Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC One 2014 (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά,το αμερικάνικο site της HTC, http://shopamerica.htc.com/cart/cart.htm ισχύει μόνο για Αμερική;

έχει 470 από εκεί,200 ευρώ κάτω από γερμανία,και 280 κάτω από ελλάδα..

 

Και να σου επέτρεπε το σάιτ να παραγγείλεις σε ελληνική διεύθυνση αποστολής, θα το σταματούσαν στο τελωνείο για εκτελωνισμό. Που σημαίνει 23% ΦΠΑ επιπλέον και κάμποσα έξοδα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 641
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει να έχεις κάποιον γνωστό στις ΗΠΑ για να το πάρεις. Θέλει διεύθυνση ΗΠΑ.

Εγώ έτσι το πήρα πέρσι το δικό μου.

Η τιμή (όπως έγραψα και στο άλλο τόπικ) είναι εξαιρετική για Unlocked και Developer's.

Είναι στα περσινά πλαίσια για τα 32GB και φέτος με την ύπαρξη SD. Ειδικά το Dev που έχει και ξεκλείδωτο bootloader.

Και από ότι φαίνεται παίζει και 4G, αν δεν κάνω κάποιο λάθος από τις συχνότητες που διάβασα.

Το μόνο θέμα είναι η εγγύηση και εκεί ρισκάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Το manual πάντως λέει ότι έχει, γεγονός που επιβεβαιώνει ο geovass[/member], που το έχει ήδη στα χέρια του.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τον φιλο geovass. Το led ειδοποιησεων ειναι παλι στην ιδια θεση με το M7?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που ήταν του Μ7, αλλά στο Μ8 είναι στο πάνω μέρος της συσκευής (μέσα στο ηχείο φαίνεται)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που ήταν του Μ7, αλλά στο Μ8 είναι στο πάνω μέρος της συσκευής (μέσα στο ηχείο φαίνεται)

Εκει ειναι και στο Μ7. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί να πει κάποιος σίγουρα αν από ΗΠΑ/Καναδά θα δουλεύει κανονικά η συσκευή εδω γιατί θα είμαι εκεί τις επόμενες μέρες;
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί να πει κάποιος σίγουρα αν από ΗΠΑ/Καναδά θα δουλεύει κανονικά η συσκευή εδω γιατί θα είμαι εκεί τις επόμενες μέρες;

 

Ανάλογα ποια συσκευή φίλε...

Οι εταιρείες εκεί παίζουν σε διαφορετικές συχνότητες.

Υπάρχει νομίζω παραπάνω ένα ποστ (έχω μπερδευτεί και με τα τόπικς) από το gnt που γράφει τις συχνότητες.

Των εταιρειών λογικά δεν θα έχουν LTE εδώ.

Αν δεν κάνω λάθος το "ξεκλείδωτο" θα παίζει και 4G.

Link to comment
Share on other sites

Σε stock και το expansys αργά το απόγευμα:)

http://www.expansys.com/htc-one-m8-grey-259884/

 

Και όπως πάντα με τσιμπημενη τιμη. 20 λίρες πιο ακριβό από όσο το πήρα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν είναι στα 700 ευρώ στο Ευρωπαϊκό expansys και μείον το ΦΠΑ θα πάει γύρω στα 540 ευρώ το M8. Ξέχωρα τις τιμής θα το αγοράσω περιμένοντας το OPPO Find 7 (θα καθυστερήσει η premium έκδοση) μιας και πλέον θέλω premium υλικό στην κατασκευή του τηλεφώνου και επιτέλους UI σοβαρό. Τέλος η Samsung. Επιστροφή στην HTC!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν είναι στα 700 ευρώ στο Ευρωπαϊκό expansys και μείον το ΦΠΑ θα πάει γύρω στα 540 ευρώ το M8. Ξέχωρα τις τιμής θα το αγοράσω περιμένοντας το OPPO Find 7 (θα καθυστερήσει η premium έκδοση) μιας και πλέον θέλω premium υλικό στην κατασκευή του τηλεφώνου και επιτέλους UI σοβαρό. Τέλος η Samsung. Επιστροφή στην HTC!!!!

 

Κάτσε να το πάρεις και όταν έρθει η ώρα του oppo θα μας πεις κατά πόσο θα σου πάει η καρδιά να το δώσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος προσπαθεί να αντιγραψει το z1 το xperia το οποίο όμως κυκλοφορεί καιρό και έχει πέσει πολύ η τιμή του και έχει και 21mp κάμερα οχι 5
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος προσπαθεί να αντιγραψει το z1 το xperia το οποίο όμως κυκλοφορεί καιρό και έχει πέσει πολύ η τιμή του και έχει και 21mp κάμερα οχι 5

 

έχει 4 και όχι 5 . Τόσο είναι η μπροστινή . Μην το ανεβάζεις άδικα δεν είναι σωστό, το τηλέφωνο είναι σαβούρα . Θα πάρουμε το Ζ1 , μην αγχώνεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να το πάρεις και όταν έρθει η ώρα του oppo θα μας πεις κατά πόσο θα σου πάει η καρδιά να το δώσεις...

 

Μα δεν είπα ότι θα το δώσω. Απλά περιμένω και κάτι άλλο. Μου έλειψε η HTC. Μακάρι να βγει κάτι καλό

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κίνηση όμως.το έχουν πάρει κάποια παιδιά να μας δείξουν και μας καμία εικόνα να ζηλέψουμε;

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κίνηση όμως.το έχουν πάρει κάποια παιδιά να μας δείξουν και μας καμία εικόνα να ζηλέψουμε;

 

http:// http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5291304

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

 

Το είχα δει αυτό το ποστ.απλα έλεγα για κάτι πιο καινούριο.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον nikolasn80. ανυπομονω να ακουσω κι άλλες εντυπωσεις και σχολια απο τα παιδιά που το εχουν στη κατοχη τους αν τους ειναι ευκολο διοτι το κοβω σοβαρα να ειναι το my next phone.τωρα εχω το lg g2 απο το οποιο ειμαι ακρως ικανοποιημενος εκτος απο το ακουστικο του. θα μου κατσει καλα η αλλαγή άραγε η θα το μετανοιωσω???
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην θέση σου ακριβώς. Το μονο που φοβάμαι είναι ότι η κάμερα θα είναι κατώτερη του G2 αν και σίγουρα θα κάνει πιο γρήγορο focus καθώς στο G2 μου αργή πολύ να κάνει focus. Πέραν απ αυτό μου φαίνεται ότι από το G2 μου έχει καλύτερα ηχεία, καλύτερη οθόνη, 1000 φορες πιο όμορφο και ποιοτικό, το sense κάνει κομμάτια το άθλιο skin τις LG, καλύτερη μπροστινή κάμερα, καλύτερη υποστήριξη/updates, SD slot..
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...