθμιζεται η μουσικη με το τραγουδι. δοκιμασα και αλλα ακουστικα ουδετερα απο μαγαζι και εξακολουθει να εχει προβλημα το εκλεισα το ξαναανοιξα εβγαλα μπαταρια παλι το ιδιο. δεν μπορω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο, καθως ειναι σαν να ακουω διαφορετικο τραγουδι. επισης εχει ξεκολλησει η οθονη ελαφρως πανω αριστερα, οχι οτι εχει καποια επιπτωση ή φαινεται, πρεπει να το προσεξεις, αλλα φοβαμαι μην πεσει καμια σταγονα μεσα και βραχυκυκλωσει. τι μπορουμε να κανουμε; ηρθε στα χερια μου πριν 1 μηνα, εχει χρηση κυριως μες στο σπιτι, και δεν εχει πεσει ποτε του κατω.

 

Πρωτον φιλε μ ρυθμισετο με το προγραμμα που αναφερω επανω...ειναι σε οτι αφορα τον ηχο κινητου για να ακουγεται καθαρα...

Δευτερον..και σε εμενα μου ηρθε ξεκολλημενο αλλα στο κατω μερος της οθονης...αλλα δεν αξιζε να το στειλω πισω και να ξαναπεριμενω 1,5 μηνα..μην σκας..παρε μια καλη θηκη που να κλεινει μπρος πισω...ωστε να μην το φοβασαι...ουτε σι αλλος καποια στιγμη θα θες να παρεις αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ hitman89 αλλά αυτά τα έκανα την πρώτη ημέρα που πήρα το κινητό και αν δεν κάνω λάθος, είναι για να ακούγεται πιο δυνατά ο ήχος της συσκευής. Το δικό μου θέμα είναι το μικρόφωνο και στην ουσία δεν το έχω εγώ, αλλά οι άλλοι με τους οποίους μιλάω (παραλίγο να με χωρίσει και η κοπέλα μου γιατί λέει όλο ψιθυρίζω...)

 

Όσο για την οθόνη, έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, έχει ξεκολλήσει επάνω δεξιά. Από όσο είδα, αυτό οφείλεται στις θερμοκρασίες που ανεβάζει ο επεξεργαστής του κινητού και από ότι φαίνεται χαλαρώνει την αυτοκόλλητη ταινία της οθόνης. Εγώ θα το πάω σε ένα κατάστημα επισκευής κινητών να μου κολλήσουν την οθόνη με καλύτερη ταινία, μπας και διορθωθεί αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ..εγω απο την πρωτη μερα ειχα προβλημα με το ηχο γενικοτερα και το εκανα με αυτο και ολα λυθηκαν...θα σου πρωτεινα και το phone tester για να εξετασεις τι παιζει το κινητο σ....

Πες μου ποια εκδοση φορας;στο τηλ σ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...