Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχα... Λίγο υπερβολική η διαφήμιση!!! :lol:

Θα μπορούσε να είχε βγάλει ένα 930 απ' τη τσέπη του! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

βασικα θα μπορουσε να ειχε τραβηξει το γαντι με τα δοντια χαχα, αλλα το πιασαμε το νοημα.
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά ψιλομπερδεύτηκα.

Το update είναι μόνο για την μαμά εφαρμογή (windows camera) την οποία και έχω ξηλώσει?

Γιατί για Lumia camera δεν έχει update..

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ..!

Θα ασχοληθώ όταν και αν πάρω τα επίσημα windows 10..

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

update windows camera....προσθετει slow motion video, 120fps/720p

 

Το δοκίμασα ήδη. Πολύ καλό, αν και σε χαμηλή ανάλυση..! :D

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή δεν έχουν κυκλοφορήσει επίσημα τα 10ρια ακόμη, καλό είναι να κάνουμε στο παρακάτω θέμα ανάλογου περιεχομένου ποστ: Windows 10 technical preview (Insider Program)
Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου έχει το 930 και έχει πάρα πολύ καιρό να της έρθει κάποια ενημέρωση. Το δικό μου 830 πρέπει να έχει πάρει 2-3 και σε κάποια σημεία έχει γίνει αγνώριστο. Όπως στις ρυθμίσεις για παράδειγμα.

Είναι σωστό αυτό;

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα και θα πρέπει να το ψάξουμε αλλιώς;

Υπάρχει περίπτωση το 930 να μην πάρει τα 10;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου έχει το 930 και έχει πάρα πολύ καιρό να της έρθει κάποια ενημέρωση. Το δικό μου 830 πρέπει να έχει πάρει 2-3 και σε κάποια σημεία έχει γίνει αγνώριστο. Όπως στις ρυθμίσεις για παράδειγμα.

Είναι σωστό αυτό;

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα και θα πρέπει να το ψάξουμε αλλιώς;

Υπάρχει περίπτωση το 930 να μην πάρει τα 10;

 

Όχι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα απλά δεν έχει γίνει πρόσφατα κάποια ενημέρωση! Η συσκευή θα πάρει κανονικά την νέα έκδοση του λειτουργικού συστήματος!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου έχει το 930 και έχει πάρα πολύ καιρό να της έρθει κάποια ενημέρωση. Το δικό μου 830 πρέπει να έχει πάρει 2-3 και σε κάποια σημεία έχει γίνει αγνώριστο. Όπως στις ρυθμίσεις για παράδειγμα.

Είναι σωστό αυτό;

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα και θα πρέπει να το ψάξουμε αλλιώς;

Υπάρχει περίπτωση το 930 να μην πάρει τα 10;

Το 930 εχει update και το 830 update 2! Άλλο update δεν υπάρχει και για τα 2! Αυτά είναι τα τελευταία τους προς το παρόν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτονομια παιδια με νορμαλ χρηση τι λεει?:)

 

Εμένα με μέτρια χρίση με βγάζει 2 μέρες.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Το θελει ενας φιλος αλλα ηθελε να μαθει αυτονομια τωρα μενει να του βρω ενα μιας και δεν ασχολειται πολυ με αυτα ευχαριστω. Edited by alex_gate_7
Αφαίρεση αγγελίας
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σημερινά στατιστικά με πολύ Temple Run, αρκετό Minion Rush, λίγο Fb και λίγη ταινία στο VLC. Δε νομίζω ότι είναι άσχημα (το δίκτυο στο backround είναι σε 3G - το τονίζω γιατί δεν είχα ανοικτά τα δεδομένα τη στιγμή του screenshot)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. συγχαρητήρια για το πολύ οργανωμένο site. Ήθελα μια βοήθεια εάν κάποιος φίλος γνωρίζει.

 

Έχω το 930 Lumia Denim με firmware 1.2.16.7 και εδώ και κάνα δύο μήνες το call block filter δεν λειτουργεί σε κάποιους αριθμούς.

Δέχομαι πολλά διαφημιστικά τηλεφωνήματα (αν και έχω ενημερώσει τον παροχέα μου να αποκλειστεί ο αριθμός μου απο αυτές τις λίστες)

απο διαφημιστικές εταιρείες . Παρ όλο που αποκλείω τον αριθμό , το τηλέφωνο ανάβει και δεν περνάει την κλήση στις μπλοκαρισμένες.

 

Πατάω πάνω στο νούμερο αλλά μου βγάζει την ένδειξη ότι αυτός ο αριθμός είναι ήδη αποκλεισμένος. Στην λίστα των ανεπιθύμητων αριθμών δεν έχω εξαντλήσει τις 1000. Τι μπορεί να συμβαίνει? είναι θέμα software και τηλεφώνου ή θέμα του παροχέα ?

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος αυτό το θέμα?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να βαλουμε mp3 ολοκληρο για ηχο κλησης;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...