Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρυθμισες το προφιλ του κινητου να συνδεεται μονο με wifi! εκει στα network profil.

που ακριβως λες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μου παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα στο κινητο CESIM A007:

Όταν προσπαθώ να απαντήσω σε μια κλήση, το τηλέφωνο απενεργοποιείται(κλίνει) αυτόματα ...

Όλες οι άλλες λειτουργίες είναι εντάξει ...

Μπορείτε να μου πείτε κάτι για αυτό;

Έχει αντιμετωπίσει κανείς αυτό το πρόβλημα σε αυτά τα τηλέφωνα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!μηπως ξερει κανενας πως μπαινω στο ιντερνετ απο το κινητο K599;εχω κανει ασυρματη συνδεση στο ιντερνετ μεσω κινητης τηλεφωνιας,cosmote,και δεν μπορω να σερφαρω.υπαρχουν ρυθμισεις που πρεπει να αλλαξω/ενεργοποιησω;;τι μπορω να κανω για να μπω στο ιντερνετ ;;
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ελπίζω να μην σου απαντήσει κανένας μπας και κάτσεις και διαβάσεις μια απάντηση που έχει δωθεί πάνω από 50 φορές στα διάφορα θέματα για τα κινέζικα κινητά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχει απαντηθει αυτο και αλλη φορα?

δεν νομιζω να ειναι τοσο κακο αμα καποιος ξερει να πει σε καποιον τι θα κανει.μου εχει τυχει κι εμενα να ξαχνω κατι και να μην μπορω να το βρω,δεν ημαστε ολοι εξπερ......

Edited by nikos330
του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ειναι τοσο κακο αμα καποιος ξερει να πει σε καποιον τι θα κανει.μου εχει τυχει κι εμενα να ξαχνω κατι και να μην μπορω να το βρω,δεν ημαστε ολοι εχπερ......

δεν το ειπα γιατι ειμαι εξπερ. αλλα 5-6 σελιδες πιο πισω να εψαχνε θα εβρισκε αυτο που θελει.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται κάποιος να είναι εξπερ για να κάνει μια αναζήτηση και να βρει πράγματα χιλιοειπωμένα.Βρες μου εσύ ένα καλό λόγο για τον οποίο θα πρέπει να διαβάζω την ίδια ερώτηση και απάντηση τουλάχιστον 50 φορές σε όλα τα θέματα για τα κινέζικα.Δυστηχώς δεν υπάρχει κάποιος moderator που να παρακολουθεί αυτά τα θέματα σε καθημερινή βάση και έτσι όλα καταλήγουν να γίνονται ένα μπάχαλο.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή ebuddy υπάρχει τρόπος να ακούγεται ο ήχος όταν στέλνουν μηνύματα στην εφαρμογή? Δοκίμασα την έκδοση που έχει ήδη εγκατεστημένη.. δοκίμασα κατέβασα και την τελευταία έκδοση αλλά ήχος δεν ακούγεται!
Link to comment
Share on other sites

περιεργο αυτο που λες πηγαινε ρυθμισεις και φτιαχτο εμενα ακουγεται,απλα για να ακουστει δεν πρεπει να εχεις ανοιχτο το παραθυρο συνομιλιας
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μέσα από τις ρυθμίσεις java ο ήχος ήταν στο off ενώ το θυμόμουν ότι ήταν ενεργοποιημένο. Στην τελευταία έκδοση (1.5) ακούγεται τώρα κανονικά ο ήχος αλλά στην έκδοση που είχε εγκατεστημένη το κινητό, δεν ακούγεται.. μόνο δόνηση κάνει. Η έκδοση που κατέβασα εγώ έχει μικρότερη γραμματοσειρά. Μήπως να διαλέξω για άλλο μοντέλο? Την εφαρμογή την κατέβασα κατευθείαν από το κινητό και δεν με ρώτησε μοντέλο..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Χτες παρελαβα και γω το κινητο.Μεσα στη συσκευη ειχε ηδη 2 giga μνημη(microSD).Συνδεσα κανονικα το κινητο με το λαπτοπ εβαλα μερικα τραγουουδια και φωτογραφιες.Αποσυνδεσα το καλωδιο και ηταν ολα μια χαρα ,διαβαζε κανονικα την καρτα μνημης.Μετα απο 2-3 ωρες το κινητο δεν διαβαζε την μνημη εδειχνε μονο την μνημη του κινητου χωρις αλλη επιλογη..Δεν χερω τη φταιει ισως ειναι ελατωματικη η συσκευη;Αλλα γιατι στην αρχη η καρτα μνημης ηταν μια χαρα και μετα απο λιγο δεν την εβρισκε;οποιαδηποτε βοηθεια θα μου ηταν πολυτιμη!Σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να πάρω κι εγώ το Μ002L. Φαντάζομαι ότι τα ακουστικά που το συνοδεύουν είναι χαμηλής ποιότητας και απόδοσης.

Εσείς που το έχετε, πως τα βρίσκετε?

Υπάρχουν ποιοτικότερες επιλογές για ακουστικά?

Link to comment
Share on other sites

κανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων(1122) αν δεν φτιαξει βαλε αλλη καρτα να δεις αν την διαβαζει αν την διαβασει κανε φορματ σε αυτην με το προβλημα απο το κινητο
Link to comment
Share on other sites

κανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων(1122) αν δεν φτιαξει βαλε αλλη καρτα να δεις αν την διαβαζει αν την διαβασει κανε φορματ σε αυτην με το προβλημα απο το κινητο

 

φιλε droulli εκανα και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων(1122),εβαλα και αλλη καρτα και ουτε αυτη τη διαβαζει,ενω σε κινητο φιλου παρομοιο με το δικο μου τις διαβαζει μια χαρα..σκευτομαι για ελατωματικη συσκευη ή να μην ''καθετε'' καλα η καρτα μνημης στην μικρη υποδοχη.Δεν ξερω τι αλλο να κανω!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως για μιση μερα ηταν μια χαρα και υστερα δεν την αναγνωριζει;μπας και ειναι καμια ρυθμιση στο κινητο ή καθαρα θεμα συσκευης;
Link to comment
Share on other sites

Απλα ειπα να γραψω το προβλημα εδω μηπως και εχει ξαναγινει σε καποιον αλλο και μπορει να βοηθησει..Αλλα αποτι βλεπω χλωμο
Link to comment
Share on other sites

παιδιά...αγόρασα αυτό το κινητό..http://www.lebrand.gr/Kineta_Telephona_Me_WiFi_TV/Kineto_Telephono_Me_Teleorase_LBMTT99_WIFI_2_Kartes_SIM_2_Kameres_Elleniko_Menoukinito_Tv?cPath=21...δεν λέει μοντέλο...αλλά μοιάζει με το Κ599...είναι το ίδιο???

 

Ναι, είναι το K599 !!!

Charis Chrisochoou

lebrand dot gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στήριζα πολύ τα κινεζικά κινητα λέγοντας πώς δεν θα ξαναδώσω πολλά λεφτά για κινητό τελικά ότι πληρώνεις παίρνεις

Αγόρασα από Κίνα το sci phone 19 +++ απίστευτο τηλέφωνο δεν το περίμενα τόσο καλό μετά …

Σήμερα το πρωί ωμός μου χτυπά ι οθόνη λίγο στο κρεβάτι και έκανε ένα ράγισμα κατάλαβα πώς ήταν άχρηστο πλέον έτσι και από περιέργεια το πετώ από ύψος 40 πόντους χωρίς δύναμη σε χαλί δεύτερη φορά και βλέπω ένα ράγισμα από την μια άκρη τις οθόνης στην άλλη

 

 

Samsung for ever

Link to comment
Share on other sites

Το ενδεχόμενο να το στείλεις να σου αλλάξουν την οθόνη δεν σου πέρασε από το μυαλό ε;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Όταν σπάει τόσο εύκολα μια οθόνη θέμα χρόνου ένα πέσιμο αρκεί θα ξανά γίνει σίγουρα εξάλλου 50 ε έκανε και είναι από e-bay
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...