Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά είστε off-topic! Από εδώ κανείς δεν θα πάρει αυτό το τερατούργημα. :lol: :lol:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Προλαβα ενα τελευταιο στη Voda Ελληνικου.(τι προλαβα,παλι καλα που ειχα μια γνωστη εκει).Ελαχιστα κομματια στα καταστηματα τους,και λιστες αναμονης μεγαλυτερες των 50-60 ατομων.Το ανοιγω σιγα σιγα....:)

 

 

αντε καλοριζικο και απο εδω Ηλια :D περιμενουμε εντυπωσεις :)

 

Παιδιά είστε off-topic! Από εδώ κανείς δεν θα πάρει αυτό το τερατούργημα.

 

ας ειχα τα λεφτα και θα σου ελεγα ποιος θα το παρει και ποιος οχι Μιχαλη:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα τα εργαλεία παιδιά!!! :)

 

Να τα χαρείτε όσο δεν πάει!!! :p

 

Αλήθεια... το πρόβλημα με το σήμα ξεχάστηκε ως δια μαγείας; :cool:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια... το πρόβλημα με το σήμα ξεχάστηκε ως δια μαγείας; :cool:

 

Ποιό πρόβλημα;;; :worry: :worry: :blink:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα τα εργαλεία παιδιά!!! :)

 

Να τα χαρείτε όσο δεν πάει!!!

 

Αλήθεια... το πρόβλημα με το σήμα ξεχάστηκε ως δια μαγείας;

 

εγω Γιωργο,μονο μια ερμηνεια μπορω να δωσω σε αυτο που λες....:rolleyes:

 

"μπρος στα καλλη,τι ειναι ο πονος " :lol::lol:

 

Ποιό πρόβλημα;;;

 

:fool::chair::chair::whip:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω θα μεινω καπου αναμεσα σε V@ggelis & Domal ;)

 

ο V@ggelis μας εχει συνηθισει να εχει παντα την καλυτερη συσκευη που υπαρχει,μεχρι να βρει να την πουλησει σε καλη τιμη και να μην χασει λεφτα απο την καθε λαθος αγορα που εχει κανει...αληθεια ποσο το πουλας το εργαλειο V@ggelis?

 

Δεν τιθεται θεμα λαθους αγορας Δημητρη.

Ολα γινονται συνειδητα, αποτελουν μερος της τρελας που μας διακατεχει ολους -αλλους σε μικροτερο κι αλλους σε μεγαλυτερο βαθμο- εδω μεσα, κι αυτο ειναι που μετραει.

Αυτη ακριβως η τρελα, παροτι μου εχει στοιχισει σε βαθος χρονου, μου εχει δωσει τη δυνατοτητα να αντικριζω το iphone 4 σαν ενα φρεσκο μεν, οχι επαναστατικο προϊον δε.

Το Streak εχει ηδη βρει (σημερα) το νεο του κατοχο, ακριβως στα χρηματα που το αγορασα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν τιθεται θεμα λαθους αγορας Δημητρη.

Ολα γινονται συνειδητα, αποτελουν μερος της τρελας που μας διακατεχει ολους -αλλους σε μικροτερο κι αλλους σε μεγαλυτερο βαθμο- εδω μεσα, κι αυτο ειναι που μετραει.

Το Streak εχει ηδη βρει (σημερα) το νεο του κατοχο, ακριβως στα χρηματα που το αγορασα ;)

 

αυτο ακριβως ενοω και ερχεσαι και με επιβεβαιωνεις απολυτα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο μενα σε ολους οσους το πηραν!!!!!

 

τωρα διαλεξτε και θηκες!!!!! :D

 

οπως και να εχει αργα η γρηγορα ολοι θα το παρουμε...

εγω θα το παρω απο Ιταλια σε πολυυυυυ πιο χαμηλη τιμη...

 

@ Ζαχαρακη...μιλαμε σημερα αυριο και θα σου πω... :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό πρόβλημα;;; :worry: :worry: :blink:

 

εγω Γιωργο,μονο μια ερμηνεια μπορω να δωσω σε αυτο που λες....:rolleyes:

 

"μπρος στα καλλη,τι ειναι ο πονος " :lol:

Ακριβώς έτσι παιδιά... πιάσατε το 100%

Το πρόβλημα τελικά δεν είναι και τόσο πρόβλημα και ξεπερνιέται από το σύνολο! ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

οπως και να εχει αργα η γρηγορα ολοι θα το παρουμε...

εγω θα το παρω απο Ιταλια σε πολυυυυυ πιο χαμηλη τιμη...

 

Δημήτρη πως; Ίδιες δεν είναι οι τιμές μας;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη πως; Ίδιες δεν είναι οι τιμές μας;

 

δεν ειμαστε ολοι ισα και ομοιοι φιλε Μιχαλακη :lol::lol::p

 

@ Μιτς περιμενω

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ενοω και ερχεσαι και με επιβεβαιωνεις απολυτα :)

 

Να δω τωρα Δημητρη πως θα προσαρμοστω στις 3.5 ιντσες (απο τις 5, ειναι μεγαλη η διαφορα). Προβλεπω "κλειστοφοβικες" τασεις :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να δω τωρα Δημητρη πως θα προσαρμοστω στις 3.5 ιντσες (απο τις 5, ειναι μεγαλη η διαφορα). Προβλεπω "κλειστοφοβικες" τασεις :lol:

 

ολα ειναι δρομος:)

 

απλα μια συνηθεια;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι δρομος:)

 

απλα μια συνηθεια;)

 

Αστειευομαι, αλλωστε η απιστευτη, για τα δεδομενα τετοιας συσκευης, αναλυση σε αποζημιωνει.

Με το καλο να παραλαβετε κι οσοι το περιμενετε τις επομενες ωρες - ημερες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για τα καλοριζικα.Μια χαρα ειναι τελικα.

Κατασκευη και οθονη απιστευτα πραγματικα.

Εκανα 3 τηλ,το ενα απο αυτα 10 λεπτα.Σε κανενα δεν εχασα το σημα μου,και καθε ενα λεπτο ρωτουσα αν με ακουνε καλα,με θετικη απαντηση.

Οποτε μου εφυγε το αγχος του σηματος.Να σημειωσω οτι το κρατουσα οπως ολα μου τα κινητα.

Εκανα και την αιτηση για την θηκη,και ελπιζω να εχω ακομα το κινητο,μεχρι να ερθει η θηκη....

( Η αίτησή σου έχει υποβληθεί online. Ενδεχομένως να χρειαστούν έως και 4-6 εβδομάδες για την επεξεργασία της)

Να μου πεις τοσες θηκες που εχουν να μοιρασουν....:O

 

Εντιτ,ξεχασα να αναφερω οτι για την νεα σιμ δεν πληρωσα τιποτα,αγοραστηκε σκετη συσκευη.Δεν ξερω αν την χρεωνουν στα συμβολαια-φορητοτητες.

Εκανε να ενεργοποιηθει 20 λεπτα

Edited by hlias77
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάρθηκε και έσπασε και αρχίζει το Ματς!!!!

 

Έκανα και εγώ αίτηση έτσι για το μαμώτο!!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάρθηκε και έσπασε και αρχίζει το Ματς!!!!

 

Έκανα και εγώ αίτηση έτσι για το μαμώτο!!!!

 

Με γεια και καλοδούλευτο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Αλέξανδρε!!

 

Όσο και να το κρατάω στο επίμαχο σημείο κατεβαίνει 3 γραμμές όπως και το S....

Βέβαια εδώ στο γραφείο έχω ισχυρό σήμα, μόλις πάω σπίτι θα το ξανά δω..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

....... ξεχασα να αναφερω οτι για την νεα σιμ δεν πληρωσα τιποτα,αγοραστηκε σκετη συσκευη.Δεν ξερω αν την χρεωνουν στα συμβολαια-φορητοτητες.

Εκανε να ενεργοποιηθει 20 λεπτα

 

Στην Cosmote που ρωτησα τη χρεωνουν. Και χανεις και την 2η καρτα (TwinSIM) καταργειται, με την αλλαγη σε MicroSIM. Οποτε, τι κανουμε ? Κοβουμε την παλια οταν ερθει η ωρα :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πμ...

 

Thanks. Επειδή προσπαθώ να εκλογικεύσω τα θέλω μου, μου φαίνεται ότι αφού το 3GS σηκώνει τόσο καλά το iOS 4.0 δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος για αναβάθμιση σε iPhone 4 πέρα από την κ@...@ που μας καίει όλους.

Ειδικά για μένα που δεν μπορεί να ενταχθεί στην δουλειά μου και έτσι είναι ένα εργαλείο για multimedia και ψυχαγωγία.

 

Το iPad μου φαίνεται πιο καλό σαν επένδυση αυτή την στιγμή αν και πάλι επιφυλάσσομαι γιατί είναι η πρώτη συσκευή και είμαι σίγουρος ότι το επόμενο θα έχει μεγάλη διαφορά. Μόνο να βάλουν την ίδια ανάλυση με του 4 και δεν θες τιποτα άλλο.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Thanks. Επειδή προσπαθώ να εκλογικεύσω τα θέλω μου, μου φαίνεται ότι αφού το 3GS σηκώνει τόσο καλά το iOS 4.0 δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος για αναβάθμιση σε iPhone 4 πέρα από την κ@...@ που μας καίει όλους.

Ειδικά για μένα που δεν μπορεί να ενταχθεί στην δουλειά μου και έτσι είναι ένα εργαλείο για multimedia και ψυχαγωγία.

 

Το iPad μου φαίνεται πιο καλό σαν επένδυση αυτή την στιγμή αν και πάλι επιφυλάσσομαι γιατί είναι η πρώτη συσκευή και είμαι σίγουρος ότι το επόμενο θα έχει μεγάλη διαφορά. Μόνο να βάλουν την ίδια ανάλυση με του 4 και δεν θες τιποτα άλλο.

 

Μιχαλη αν παρεις iPad θα καταλαβεις. Δεν λεω τιποτα αλλο.

Στο επομενο δεν προβλεπονται σημαντικες αλλαγες τουλαχιστον εξωτερικα δεν θα αλλαξει.

Πιθανως να προστεθει καμερα.

Αν γινουν αλλαγες σημαντικοτερες θα παω στο επομενο σιγουρα με οποιοδηποτε κοστος γιατι αξιζει οσο τιποτα αλλο.

Μ εχει βολεψει παντου. Εχω μια μικρη τσαντα σαν αυτες που περνανε χιαστι στον ωμο.

Το χωρα ισα ισα μαζι με τα προσωπικα μου αντικειμενα.

Τις περισσοτερες φορες το παιρνω μαζι μου οπου παω.

Του εχω αφαιρεσει την θηκη και το εχω με μια Belkin διαφανη που το προστατευει αρκετα καλα οταν δεν ειναι στην τσαντα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

το εχω με μια Belkin διαφανη που το προστατευει αρκετα καλα οταν δεν ειναι στην τσαντα.

 

Σιλικόνης Κώστα;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...