Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 635


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαφώς είναι πιο αργό από ότι με 8.1.

Του έκανα καθαρή εγκατάσταση, σβήνοντας τα πάντα από μέσα.

Μετά την εγκατάσταση των 10αριων, έκανα πάλι hard reset και φυσικά δεν επανέφερα κανένα backup.

Αν νομίζεις πως αξίζει ο κόπος, κάνε μία δοκιμή.

Αν το γυρνούσα πίσω σε 8.1; Νομίζω πως όχι.

Περίμενα επίσημη αναβάθμιση, αλλά η ms δεν κράτησε την υπόσχεση της και δεν είναι η πρώτη φορά.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφού είναι πιο αργό, το αφήνω με την 8.1. Η μάνα μου ούτως ή άλλως δουλεύει το 635, απλά έλεγα μήπως έβλεπα λίγο τα 10άρια.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε backup και κάνε μία δοκιμή. Δεν θα χάσεις τίποτα. Βλέπεις τι γίνεται και ανάλογα, μένεις ή γυρίσεις πίσω με την εφαρμογή από pc. Επαναφέρεις το backup και τέλος. Αν σου φαίνονται δύσκολα όλα αυτά, άστο όπως είναι, disclaimer lol

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ίσως το δοκιμάσω.

Έχει κάποιον οδηγό; Πχ ποιό πρόγραμμα κατεβάζω στο pc, πώς κρατάω back up κλπ;

 

Σίγουρα, μετά την επαναφορά στο παλίο είναι λες και δεν άλλαξε τίποτα, έτσι;

 

Kαλά το βλέπω να πηγαίνει:

 

Aυτό να βάλω που είναι το πιο πρόσφατο; http://www.askvg.com/new-update-build-of-windows-10-technical-preview-for-phones-available-for-download/

Edited by stratigos24
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, καλύτερα να μην σου πω περισσότερα, γιατί φοβάμαι μην σε μπερδέψω και μετά χάσεις κάτι και φωνάζεις και θα έχεις και δίκιο.

 

Ψάξε λίγο στο φόρουμ εδώ ή σε YouTube ή ρώτα καλύτερα στο θέμα με τα windows phone 10 preview.

 

Sent from Lumia 635 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Bernadi7

Καλημέρα! Αναβιώνω ένα παλιό θέμα, για να μη δημιουργήσω άσκοπα νέο για ερώτηση.

 

Η μητέρα μου έχει το lumia 635 μ' έκδοση lumia denim. Δεν της έχει βγάλει κάποια αναβάθμιση λειτουργικού.

 

Αλλάξαμε αριθμούς, έκανα απεγκατάσταση το viber και μετά εγκατάσταση πάλι. Ενώ έρχεται σε μήνυμα ο 4ψήφιος κωδικός ενεργοποίησης, πετάει "σφάλμα ενεργοποίησης" και δε γίνεται τίποτα. Πάτησα και στη σελίδα που σε πετάει, αν συμβεί αυτό, αλλά μένει σε μια loop loading.

 

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αναβιώνω ένα παλιό θέμα, για να μη δημιουργήσω άσκοπα νέο για ερώτηση.

 

Η μητέρα μου έχει το lumia 635 μ' έκδοση lumia denim. Δεν της έχει βγάλει κάποια αναβάθμιση λειτουργικού.

 

Αλλάξαμε αριθμούς, έκανα απεγκατάσταση το viber και μετά εγκατάσταση πάλι. Ενώ έρχεται σε μήνυμα ο 4ψήφιος κωδικός ενεργοποίησης, πετάει "σφάλμα ενεργοποίησης" και δε γίνεται τίποτα. Πάτησα και στη σελίδα που σε πετάει, αν συμβεί αυτό, αλλά μένει σε μια loop loading.

 

Καμιά ιδέα?

Τίποτα. Στη denim σταματάνε να λειτουργούν οι εφαρμογές πλέον. Αν λειτουργούσε πριν, το Viber, τότε κακώς το έκανες απεγκατάσταση.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7

Η αλήθεια είναι πως δε γνώριζα. Το έκανα έτσι στο 640xl που έχω :cry: ποιός την ακούει τώρα...

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως δε γνώριζα. Το έκανα έτσι στο 640xl που έχω :cry: ποιός την ακούει τώρα...

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Το 640xl πότε το έκανες ετσι; Με denim ήταν κι αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7

Έχω το 640xl με win10, είχε αρχικά τα 8,1. Όταν είχα αλλάξει αριθμό, είχα κάνει unistall και re-install το viber κι ήταν όλα καλά.

 

Για το 635 δε γνώριζα πως δεν παρέχεται πλέον υποστήριξη κλπ Απλώς, θεώρησα πως έπρεπε να κάνω την ίδια διαδικασία στο 635 μ' αυτό που είχα κάνει στο 640xl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...