Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να χάλασε η οθόνη, μπορεί όμως και κάτι άλλο να συμβαίνει και ξαναπερνώντας την rom να διορθωθεί. Εχω διαβάσει για ένα ιό που προκαλεί λευκή οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί να χάλασε η οθόνη, μπορεί όμως και κάτι άλλο να συμβαίνει και ξαναπερνώντας την rom να διορθωθεί. Εχω διαβάσει για ένα ιό που προκαλεί λευκή οθόνη.

Επειδη δε μπορω να βρω drivers για την συσκευη και επισης ποιο flashtool να χρησιμοποιησω γινεται να ανεβασεις αυτα τα εργαλεια ωστε να ξαναφλασαρω την τελευταια επισημη ;

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι στο σπίτι και μπήκα από κινητό, δες στο πρώτο post , έχει οδηγίες εγκατάστασης rom και εκεί έχω ένα link από jiayu, με τα απαραίτητα.

Εύχομαι να λειτουργεί ακόμα.

 

Στάλθηκε από tapatalk

 

Edit: ampalos δώσε μου με πμ ένα email, αν δεν τα βρήκες, γιατί τα έχω κρατημένα στον υπολογιστή drivers + flashtool και μπορώ να σου τα στείλω.

Edited by trust0
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι στο σπίτι και μπήκα από κινητό, δες στο πρώτο post , έχει οδηγίες εγκατάστασης rom και εκεί έχω ένα link από jiayu, με τα απαραίτητα.

 

Εύχομαι να λειτουργεί ακόμα.

 

 

 

Στάλθηκε από tapatalk

 

 

 

Edit: ampalos δώσε μου με πμ ένα email, αν δεν τα βρήκες, γιατί τα έχω κρατημένα στον υπολογιστή drivers + flashtool και μπορώ να σου τα στείλω.

 

Το λινκ της jiayu με έβγαζε σφάλμα αλλα σε στέλνω πμ.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

trust0 σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.

Τους drivers τα windows 10 τους βρηκαν μονους,περασα ξανα την ρομ αλλα τελικα εχει πεθανει η οθονη(μετα την καμερα πριν απο λιγους μηνες).

Σε ευχαριστω παντως για τον χρονο σου.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Παίδες έχω ενα f1 το οποίο δουλεύει κανονικά εκτός απο το digitizer.

Eαν κάποιος το θέλει μου λέει.

 

Στάλθηκε από το Lenovo_P1m μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...