Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε μη μασατε ολοι τζοβενα ειμαστε..!!

 

νοσοκομειο rules...... :rolleyes:

 

 

το απιθανο με αυτο το thread ειναι οτι εκει που ολοι το κανουμε μπρδελλο......

 

υπαρχουν και μερικα μηνυματα απο αλλη διασταση (οπως πχ τωρα,η συζητηση του Κωστη με τον θανο)

σε απολυτη σοβαροτητα και αφοσιωση στο θεμα της συζητησης,απλα αδιαφορωντας για το τι γινεται με τους υπολοιπους ""συγχωριανους"" εδω μεσα σαν να μην υπαρχουμε :p

και οι υπολοιποι βλεποντας τους να μην αλλαξοδρομουν απο το θεμα τους...αναγκαστικα ηρεμουν...

 

αλλα μολις βρεθει η λυση στην συζητηση...αρχιζουμε παλι το μπαχαλο :lol::lol:

 

απαιχτοι απαντες εδω μεσα :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αντε ας μην χαλασω τον ειρμο των σκεψεων ορισμενων :lol: :p :lol: :p :cool:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

αντε ας μην χαλασω τον ειρμο των σκεψεων ορισμενων :lol: :p :lol: :p :cool:

 

εγω θα ελεγα οτι μολις ξεκινησες :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το απιθανο με αυτο το thread ειναι οτι εκει που ολοι το κανουμε μπρδελλο......

 

υπαρχουν και μερικα μηνυματα απο αλλη διασταση (οπως πχ τωρα,η συζητηση του Κωστη με τον θανο)

σε απολυτη σοβαροτητα και αφοσιωση στο θεμα της συζητησης,απλα αδιαφορωντας για το τι γινεται με τους υπολοιπους ""συγχωριανους"" εδω μεσα σαν να μην υπαρχουμε

και οι υπολοιποι βλεποντας τους να μην αλλαξοδρομουν απο το θεμα τους...αναγκαστικα ηρεμουν...

 

αλλα μολις βρεθει η λυση στην συζητηση...αρχιζουμε παλι το μπαχαλο :lol:

 

απαιχτοι απαντες εδω μεσα :lol::

 

Αφου τα είπατε ολα τι να πουμε εμεις για;:p

 

Ζαχαρακη σε παρακολουθω απο παλια, οποια συσκευη και να πάρεις τα κορίτσια σου δεν τα αποχωρίζεσαι με τιποτα βλέπω.

Αν θυμαμαι καλά τα συμπεριλαμβανες στα must to have που εβαζεσ στην υπογραφή σου;):D

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αφου τα είπατε ολα τι να πουμε εμεις για;:p

 

Ζαχαρακη σε παρακολουθω απο παλια, οποια συσκευη και να πάρεις τα κορίτσια σου δεν τα αποχωρίζεσαι με τιποτα βλέπω.

Αν θυμαμαι καλά τα συμπεριλαμβανες στα must to have που εβαζεσ στην υπογραφή σου;):D

 

 

ομορφαινουν τις συσκευες μου παντα :)

 

γιατι να το κρυψομεν αλλωστεν??που λεει και ο γκαντεμης :cry::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας αυτή την είδηση: http://www.engadget.com/2009/12/10/vodafone-reportedly-ditching-the-hd2-as-iphone-launch-looms/ σε συνδυασμό με την ανακοίνωση των νέων επερχόμενων μοντέλων της htc σε πλατφόρμα android αρχίζω και σκέφτομαι ότι το Leo θα έχει σε λίγο υψηλή συλλεκτική αξία ως ο τελευταίος windows mobile Μοϊκανός. Στο μεταξύ επειδή υπάρχει και το κλασικό apple event του Ιανουαριου και το 3.2 αργεί αρκετά, λέτε να έχουμε νωριτερες εκπλήξεις από τον Ιουνιο;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μπα Κωστα δεν νομίζω ότι ο ανταγωνισμός είναι τόσο δυνατός ώστε να δικαιολογεί ανακοίνωση για iPhone νωρίτερα από τον Ιουνιο, τουλάχιστον για το 2010.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας αυτή την είδηση: http://www.engadget.com/2009/12/10/vodafone-reportedly-ditching-the-hd2-as-iphone-launch-looms/ σε συνδυασμό με την ανακοίνωση των νέων επερχόμενων μοντέλων της htc σε πλατφόρμα android αρχίζω και σκέφτομαι ότι το Leo θα έχει σε λίγο υψηλή συλλεκτική αξία ως ο τελευταίος windows mobile Μοϊκανός. Στο μεταξύ επειδή υπάρχει και το κλασικό apple event του Ιανουαριου και το 3.2 αργεί αρκετά, λέτε να έχουμε νωριτερες εκπλήξεις από τον Ιουνιο;

 

απλα επαληθευονται οσοι πιστεψαν στο android Κωστη...

 

ριξτε μια ματια και εκει...

η htc εχει ριξει ολο το βαρος στο μελλον...και πηδαει ηδη εκδοσεις λογισμικου ...

 

""With all the hype of Android 2.0 we might have expected HTC to skip or bypass various versions of Android in favor of version 2.0. Well, as reported by the::Unwired, someone got hold of an email from HTC’s European customer service that clearly stated “The Hero will not be receiving the Android 1.6 upgrade” instead “it will however get the 2.0 one”.

 

http://htcpedia.com/news/htc-hero-moving-to-android-2.html

 

αν δεν κανει κατι πραγματικα καλο και συντομα,η apple θα το χασει το παιχνιδι...

 

οσο για τα wm,ασε εκει εχει χαθει απο καιρο το παιχνιδι...

η επικυρωση αυτου του πανικου τους εκει στην htc να στηριξουν τα wm με το λεο,σαν υστατη προσπαθεια,

ηταν η λαθος,τελικα επιλογη, τους να βαλουν capasitive screen σε αυτο...

 

καπου εδω τελειωνουν οπως ολα δειχνουν και τα windows στα smartphones...

εκτος και αν καταφερουν να κανουν την διαφορα τα 7αρια :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

καπου εδω τελειωνουν οπως ολα δειχνουν και τα windows στα smartphones...

εκτος και αν καταφερουν να κανουν την διαφορα τα 7αρια :O

 

Έχουν αργήσει πάρα πολύ όμως Δημήτρη και όταν έλθουν το τραίνο μπορεί να έχει πια φύγει ...

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα πάντως οι πόροι που δόθηκαν για την ανάπτυξη και προώθηση των 6,5 να μην πήγαιναν κατευθείαν στα 7. Άντε να δούμε αν θα βάλουν μυαλό έστω και αργά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αργήσει πάρα πολύ όμως Δημήτρη και όταν έλθουν το τραίνο μπορεί να έχει πια φύγει ...

 

πιστευω πως δεν τολμανε να τα δωσουν αν δεν ειναι 100% σιγουροι οτι θα κανουν την διαφορα ωστε να αναγκασουν, ολο το χαμενο μεριδιο τους απο την αγορα,να επιστρεψει σε αυτους παλι...

 

ποιος ξερει??

εμεις να ειμαστε καλα και θα το δουμε ...:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απλα επαληθευονται οσοι πιστεψαν στο android Κωστη...

ριξτε μια ματια και εκει...

η htc εχει ριξει ολο το βαρος στο μελλον...και πηδαει ηδη εκδοσεις λογισμικου ...

αν δεν κανει κατι πραγματικα καλο και συντομα,η apple θα το χασει το παιχνιδι...

οσο για τα wm,ασε εκει εχει χαθει απο καιρο το παιχνιδι...

η επικυρωση αυτου του πανικου τους εκει στην htc να στηριξουν τα wm με το λεο,σαν υστατη προσπαθεια,

ηταν η λαθος,τελικα επιλογη, τους να βαλουν capasitive screen σε αυτο...

καπου εδω τελειωνουν οπως ολα δειχνουν και τα windows στα smartphones...

εκτος και αν καταφερουν να κανουν την διαφορα τα 7αρια :O

 

Το εχει γραψει και ο Μπαμπης στο blog του http://minotavrs.blogspot.com/2009/12/htc-android.html ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Και για να μη ξεχνιομαστε...

 

http://img706.imageshack.us/img706/4726/whomakesmoneyoffoftheip.png

 

http://gigaom.com/2009/12/09/who-is-getting-rich-off-the-iphone/

 

βεβαια υπαρχει και το κοστος αναπτυξης του λογισμικου,θα και υπαρχουν roylaties σε αλλες εταιρειες,αλλα και παλι τα περιθωρια κερδους ειναι εντυπωσιακα

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε και το εμπορικό κόστος όπως και τις συνοδευτικές υπηρεσίες που μπορεί και να έχουν πολύ μεγαλύτερη επίπτωση στο τελικό συνολικό κόστος.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ειδού τα αποτελεσματα της μπαταρίας μετα από 12+ κατι λεπτα με φουλ στησιμο, lockinfo με τον καιρό να ανανεώνει καθε μια ώρα, push για ληψη mail & συνεχη συγχρονισμο με google calendar - contacts, wifi, BT ακουστικο το μεγαλύτερο μερος του δωδεκάωρου, 3G.

 

Φυσιολογική χρηση με 45 λεπτα σερφαρισμα, 5-6 κλησεις ενα sms, anagnvsh των mail.

 

http://img.skitch.com/20091210-t3jy1mhtyuarp227hc38m5uq8t.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Μια παραμετρος που δεν ειχα υπολογισει είναι οτι απο τον καιρό που αλλαξα εταιρεια απο Vodafone σε Mobinil εχω μεγαλύτερη καταναλωση γιατι δεν εχω καλο σημα και μαλιστα πολλες φορε βγαινει εκτός service.

Επρεπε να το καταλαβω γιατι η πτωση σε αναμονη οταν ειμαι στο σπιτι που το σημα ειναι χαλια ειναι πολυ μεγαλύτερη απ οτι στο γραφειο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το iphone

δεν μπορεί να τρέξει

πολλές εφαρμογές μαζί?

 

Το ειχα κανενα μηνα χωρις jailbreak. Μπορω να πω οτι ημουν ικανοποιημενος μονο με τις free εφαρμογες απο απο το AppStore. Τωρα που το κινητο μου ειναι jailbroken ειναι σαν εχω 1 κινητο x10 φορες καλητερο !

Link to comment
Share on other sites

Μια παραμετρος που δεν ειχα υπολογισει είναι οτι απο τον καιρό που αλλαξα εταιρεια απο Vodafone σε Mobinil εχω μεγαλύτερη καταναλωση γιατι δεν εχω καλο σημα και μαλιστα πολλες φορε βγαινει εκτός service. Επρεπε να το καταλαβω γιατι η πτωση σε αναμονη οταν ειμαι στο σπιτι που το σημα ειναι χαλια ειναι πολυ μεγαλύτερη απ οτι στο γραφειο.

 

Και μετα μου λες εμενα οτι φταιει το κινητο γιατι δεν εχει μεγαλη διαρκεια η μπαταρια του. Λοιπον για να δεις, εβαλα χθες το βραδυ στις 3 ενα θεμα, το Holidays!2 για το Winterboard. Φορτισμενο φουλ το τηλεφωνο και κλειστα τα παντα, πεφτω για υπνο. Σηκωνομαι σημερα και βλεπω μπαταρια 53%. Τοαπεγκατεστησα αμεσως και θα το παρακολουθησω σημερα να δω. Ειμαι σιγουρος οτι φταει αυτο, μια και μεχρι να την εκαταστησω ολα δουλευαν μια χαρα. Αρα δεν φταιει η μπαταρια, φταινε ολες αυτες οι κ.....εφαρμογες που φτιαχνουν διαφοροι μικροι developers, που ειναι φτιαγμενες στο ποδι και ρουφανε την μπαταρια σαν νερο :down:. Τι να λεμε τωρα :angry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μια παραμετρος που δεν ειχα υπολογισει είναι οτι απο τον καιρό που αλλαξα εταιρεια απο Vodafone σε Mobinil εχω μεγαλύτερη καταναλωση γιατι δεν εχω καλο σημα και μαλιστα πολλες φορε βγαινει εκτός service.

Επρεπε να το καταλαβω γιατι η πτωση σε αναμονη οταν ειμαι στο σπιτι που το σημα ειναι χαλια ειναι πολυ μεγαλύτερη απ οτι στο γραφειο.

 

Και μετα μου λες εμενα οτι φταιει το κινητο γιατι δεν εχει μεγαλη διαρκεια η μπαταρια του. Λοιπον για να δεις, εβαλα χθες το βραδυ στις 3 ενα θεμα, το Holidays!2 για το Winterboard. Φορτισμενο φουλ το τηλεφωνο και κλειστα τα παντα, πεφτω για υπνο. Σηκωνομαι σημερα και βλεπω μπαταρια 53%. Τοαπεγκατεστησα αμεσως και θα το παρακολουθησω σημερα να δω. Ειμαι σιγουρος οτι φταει αυτο, μια και μεχρι να την εκαταστησω ολα δουλευαν μια χαρα. Αρα δεν φταιει η μπαταρια, φταινε ολες αυτες οι κ.....εφαρμογες που φτιαχνουν διαφοροι μικροι developers, που ειναι φτιαγμενες στο ποδι και ρουφανε την μπαταρια σαν νερο :down:. Τι να λεμε τωρα :angry:

 

καλημερα παιδια :)

 

το σημα του δικτυου ειναι το Α και το Ω για την αυτονομια μιας συσκευης,γνωστο σε ολους μας και με εξεπληξε που την πατησες σαν πρωταρης Κωστη(TeSalat) :)

 

τωρα για τα θεματα Κωστη (Ktsak) ειναι θεματα που τραβανε μεχρι και 30~ 40mb ελυθερης ραμ!!!

οποτε ειναι λογικο και επομενο να καταρακωνουν την μπαταρια του τηλεφωνου οταν τα εχουμε ενεργα!!

αυτα τα θεματα ειναι συνηθως οσα εχουν animations στην today screen και πολλα ενεργοποιημενα plugins!

τα themes του panosha ειχαν τετοια προβληματα και τα εχω πεταξει απο το τηλ!

 

ΥΓ

μας σαπισε στην βροχη ο κ@λοκαιρος :mad:ποσες καταστροφες ακομη θα κανει ρε γμτ...:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

...............τωρα για τα θεματα Κωστη (Ktsak) ειναι θεματα που τραβανε μεχρι και 30~ 40mb ελυθερης ραμ!!!

οποτε ειναι λογικο και επομενο να καταρακωνουν την μπαταρια του τηλεφωνου οταν τα εχουμε ενεργα!! αυτα τα θεματα ειναι συνηθως οσα εχουν animations στην today screen και πολλα ενεργοποιημενα plugins!.............

μας σαπισε στην βροχη ο κ@λοκαιρος :mad:ποσες καταστροφες ακομη θα κανει ρε γμτ...:(

 

Καλημερα και σε σενα Δημητρη. Το συγκεκριμενο θεμα, τουλαχιστον αποτι εδειχνε το SBSettings δεν τραβουσε μνημη, αλλα ρουφουσε μπαταρια. Ουτε τιποτα animations ειχε. Μονο Χριστουγεννιατικο background και εικονιδια. Ουτε τιποτα plugins. Τεσπα, πηρε τον πουλο του και τελειωσε. :mad:

Οσο για τον καιρο και εδω χθες ξεσκιστηκε να βρεχει. Ευτυχως βεβαια το βραδυ σταματησε. Να δουμε πως θα εξελιχθει απο δω και περα. :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους :)

 

επιτρεψτε μου επειδη κατειχα και τις δυο συσκευες και προσφατα ασχοληθηκα παλι με το Hero,να πω οτι τα πραγματα ειναι τελειως διαφορετικα και για το iphone αλλα και για τα android...

εχουν γινει πολλες βελτιωσεις μεσω ΟΕΜ υποστηριξη λογισμικου και 3d party software κατι που μονο ως θετικο μπορει να χαρακτηριστει.

 

στο iphone με την ελευση του 3GS τα πραγματα γιναν πολυ καλυτερα ,θυσιαζοντας ομως την ποιοτητα κατασκευης που εχει πεσει σε οικτρα επιπεδα...

 

στα android με ηδη μια ολοκληρη κοινοτητα που εχει δημιουργηθει,πισω απο αυτο να εχει βαλει το κεφαλι κατω και να δειχνει τεραστια προοδο!

σιγουρα η υποστηριξη δεν μπορει να συγκριθει με αυτη του iphone market,αλλα δεν ειναι αξια μη αναφορας η ολη προοδος που εχει επιτευχθει τον τελευταιο χρονο!!

 

οι πλατφορμες του android βελτιωνονται με πολυ πιο γοργους ρυθμους αντιθετα με της apple που εχουμε ενα νεο OS σχεδον καθε χρονο...(και σε αυτο εχουμε γελοιες προσθηκες μεχρι στιγμης...προσθηκες που δεν ειναι δυνατον να θεωρουνταν ελλειψεις ωστε να γινουν προσθηκες σε μια αναβαθμιση OS....)

η ειρωνια με την πολιτικη της aplle ειναι οτι ακομη θεωρει λογικο να στερει απο την συσκευη της (μια ειναι ολη και ολη και αυτην την εχει κουτση οπως την διαθετει στην αγορα) βασικα πραγματα που καθε αλλο απλο κινητο απλα ....τα θεωρει δεδομενα:O

δεν χρειαζεται να αναφερω πραγματα που τα ζουμε ολοι μας στην καθημερινοτητα μας με τα μηλοφωνα μας μιας και ολοι μας τα ξερουμε καλα...

αλλα θεωρω γελοια αυτην την λογικη της μαμας apple ,λογικη που αν κοιταξουμε τις πωλησεις της συσκευης ανα τον κοσμο,δεν πιστευω οτι την καιει να την αλλαξει :cool:

 

εχει ενα UI απιστευτα σταθερο και λειτουργικο και δεν θελει με τπτ να το φορτωσει με οτιδηποτε " περιτο" ,κρινοντας παντα τι ειναι και τι δεν ειναι περιτο,με την ηλιθια κατ εμε, πολιτικη/λογικη της :mad:

 

παρολα αυτα ομως οι πωλησεις της ειναι απλα αλλου....και αυτο οφειλει να ευχαριστει τον ανυπαρκτο και ασθενη ανταγωνισμο απο τα -τελειωμενα πλεον- wm και τα buy buy sales nokia phones...

 

καλο θα κανει ομως να αρχισει να αλλαζει τακτικη γιατι με μια ραγδαια αναπτυσομενη android απεναντι και με την υποστηριξη του απο τα νεα δυνατα hardware χαρακτηριστικα της HTC,βλεπω τα θεμελια που εχει καταφερει να φτιαξει,να τρεμουν .....

 

τωρα τι θελει ο καθενας μας απο μια συσκευη?ο καθενας μας το κοντο και το μακρυ του :happy:

η ουσια ομως,κατι γενικα αποδεκτο ,ειναι οτι ΚΑΜΜΙΑ συσκευη σημερα δεν μπορει να καλυψει ιδανικα εναν απαιτητικο χρηστη:!:

 

φιλικα Δημητρης:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα εκτος official τρωνε.

Εκλεισα στι 4 τα ξημερωματα τα παντα εκτός φυσικα απο το GSM και 5.5 ωρες επεσε 11%

Λογικο με τα lockinfo καιρό κλπ να προσπαθει να συνδεθει για ανανεωση.

 

Τελος παντων αφου ετσι οπως ειναι με βγαζει μεχρι το βραδυ δεν εχω προβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τζοβενα του φορουμ..!!Ολα καλα??

επειδη δν εχω μπει στο τρυπακι του jb..μιας κ το εχω 1 βδομαδα το κιν..!!τι προτεινετε...fring i ebudddy??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τζοβενα του φορουμ..!!Ολα καλα??

επειδη δν εχω μπει στο τρυπακι του jb..μιας κ το εχω 1 βδομαδα το κιν..!!τι προτεινετε...fring i ebudddy??

 

fring απο εμενα παρη.

το χρησιμοποιω απο την εποχη που ειχα nokia και ειμαι δεμενος μαζι του.

 

και εγω 1 μηνα που εχω το τηλεφωνο, δεν εχω ασχοληθει με JB και δεν σκοπευω να το κανω συντομα, καθως προς το παρων καλυπτομαι. ;)

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

φιλε γιωργο κ γω επειδη προερχομαι απο nokia..εχω δουλεψει-ικονοποιηθει με το fring...απλα επειδη εχω δει κ αρκετους να χρησιμοποιουν ebuddy ειπα να ρωτισω..! thnx για τν αποψη ς..!!

(ασχετο..οταν περασες το fring..στα settings κατω απο το δικτυο σου βγηκε ενα προσθετο...notifications??)

Link to comment
Share on other sites

(ασχετο..οταν περασες το fring..στα settings κατω απο το δικτυο σου βγηκε ενα προσθετο...notifications??)

 

ναι μην σε αγχωνει, ειναι τα λεγομενα push notifications που χρησιμοποιουν διαφορες εφαρμογες οπως και οι messengers αυτου του ειδους, γι'αυτο και στο εμφανισε.

 

μαλλον ηταν η πρωτη εφαρμογη που χρησιμοποιει αυτην την τεχνολογια, που εγκατεστησες, γι'αυτο και στο εμφανισε τωρα.

 

αν θες το ενεργοποιεις, αν δεν θες, δεν το πειραζεις. ;)

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...