Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που; Δώστε τροφή :p :rolleyes: μην τα λέτε έτσι, γιατί δεν βρίσκω τίποτα στο in.gr

http://ndigital.in.gr/coverstory/iphone3gs-cover

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,αφήσαμε την τιμή και πιάσαμε το πότε θα έρθει;στην Αθήνα/Θεσσαλονικη τουλάψιστον σιγουρα θα`ναι διαθεσιμο την Παρασκευη..σε άλλες μικρές πόλεις ίσως να`ναι την Δευτέρα καλώς ή κακώς

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

καλά χάσανε τα 720 ευρώπουλα από εμενα έτσι και δεν υπάρχει την παρασκευή...

βέβαιος από ότι φαίνεται κάποιοι θα πάνε σαν τα πρόβατα να το πάρουν..

μετά θέλουμε και ανταγωνισμό... αφού εδώ μας δουλεύουν ψιλό γαζί και εμείς τρέχουμε...

 

Eνώ άμα έρθει Δευτέρα, δε θα το πάρεις? :shifty:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Eνώ άμα έρθει Δευτέρα, δε θα το πάρεις? :shifty:

 

μπα όχι...εκτος αν στραβώσει και η ημέρα που έχω κανονίσει να φύγω για διακοπές και έτσι προλάβω την δευτέρα..γιατί κυριακή φεύγω..

άσε που είμαι χωρίς κινητό εδώ και 1 μηνα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες φιλη μου απο μεσα μου ειπε τα εξης:

 

569€ - 16GB

669€ - 32GB

οπως επισης το οτι δεν τους εχουν ερθει ακομα (Κερκυρα) αλλα δεν ανησυχει γιατι και περυσι με το iphone 3G τους ειχαν ερθει την ημερα που τους ειχαν πει με courrier πρωι πρωι και πιστευει οτι ετσι θα γινει και αυριο.

 

Αν ισχυουν αυτες οι τιμες(που ισχυουν) το παιρνω με 10 ευρωπουλα λογω επιδοτησης... :D

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΫΚΟΤΑΖ ΤΩΡΑ!!!! ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!

Για 1 εβδομαδα να μην το ακουμπαγε κανεις και θα σου ελεγα τι προσφερα θα εβγαζαν!!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι με ΦΠΑ?

 

Ρωτησα τιμη και μου ειπε αυτες.Φιλη ειναι κιολας δεν νομιζω να μου ειπε τιμες χωρις ΦΠΑ για να με γλυκανει και μετα να την κυνηγαω...

Εξαλλου αν προσθεσεις ΦΠΑ στο 16αρι παει στα 677€ τα οποια ειναι περισσοτερα απο την αντιστοιχη τιμη στην Ιταλια στην οποια συνηθως ακολουθουν ιδια πολιτικη τιμων.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,μιλησα μολις τωρα με Vodafone shop Καλαμαριας(Αργυρουπολεως)Θεσ/νικης και μου ειπαν οτι,αυριο θα γινει απλως η παρουσιαση κι οτι τα κιν.θα ερθουν απο Τριτη(στο συγκεκριμενο)και γενικως θα υπαρχουν πολυ λιγα κομματια:mad:Παντως οι τιμες ειναι αυτες που λεει και το παιδι πιο πανω(569 το 16αρι και 669 το 32αρι)με ΦΠΑ φυσικα;)Εννοειται,με το που ερθουν,παιρω κατ'ευθειαν το 16αρι(σε μαυρο):D

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό το ωραίο από iPhone Hellas:

 

Εκτός απροόπτου, τα iPhone 3GS που θα διατεθούν στην Ελληνική αγορά αύριο θα είναι πολύ λίγα (ίσως κάτω από 1000) και οι περισσότεροι θα πρέπει να περιμένουν τον Σεπτέμβριο για να αποκτήσουν το νέο τους κινητό…

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι με όλα αυτά που είχαν ακουστεί τις περίμενα πιο υψηλές τις τιμές.'Αντε να δούμε :rolleyes:
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό το ωραίο από iPhone Hellas:

 

Εκτός απροόπτου, τα iPhone 3GS που θα διατεθούν στην Ελληνική αγορά αύριο θα είναι πολύ λίγα (ίσως κάτω από 1000) και οι περισσότεροι θα πρέπει να περιμένουν τον Σεπτέμβριο για να αποκτήσουν το νέο τους κινητό…

 

:lol: εκει να δεις γελιο!

 

Αν ειναι οντως ετσι με τις προπαραγγελιες εξαφανιστηκαν ολα!

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό το ωραίο από iPhone Hellas:

 

Εκτός απροόπτου, τα iPhone 3GS που θα διατεθούν στην Ελληνική αγορά αύριο θα είναι πολύ λίγα (ίσως κάτω από 1000) και οι περισσότεροι θα πρέπει να περιμένουν τον Σεπτέμβριο για να αποκτήσουν το νέο τους κινητό…

 

Στο ιδιο site επιβεβαιωνουν την τιμη που προειπα. Κριμα για την διαθεσιμοτητα ομως. Ηθελα να το παρω απο την αλλη εβδομαδα οποτε ή αναγκαζομαι για αυριο ή απο Σεπτεμβριο :(:cry::(:cry:

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το magic κσι εχω να πω τα εξης :

Πολύ καλό πάρα πολύ καλό και το σκέφτομαι να το βάλω στην άκρη το 3g ! Αλλά δεν το βλέπω ακόμη για τους εξής λόγους . . .

Πληκτολόγιο : Μακράν.καλύτερο του iphone μεγαλύτερο κι φυσικά auto correction που το magic δεν εχει

Οθόνη : iphone μέγιστη καλύτερη

 

Magic μπαταρία multitasking και φυσικά αέρας linux για όσους ξέρουν και φυσικά όλα free!!!

Link to comment
Share on other sites

Να διορθώσω :D

Το auto-correction μπαίνει πολύ εύκολα με άλλη rom, αλλά περιμένουμε και το επίσημο update της Ace με full ελληνικό UI. Βέβαια το prediction ΔΕΝ φτάνει αυτό του iPhone....

Επίσης δεν είναι όλα free στο magic, απλά στην ελλάδα δεν έχει ανοίξει ακόμα τα paid apps η Google...

 

Και κάτι που ξέχασες που το iphone είναι έτη φωτός μπροστά: Multi-touch και BROWSER!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειχα σκοπο να το παρω ποτε, το θεωρουσα ανουσιο! Μεχρι που το πηρα με αναβαθμιση για να το πουλησω και να βαλω το χρημα στην τσεπη!

Αλλα ελα μου ντε οτι ηθελα να το ανοιξω να το δω... Μετα το slide to unlock ολα τελειωσαν... ΑΠλα εθισμος! Απλα ολα τα αλλα ειναι απομιμησεις και τιποτενια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Μου φερανε το iphone 3G απο Αμερικη.Του εκανα jailbrake και unlock!

 

θα ηθελα να ρωτησω ,πρεπει να δημιουργησω και account στην apple???μου χρησιμευει πουθενα??

 

ξερετε πωσ περναω mp3 μεσα απο itunes στο iphone??

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι η τρίτη μέρα που έχω στην κατοχή μου το Iphone (πήρα το καινούριο, το 3GS, και ναι, είναι η πρώτη μου επαφή με την Apple)...

...Και θα το αλλάξω μόνο με το Ιphone 4G! ;)

Pan Kai

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην γελιεστε ειναι μια μετρια συσκευη απλα με καλη υποστηριξη.

για την κατασκευη ενος iphone 3gs στην apple κοστιζει μονο 128ε.. ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην γελιεστε ειναι μια μετρια συσκευη απλα με καλη υποστηριξη.

για την κατασκευη ενος iphone 3gs στην apple κοστιζει μονο 128ε.. ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του

 

Πόσο κοστίζει μια καλή κατασκευή ώστε να βγάλουμε τα σχετικά συμπεράσματα;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μα όλα τα κινητά τόσα είναι. Κάνε μια αναζήτηση να δεις. Άσχετα με το πόσα το κοστολογεί η εταιρία. Και τα ρούχα που αγοράζεις και είναι 100+ ευρώ, το πολύ 15 ευρώ αν στοιχίζουν.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...